Sari la conținut

Camere video la intrare!!! 0762432742 CUIB AVERESCU 0762.432.742


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

SUNT noua pe site, zona Mihalache, curatenie, discretie, stil, pentru domni adevarati, satisfactie maxima, fetisuri, jocuri, nebunii,

 

 

 

Nu am cautat dar pozele sigur sunt furate.

 

Anuntul: http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/sunt-noua-pe-site-zona-mihalache-curatenie-discretie-stil-pentru-domni_8089421.html

 

SUNT noua pe site, zona Mihalache, curatenie, discretie, stil, pentru domni adevarati, satisfactie maxima, fetisuri, jocuri, nebunii

=

CUIB Averescu, teapa, 250 lei finalizarea, camere video la intrare!

 

Am vazut anuntul in AT si am zis sa incerc acum cateva zile. Stabilit intalnire + detalii. Ajuns la locatie, format 06. Intrat in scara... am vazut la etajul 1 camere foto pe ambele usi (da, e un bordel in 2 apartamente) iar camerele sunt cu leduri pt infrarosu. Hopaaaa. Intors la masina, pus ochelari mari, geaca cu gluga, asa ca orice reporter care se respecta si revenit.

 

Sunat. Raspuns. Intrat in camera placerilor, pretul a sarit de la 150 la 250 lei. Pentru o finalizare si ceva masaj.

 

Greseala mea ca am acceptat o versiune cu 2 fete, fiecare cate 3 minute, dupa care alegi cu care ramai, adica 250 lei finalizarea. Mult. Evident, banii se dau inainte... Fata cu care am ramas, cu banii deja dati, primeste ca note: aspect 7, atitudine 1, GFE 0, oral 3 cu ajutor de mana, normal 3, implicare 1.

 

Puteti incerca pe banii vostri. Succes!

post-28867-0-65682200-1394062335_thumb.jpg

post-28867-0-25714500-1394062341_thumb.jpg

post-28867-0-43138000-1394062348_thumb.jpg

post-28867-0-79375600-1394062353_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut confrate Tudor_on!

Coincidenta face ca, pe 8 si 9 martie, adica ieri si azi sa trec si eu pragul cuibului dp Averescu. Acum un an mai fusesem odata acolo si am avut o experienta asemanatoare cu a ta, adica neplacuta, cu specificatia ca mi s-a dat atunci si bon fiscal pt. valoarea de 150 de ron pt. un masaj cu finalizare. Despre experientele de ieri si de azi nu am decat cuvinte de lauda, ca dovada faptul ca am revenit. Ceea ce m-a convins sa o fac a fost tocmai fata cu care am intrat, o tipa blonda pe nume Bianca. Actiunea va face insa obiectul unei recenzii a domnisoarei, pe care o voi posta in scurt timp. Te-as ruga insa sa-mi spui cu ce fata ai intrat, pt. a sti si noi care dintre ele este de evidat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Au un anunt nou:

 

CALYPSO, we are open, new entries, o sedinta cu toate la un pret unic, o oferta de nerefuzat, un final interesant,

 

Suna 0744376748

 

Am recunoscut decorul. Tot o teapa crasa. Ar trebui modificate si titlurile...

  • Like 2
Link spre comentariu

salut, daca ma uit bine topicul NU a fost deschis pentru recenzii si impresii despre duduile care fac masaje si alte trebi, ci a fost deschis pentru a ne avertiza de existenta camerelor. ca nu ne place sa fim vedete :D

f*ck paparazzi!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.

 

De acord... dar tot un aspect negativ este... camere... prestatii.. igiena... toate astea sunt parte a unui intreg..

 

Sa lasam moderatorii sa decida unrirea topicelor sau separarea si mutarea postarilor.

 

Cu stima. H.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...