Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu am cont plătit si nu pot posta poze.

Cand o sa incep sa lucrez in tara o sa plătesc si contul implicit o sa apara si poze noi.

Pup

Nici la concursul lunar de poze nu poti participa? PS: Felicitari pentru decizia luata! Te vrem sanatoasa imediat dupa ce trece pandemia asta. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pfff, ce ai slabit! De la 65-70kg cat aveai la prima si ultima mea vizita acum 4 ani, la 50kg nu e usor lucru! Felicitari! Sper ca intre timp te-ai mai si emancipat putin ca tare "miroseai" a porumb. Sunt curios daca ai facut ceva si cu mecla, ca aia e greu sa o schimbi, te da de gol toata viata...Chiar sunt curios sa te vizitez din nou cand lucrurile o sa isi revina la normal. Pana atunci #stamincasa

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ar fi bine doar inca 11 zile. Dar tare mi-e teama ca se va prelungi cel putin pana la finalul lunii aprilie. 

Multa sanatate tuturor si sa ne vedem cu bine cu cei dragi! 

Multumesc pentru mesaje
Momentan nu, lucrez .
Sunt in carantină inca 11 zile :)
Sa ne auzim cu bine si multa sanatate tuturor.
:*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ar fi bine doar inca 11 zile. Dar tare mi-e teama ca se va prelungi cel putin pana la finalul lunii aprilie. 

Multa sanatate tuturor si sa ne vedem cu bine cu cei dragi! 

Multumesc pentru mesaje
Momentan nu, lucrez .
Sunt in carantină inca 11 zile :)
Sa ne auzim cu bine si multa sanatate tuturor.
:*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ar fi bine doar inca 11 zile. Dar tare mi-e teama ca se va prelungi cel putin pana la finalul lunii aprilie. 

Multa sanatate tuturor si sa ne vedem cu bine cu cei dragi! 

Poate ca e vorba de carantina de dupa revenirea in tara. Asta e altceva decat restrictiile impuse de starea de urgenta, care se pot prelungi mult si bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu ca ai spus-o in gluma, dar daca ar fi sa o luam in serios...e prima oara cand fac asta dar m-ai facut curios si din pura plictiseala am sa fac un calcul matematic bazat strict pe datele oferite de tine aici: ti-ai inceput activitatea pe nimfo in martie 2014. Fara sa mai luam in considerare anii petrecuti la strada (bordura, centura samd), loverboy-ii din adolescenta, eventual anii in care ai prestat servicii sexuale promovandu-te pe diverse alte site-uri, partidele executate pe o tigara sau o felie de salam (inceputurile) etc...si facem un calcul matematic simplu,sunt 6 ani de atunci. Daca din 6 ani ai prestat cate sa spunem 250 de zile/an (menstruatie, lipsa locatie, non-chef, diverse) rezulta: 6 (ani) * 250 (zile/an) = 1500 zile (cu indulgenta) de cand prestezi prostitutia.

 

Cercetandu-ti putin topic-ul si frenezia cu care te promovai (tu, dar in cea mai mare masura altii) fac si o presupunere, aceea ca de-a lungul timpului ai avut in medie mininum 3 clienti diferiti/zi (tu bagai cate 6-7-8 dar aici scad si oamenii care veneau constant si nu ca si clienti unici),

 

Ca sa nu ma mai lungesc cu vorba, calculul arata asa:  1500 (zile) * 3 (clienti platitori/zi) = 4500 (puli unice supte si intrate in tine). Cel mai probabil numarul este cu mult mai mare punand in calcul si variabilele pe care generos le-am scazut.

 

Asa ca, draga Corina, nu ai cum sa mai devii virgina...esti doar un tomberon 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Mie îmi pare rău că nu am apucat să o cunosc pe Corina, am chemat-o odată pe la mine, dar mi-a zis că vine și am rămas așteptând-o și astăzi și ea nu mai vine...acum nu mai am bani, dar tare mi-ar fi plăcut să o cunosc. Corina, să știi că nu am zis asta cu răutate, oricum în caz că vi pe la mine, mai am două pungi cu făină superioară 000 de Băneasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu ca ai spus-o in gluma, dar daca ar fi sa o luam in serios...e prima oara cand fac asta dar m-ai facut curios si din pura plictiseala am sa fac un calcul matematic bazat strict pe datele oferite de tine aici: ti-ai inceput activitatea pe nimfo in martie 2014. Fara sa mai luam in considerare anii petrecuti la strada (bordura, centura samd), loverboy-ii din adolescenta, eventual anii in care ai prestat servicii sexuale promovandu-te pe diverse alte site-uri, partidele executate pe o tigara sau o felie de salam (inceputurile) etc...si facem un calcul matematic simplu,sunt 6 ani de atunci. Daca din 6 ani ai prestat cate sa spunem 250 de zile/an (menstruatie, lipsa locatie, non-chef, diverse) rezulta: 6 (ani) * 250 (zile/an) = 1500 zile (cu indulgenta) de cand prestezi prostitutia.

 

Cercetandu-ti putin topic-ul si frenezia cu care te promovai (tu, dar in cea mai mare masura altii) fac si o presupunere, aceea ca de-a lungul timpului ai avut in medie mininum 3 clienti diferiti/zi (tu bagai cate 6-7-8 dar aici scad si oamenii care veneau constant si nu ca si clienti unici),

 

Ca sa nu ma mai lungesc cu vorba, calculul arata asa:  1500 (zile) * 3 (clienti platitori/zi) = 4500 (puli unice supte si intrate in tine). Cel mai probabil numarul este cu mult mai mare punand in calcul si variabilele pe care generos le-am scazut.

 

Asa ca, draga Corina, nu ai cum sa mai devii virgina...esti doar un tomberon

 

Du-te ba si te spanzura !

Ne doare pe noi fix in pula de calculele tale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu ca ai spus-o in gluma, dar daca ar fi sa o luam in serios...e prima oara cand fac asta dar m-ai facut curios si din pura plictiseala am sa fac un calcul matematic bazat strict pe datele oferite de tine aici: ti-ai inceput activitatea pe nimfo in martie 2014. Fara sa mai luam in considerare anii petrecuti la strada (bordura, centura samd), loverboy-ii din adolescenta, eventual anii in care ai prestat servicii sexuale promovandu-te pe diverse alte site-uri, partidele executate pe o tigara sau o felie de salam (inceputurile) etc...si facem un calcul matematic simplu,sunt 6 ani de atunci. Daca din 6 ani ai prestat cate sa spunem 250 de zile/an (menstruatie, lipsa locatie, non-chef, diverse) rezulta: 6 (ani) * 250 (zile/an) = 1500 zile (cu indulgenta) de cand prestezi prostitutia.

 

Cercetandu-ti putin topic-ul si frenezia cu care te promovai (tu, dar in cea mai mare masura altii) fac si o presupunere, aceea ca de-a lungul timpului ai avut in medie mininum 3 clienti diferiti/zi (tu bagai cate 6-7-8 dar aici scad si oamenii care veneau constant si nu ca si clienti unici),

 

Ca sa nu ma mai lungesc cu vorba, calculul arata asa:  1500 (zile) * 3 (clienti platitori/zi) = 4500 (puli unice supte si intrate in tine). Cel mai probabil numarul este cu mult mai mare punand in calcul si variabilele pe care generos le-am scazut.

 

Asa ca, draga Corina, nu ai cum sa mai devii virgina...esti doar un tomberon

 

Du-te ba si te spanzura !

Ne doare pe noi fix in pula de calculele tale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Corina, mai posteaza o poza cu pizda ca au luat-o astia razna...sa se mai potoleasca spiritele.

...ca bine zice maestrul Laury ...

Baga si cu tzatzele Adelinei, daca ai poze si e permis.

Za best tzatze in taun.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...