Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Buna seara la lume,

Vizitat si eu, Corina...TOP "Natural"-ia

La fel de "bio" si "eco" si "tare" ca si palinca din fata mea....

 

NOTE:

 

Locatia: 10; ... nu ca ar fi intr-o vila luxoasa cu jacuzzi, inconjurata de un parc de sicomori (nici nush ce-i aia "sicomori", dar am citit pe undeva de ei, si mi-a placut cum suna...) dar e in cea mai "cunoscuta" si rapid de ajuns zona (din orice parte a Bucurestiului) - Rond; nu-i portar, iar apartamentul crapa de curatenie si aeriseala...parca si el e fresh, nu numai caprioara. Baia curata si ea, uscata, cu cabina si geluri (bashka vreo 3 sampoane + hair conditioner daca gogu e cu paru' lung...desi, in cazul asta, probabil doar cu shamponul si ora de "coafor" va alegeti...)

Corina: 9-10; ... la corp, "no debate" - Nimeni nu cred ca are ce comenta: la categoria ei, e "10"; e slim, carnitza tare (eu cel putin n-am simtit nevoia sa o trimit la sala), are picioare lungi, sanii ie mortali (naturali, si bio si eco), poponeatza te imbie sa mushti din ea ca dintr-un mar, iar "Corina" Corinei....no comments...iti ia mau-l

Debate-urile, din ce am mai citit, au fost la chip... :thinking sa zicem ca si eu, aici, sunt tentat sa dau mai putin ca nota; si nu pentru ca ar fi urata (ar fi 4-5) sau frumoasa (ar fi 10 curat) - ca asta e clar chestie de gusturi, ci pentru ca nu-s “impacat” cu mine :cry2 ; imi facusem o alta imagine despre ea...am pus in mintea mea alt chip pe trupul care se vede in poze.

Dar cum nu pot da note unui "cap adus pe tava", ca in vremurile stravechi, iar aici ar trebui sa notez caprioara pe de-a-ntregul, eu zic ca 9-10 (sau 9,5 pentru contabili) e corect.

Trupul, impreuna cu chipul, combinat cu ceea ce pare a avea "in cap", cu atitudinea si comportamentul pe parcursul vizitei, toate la un loc, 9-10...

Atitudine: 10; ...dornica de experiente noi (in limita "sigurantei" personale), se implica in reusita intalnirii si face tot ce poate sa ai o ora (sau mai putin...sau mai mult) de relaxare si placere, sa ramai cu un gust de "...mai vreau!" :maninlove

Igiena: 10; …Ok, n-a facut dush de fata cu mine dar mirosea frumos, pielea fina

GFE: eu fk, deci….doar “friend experience”, si aici: 10. M-am simtit de parca eram la a enshpea intalnire.

Daca as fi impins un pic limitele, si as fi reusit sa o fac sa dea “drumul la caini” m-as fi simtit ca “in familie”…parol.

OP: 9;… desi e bun, cu atentie la oo si la altele, umed/ud, cu viteze si presiuni, trebuie sa-mi creez si mentin un etalon “personal” de notare; sigur era de 10 daca o vizitam mai acu’ 1-2 ani. Conform zicalei “fericit cel sarac cu duhul”, eu ma “nefericesc” singur….am vreo cateva (min 2, daca nu 3) pe care, din varii motive, le-am considerat mai zapacificante pentru al’ mic….

NP: 10…no doubt. Felul cum se aseaza, cum te strange, cum se misca si cum simti Corina mare si “Corina” mica pe tine si, respectiv, pe al’mic….e unique!

Cado’: 200/1h

 

Povestioara (care m-a condus la note)

Week-endul trecut am avut (cu totul extraordinar) o fereastra, pe care am cautat sa o umplu cu ceva nou. Prin urmare cautat la orientare, pentru caprioare care nu folosesc week-endul la spalat prosoape sau iesiri in oras, ci la a-si continua disponibilitatea.

Printre primele care mi-au sarit in ochi, a fost Corina. Acu’, sincer, eu o “pandesc” de ceva vreme, dar n-am vrut sa ii calc pragul pentru chestia cu “nu primesc….”.

E dreptul ei, dar mi-am zis:” si aici sa fie discriminare?”

Avand insa in vedere ca m-am “impacat” in mintea mea sucita, de curand, si cu o alta caprioara, al’ mic a tras creieru’ suparacios de urechi si a preluat conducerea, bagand un whsp la titulara.

Gasit Corina libera, si programat. La ora stabilita m-am prezentat cu 2 cafele, ca era pe dupa-amiaza pe la ora somnului de frumusete, la usa titularei.

Frumoasa privelishte… :yummy zvelta, picioare lungi, sanii dadeau sa iasa din decolteul body-ului (ala negru de apare prin poze) cu fermoarul la jumatate, rujata, machiata discret, parul in valuri pe umeri, zambitoare, cu ochi stralucitori si “bucurosi” sa ma primeasca.

Trecut la socializare in dormitor, cu cafeaua si tigarile din dotare, si discutat pe varii teme si motive, in pregatirea actiunii.

Aici, singura problema intampinata – in mintea mea :habarnam , inca de la intrare - a fost ca nu ii coincidea chipul cu cel “imaginat” de mine; n-are fata nicio vina ca eu i-am pus o fata mai kinky, “sexy si rea”, dupa ce am citit recenzii si raspunsuri ale ei la diverse intrebari de pe topic….pe cand ea e dragalasha, cu un chip cuminte, mai copilaros (asa mi s-a parut mie :ezpi_blush).

Am mentionat la capitolul “GFE” ca m-am simtit perfect cu ea, fara a avea niciun moment senzatia ca acum am venit din strada, si ne vedem pentru prima oara. Despre cum s-ar putea desfasura chat-ul si cam ce atitudine ar avea Corina aveam o idee, tot din topic, si aici nu m-am inselat absolut deloc.

Asa ca, la chat mi-am revenit repede, cu ochii-n decolteu si pe picioarele ei lungi, plus ca imi pulsa in cap imaginea cu “Corina” cea mica

Cerut la dush, primit prosp mare, curat si uscat, si executat operatiunea…iesit ca boieru’ de la dush, agale (ca intelesesem ca iar este fara colega) dar alert ( :rax2 ), sa ajung mai repede in camera de unde plecasem.

Tolanit in pat si asteptat sa vina si Corina, curios daca si “actiunea” mi-am imaginat-o bine, conform topic.

Nu prea mai am timp sa detaliez, ca mor de somn si, oricum, a corespuns perfect asteptarilor mele…si multelor recenzii ale caprioarei.

Mai ales NP-ul…n-am cuvinte sa descriu senzatiile avute la vederea “Corinei” mici mufata pe al’ micu sau din cauza stransorii la care a fost supus, sau a lubrifierii naturale simtite; doar ca, desi la caprita rezist mai mult (ca doar eu impun ritmul) era sa capotez. M-am salvat cu un LOT care, pentru mine, e deznodamantul sigur. :innocent

Asa a fost, dar macar am mai rezistat cateva minute.

Si cam asta e recenzia….in rest, dushat iar, inca o tigara cu chit-chat si plecat; abia astept sa mai pot reveni.

 

Respecte la confratii de “stilou” :hihat

Corina ... :yummy

  • Like 8

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...