Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Nu stiu de unde ai scos-o ca aceasta Siana este Consuela? Eu am sunat azi la Consuela pe numarul classic, mi-a raspuns(nu stiu daca are numarul meu in agenda - am vizitat-o de cateva ori - pentru ca nu stia cu cine vorbeste, si a trebuit sa ma prezint din nou, cu amanunte de la intalnirile precedente), deci idea ca nu raspunde la telefon sau ca are circuit inchis este complet falsa.

In plus, va dau o informatie reala si actuala si cam trista, din punctual meu de vedere: a marit tariful la 100 euroi.

  • Like 1
Link spre comentariu

O rebrandare nereusita Consuela = Siana, si cu o marire de pret care nu stiu cat va mai ajuta la bugetul printesei.

mai ales ca nu prea se arata flexibila la negocieri, din pacate, asa ca ramane flexibila doar in pat :P

pentru cine are suma disponibila pentru harjoneala.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O rebrandare nereusita Consuela = Siana, si cu o marire de pret care nu stiu cat va mai ajuta la bugetul printesei.

mai ales ca nu prea se arata flexibila la negocieri, din pacate, asa ca ramane flexibila doar in pat :P

pentru cine are suma disponibila pentru harjoneala.

 

 

   Mars !

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O rebrandare nereusita Consuela = Siana, si cu o marire de pret care nu stiu cat va mai ajuta la bugetul printesei.

mai ales ca nu prea se arata flexibila la negocieri, din pacate, asa ca ramane flexibila doar in pat :P

pentru cine are suma disponibila pentru harjoneala.

 

   Haita de lupi care lasa dare de bale pe langa fundul meu !

 

  De ce sa negociez eu cu tine,mai saracule si nereusitule ? De ce nu a negociat ma-ta cu natura cand te-a facut,sa nu iesi un incapabil,un pizda-plange,un labagiu cu scula bleaga si nefolositoare,un impotent financiar?Era natura in pauza de masa ?

 

  Eu ti-o spun clar : Consuela este ma-ta,da-o mai departe ca sa ai noroc de bani !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...