Sari la conținut

Socializare / Chat


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Salutare dragii mei!

 

Pe acest topic putem vorbi despre tot ce ne trece prin cap fara sa ne certam si fara sa ne jignim. Ce ziceti sunteti de acord sa socializam si sa ne cunoastem mai bine? Tot pe acest topic ii invitam si pe colegii din alte orase sa ne intrebe despre fetele din orasul nostru si despre recomandarile pe care le putem face in momentul in care vor fi in trecere prin Oradea. Hai sa fim o gasca vesela si sa ne distram, nu de alta dar, viata e scurta si merita traita.

 

Numai bine si distractie placuta!

:hihat

 

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Distractie placuta! Totusi, iti recomand ca pentru masaj sa devii vizibil si palpabil, nu de alta, dar sa stie fata pe cine sau ce pune mana. :P

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Salutare dragii mei!

 

Pe acest topic putem vorbi despre tot ce ne trece prin cap fara sa ne certam si fara sa ne jignim. Ce ziceti sunteti de acord sa socializam si sa ne cunoastem mai bine? Tot pe acest topic ii invitam si pe colegii din alte orase sa ne intrebe despre fetele din orasul nostru si despre recomandarile pe care le putem face in momentul in care vor fi in trecere prin Oradea. Hai sa fim o gasca vesela si sa ne distram, nu de alta dar, viata e scurta si merita traita.

 

Numai bine si distractie placuta!

:hihat

 

Hai sa te vad Lubric ... vineri vin la Oradea, deci ce imi recomandati ?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Prieteni..tinand cont de faptul ca una dintre ambasadoarele batranului oras Tomis va sosi curand pe meleaguri bihorene, aducand cu ea printre altele, si cele mai bune ganduri din partea futaciosilor constanteni, va fac o propunere: infratirea oraselor Oradea si Constanta in domeniul preacurviei! Si cred ca vom intra si in Guiness Book prin aceasta infratire!  :laugh2

 

Ganduri bune!

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Mersi Gabi! Bine ai venit prietene! :hihat

 

Mda... constantenilor, ati trimis-o pe Amelia cu tot stocul de banane... vai de curul celor care ii vor trece pragu. :P Referitor la infratirea pe care a pomenit-o Infriguratu' eu sunt de acord 100%. Noua sectiune a forumului si va numi "Oradant(z)a". =))

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Utima data am primit poza de mai jos de la oamenii mei:

 

post-41043-0-46443600-1394458646_thumb.jpg

 

Sper ca n-a ramas fara combustibil... :P In plus, bag de seama ca-mi faci o surpriza si esti pe post de sofer. =))

  • Like 2
Link spre comentariu

Mersi Gabi! Bine ai venit prietene! :hihat

 

Mda... constantenilor, ati trimis-o pe Amelia cu tot stocul de banane... vai de curul celor care ii vor trece pragu. :P Referitor la infratirea pe care a pomenit-o Infriguratu' eu sunt de acord 100%. Noua sectiune a forumului si va numi "Oradant(z)a". =))

 

 Ortanta bre!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Bastioane, daca vrei recomandari mai exacte suna la 89.89.989, spune c-am ce preferinte ai avea si poate primesti un raspuns mai exact. :wink2

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Mersi Gerica! Bine ai venit! :hihat

Apropo', dragi constanteni, se pare ca oradenii mei is mai timizi - sa-i molipsim cu subiecte interesante! :D

 

Las' Geri ca nu-s multi bautori de bere in Oradea... :) ... Unii "carcotasi" ar spune ca ti-ar ajunge numai unul ca mine. :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...