Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

Vizitator deea deea
Reputație: 0

...ok ..atunci ..de ce nu oferi tot intregul ...TOTAL ...NORMAL+ANAL+ORAL ....????

 

Daca tot nu umblam cu jumatati de masura .... :hug1 

este obligatoriu.....???

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...ok ..atunci ..de ce nu oferi tot intregul ...TOTAL ...NORMAL+ANAL+ORAL ....????

 

Daca tot nu umblam cu jumatati de masura .... :hug1 

Mak, e pe stop bre, nu prea merge All Inclusive cand e perioada aia...  :laugh2  :laugh2  :no2 :no2 :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Mak, e pe stop bre, nu prea merge All Inclusive cand e perioada aia...  :laugh2  :laugh2  :no2 :no2 :no2

:laugh2  :laugh2  :laugh2

da suna ciudat si se intelege k atare .....Eu am inteles ca nu ofera doar oral in general , si k nu umbla cu jumatati de masura .

Daca tot nu ofera jumatati de masura , atunci sa ofere tot ,.

Ma rog ....... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

 

 

Dar,..ai dreptate ....suna ciudat 

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Ce vi se pare ciudat, ca nu inteleg...nu fac doar oral cand sunt in perioada cu pb lunare,serviciile mele sunt oral si normal,...cumva e obligatoriu anal ca sa fie un intreg?... :rax2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce vi se pare ciudat, ca nu inteleg...nu fac doar oral cand sunt in perioada cu pb lunare,serviciile mele sunt oral si normal,...cumva e obligatoriu anal ca sa fie un intreg?... :rax2

Da repede te-ai aprins, nu fu spus cu rautate, offf, nu mai stii de gluma ? :blushing2 :kiss2 :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

 

 

ba da ,stiu..dar in perioada  asta sunt mai sensibila :blushing2 ...rautaciosilor :rax2

Te intelegem perfect Dea ...glumim si noi cu tine , nu te supara. Stim ca esti o fata draguta si cu simtul umorului . Dar acum e si perioada cu problemele lunare si e normal sa fii mai sensibila . 

:hug1 

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor,incepand de astazi sunt disponibila,programul meu este.Luni-Vineri.ma puteti gasi intre orele 11-19....serviciile mele sunt -o finalizare oral-normal protejat (30 de minute) -120 RONI,oral-normal protejat (60 de minute) -150 RONI. :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Buna dimineata dragilor,incepand de astazi sunt disponibila,programul meu este.Luni-Vineri.ma puteti gasi intre orele 11-19....serviciile mele sunt -o finalizare oral-normal protejat (30 de minute) -120 RONI,oral-normal protejat (60 de minute) -150 RONI. :kiss3

Bancnota Romaniei este LEU.

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna seara dragilor,incepand de astazi sunt disponibila,programul meu este.Luni-Vineri.ma puteti gasi intre orele 11-19....serviciile mele sunt -o finalizare oral-normal protejat (30 de minute) -120 LEI,oral-normal protejat (60 de minute) -150 LEI :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...