Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La multi ani! :*

Corina, arați superb, bestial, ma uimești. Cum ai reușit sa te definești așa frumos. Ai slăbit și te ai tonifiat in același timp. Parca este sculptata. Îmi place pana și faptul ca pe brațe sunt vizibile venele :). Faci sport intens? Ții dieta? Da mi și mie un sfat pt ca vreau sa slăbesc și sa ma definesc ca masa musculară - am făcut sport la viața mea :) - dar nu știu cum sa fac asta.

Altfel, când ești de găsit in Bucuresti? Întreb pt ca vreau sa ii fac o vizita (cel puțin) motatei tale :)). Și la capitolul asta ești premium ;).

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La multi ani! :*

Corina, arați superb, bestial, ma uimești. Cum ai reușit sa te definești așa frumos. Ai slăbit și te ai tonifiat in același timp. Parca este sculptata. Îmi place pana și faptul ca pe brațe sunt vizibile venele :). Faci sport intens? Ții dieta? Da mi și mie un sfat pt ca vreau sa slăbesc și sa ma definesc ca masa musculară - am făcut sport la viața mea :) - dar nu știu cum sa fac asta.

Altfel, când ești de găsit in Bucuresti? Întreb pt ca vreau sa ii fac o vizita (cel puțin) motatei tale :)). Și la capitolul asta ești premium ;).

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane.com
  • Oras:nimfomane.com

Corina, arați superb, bestial, ma uimești. Cum ai reușit sa te definești așa frumos. Ai slăbit și te ai tonifiat in același timp. Parca este sculptata. Îmi place pana și faptul ca pe brațe sunt vizibile venele :). Faci sport intens? Ții dieta? Da mi și mie un sfat pt ca vreau sa slăbesc și sa ma definesc ca masa musculară - am făcut sport la viața mea :) - dar nu știu cum sa fac asta.

Altfel, când ești de găsit in Bucuresti? Întreb pt ca vreau sa ii fac o vizita (cel puțin) motatei tale :)). Și la capitolul asta ești premium ;).

Mersi

 

 E pa plante buzata, a renuntat la carne de orice fel, d aia i-a crescut motzata la care ai de asteptat   :D  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...