Sari la conținut

KARISSA - Salon Masaj Erotic Arad!


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost.

Locaţie în buricul târgului, mai centru nu se poate.

Salonul este un apartament destul de vechi, ceasusist, mobilă veche..pe jos saltea..senzaţia ca te afli în vizită la bunica..aşa arată

Am fost primit de o domnişoară îmbrăcată normal, în haine de stradă nu de maseoza..în camera mai era încă o tipa şi o doamna ...doamna nu ştiu ce funcţie avea, dar ea nu făcea masaj.

Am ale pe tipa care nu mi-a deschis uşa ...roşcată, Aura,cealaltă o satena, nu ştiu ce şi cum despre ea

Programul e de la ora 10 dimineaţa, masaj erotic 100 ron 30 min, sau 159 ron ora

Am mers în camera, am plătit o ora şi s-a dezbrăcat fata..de la mine are un 9 la corp, sani mari, ferim, frumoşi, fund bombat, rotund, tare ca piatră..super...

Şi a început un masaj de relaxare, pe urmă erotic..cu mangaieri, cu sânii, body masaj...aş da un 8,5 aşa ca nota

O atmosfera destinsa, râdea mult, tare simpatică, lipicioasa aşa..

Finalizarea s-a produs în urmă multor tehnici de masaj..cu mai multe părţi ale corpului ei..;)

Per ansamblu şi doar pentru ea, eu mai revin..şi acord o nota generală masaj + atitudine+aspect 9

Locaţie 4

Baie 8 , prosoape curate, geluri re dus, dar vine greu apă calda

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

De ce extra nu ai intrebat? Sau nu ai fost informat?

deoarece din experienta mea stiu ca serviciile extra depind de la persoana la persoana

ce ar fi sa zic ca am beneficiat de servicii extra, tu sa mergi hotarat acolo si sa te refuze...m-ai face mincinos...cred ca cel mai bine ar fi sa mergi si sa vezi masajul cum decurge...daca imi citesti recenzia cu atentie iti dai seama daca au fost ceva extra sau nu...

"capisci" ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

placut impresionat de prima experienta la acest "salon" , am zis sa incerc inca o data sa vedem cum o fi..mai ales ca e destul de la indemana, fiind in centru

m-am programat, de data aceasta fiind 3 fete in locatie, confirm cele spuse de un coleg mai sus...inainte au lucrat in gradiste..nu stiu daca aceleasi fete, insa sigur acelasi patron

fetele au fost foarte ok, prietenoase, amabile...o tipa brunetica, mai slabuta, o tipa mai in varsta, peste 35 ani..asa am vazut-o eu..si alta mai micuta, insa cu forme apetisante

am intrat inauntru, te invita intr-o bucatarie ceva, unde spui cu cine iti doresti, pe urma te invita in una din cele doua camere disponibile pentru masaj

aici am ceva de comentat:

1. apartamentul nu este deoc amenajat pentru masaj erotic..e un apartament cu saltele pe jos pentru desfasurarea masajului ...ca locatie te-ai astepta la ceva mai mult de la un salon...personal cred ca prima data trebuia sa amenajeze apartamentul corespunzator..si pe urma sa dea startul afacerii..dar..fiecare cum considera

2. fetele te asteapta imbracate normal, casual...nu tu aparitei sexy, nu tu costumatie care sa iti ridice sangele in termomentru de cum le vezi...trebuie sa mergi pe ghicite :)

in fine.

merg in camera, ma dezbrac..sunt invitat la baie daca doresc..evident ca doresc...in drum spre baie treci pe langa camera unde stau maseozele..deci sa nu se sperie cineva daca iese vreuna sa il traga de cuc :))))

am facut dusul de rigoare, intors in camera mi s-a comunicat sa nu ma supar daca astept si eu 1 minut ca sa faca dus si maseoza...evident ca un mare plus

tipa, Ema, nume de scena, sau adevarat..nu conteaza...important e ca are un copr super, sani foarte frumosi, tari, fund bestial..zici ca e brazilianca..:)) tare frumos, bombat, tare

a inceput cu un masaj de relaxare foarte, foarte relaxant...se stie..iti indreapta spatele instant..mai ales la astia care au nevoie , fiind toata ziua cu fundu pe scaun si aplecati peste calculator

ce mi-a placut a fost ca foloseste ulei..mult...da mult...tare senzatia

masajul erotic a fost si el placut...are o tactica...stai pe spate si ea vine peste din cam intr-un 69 asa..dar nu vulgar...se intinte atat cat sa ajunga cu mana la 'cucu gol" sa se joace cu el..iar cu sanii in fata ochilor tai si din cand in cand exact cu sfarcurile pe la tine pe la gura...frumos, excitant, placut

finalizarea se produce prin tehnici ale masajului :D, foarte interesante

aspect : 9 

atitudine 10...fara lauda..dar merita pe deplin...foarte ok tipa

masaj relaxare 9

masaj erotic 9

locatie 5

prezentare generala fete inainte de masaj 6 - nu ar strica un pic de imaginatie acolo...nu e incitant sa fii asteptat in blugi, adidasi.etc

per ansamblu, exceptand locatia...eu mai revin, imi place, m-am simtit bine, atuu-rile sunt localizarea centrala si cele 2 fete cu nume de scena Aura si Ema..cu celelalte nu am fost ca sa imi dau cu parerea

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna, din nou...

Am prins putin timp liber si am testat si eu "piata masajului erotic" din centru... Nu pot spune si eu decat ce a spus ante vorbitorul meu... Minusurile sunt ca apartamentul nu-i amenajat pt asa ceva, nu tu lumina difuza, ambient, etc... Am avut surpriza sa ma primeasca chiar sefa lor, deoarece fetele inca "munceau". Putin soc sa-ti deschida cineva in costum sport, care de fapt ii creierul organizatiei... Dar sa trecem peste moment... Int-radevar am ales-o pe Ema, se zice ca-i ce-a mai priceputa la masaj... Fata are toate calitatile necesare pt asa ceva, fund, tate, zambet, atitudine, etc. Daca n-ar fi astea ar trebui sa cautam o alta alternativa...

Asa ca:  masaj 8-9, finalizare 7-8 , prin tehnica masajului, aspect Ema 9-10 , locatie+ambient 5... sa nu fiu rau.

Decartat 100 ron pt 30 min ( si tin sa precizez ca nu te cronometreaza, am depasit cu ceva timpul dar a fost ok).

Totusi in top ramane salonul de pe ratiu, amenajat corespunzator si 100 ron ora... dar merita incercat si alternativele...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

placut impresionat de prima experienta la acest "salon" , am zis sa incerc inca o data sa vedem cum o fi..mai ales ca e destul de la indemana, fiind in centru

m-am programat, de data aceasta fiind 3 fete in locatie, confirm cele spuse de un coleg mai sus...inainte au lucrat in gradiste..nu stiu daca aceleasi fete, insa sigur acelasi patron

fetele au fost foarte ok, prietenoase, amabile...o tipa brunetica, mai slabuta, o tipa mai in varsta, peste 35 ani..asa am vazut-o eu..si alta mai micuta, insa cu forme apetisante

am intrat inauntru, te invita intr-o bucatarie ceva, unde spui cu cine iti doresti, pe urma te invita in una din cele doua camere disponibile pentru masaj

aici am ceva de comentat:

1. apartamentul nu este deoc amenajat pentru masaj erotic..e un apartament cu saltele pe jos pentru desfasurarea masajului ...ca locatie te-ai astepta la ceva mai mult de la un salon...personal cred ca prima data trebuia sa amenajeze apartamentul corespunzator..si pe urma sa dea startul afacerii..dar..fiecare cum considera

2. fetele te asteapta imbracate normal, casual...nu tu aparitei sexy, nu tu costumatie care sa iti ridice sangele in termomentru de cum le vezi...trebuie sa mergi pe ghicite :)

in fine.

merg in camera, ma dezbrac..sunt invitat la baie daca doresc..evident ca doresc...in drum spre baie treci pe langa camera unde stau maseozele..deci sa nu se sperie cineva daca iese vreuna sa il traga de cuc :))))

am facut dusul de rigoare, intors in camera mi s-a comunicat sa nu ma supar daca astept si eu 1 minut ca sa faca dus si maseoza...evident ca un mare plus

tipa, Ema, nume de scena, sau adevarat..nu conteaza...important e ca are un copr super, sani foarte frumosi, tari, fund bestial..zici ca e brazilianca.. :)) tare frumos, bombat, tare

a inceput cu un masaj de relaxare foarte, foarte relaxant...se stie..iti indreapta spatele instant..mai ales la astia care au nevoie , fiind toata ziua cu fundu pe scaun si aplecati peste calculator

ce mi-a placut a fost ca foloseste ulei..mult...da mult...tare senzatia

masajul erotic a fost si el placut...are o tactica...stai pe spate si ea vine peste din cam intr-un 69 asa..dar nu vulgar...se intinte atat cat sa ajunga cu mana la 'cucu gol" sa se joace cu el..iar cu sanii in fata ochilor tai si din cand in cand exact cu sfarcurile pe la tine pe la gura...frumos, excitant, placut

finalizarea se produce prin tehnici ale masajului :D, foarte interesante

aspect : 9 

atitudine 10...fara lauda..dar merita pe deplin...foarte ok tipa

masaj relaxare 9

masaj erotic 9

locatie 5

prezentare generala fete inainte de masaj 6 - nu ar strica un pic de imaginatie acolo...nu e incitant sa fii asteptat in blugi, adidasi.etc

per ansamblu, exceptand locatia...eu mai revin, imi place, m-am simtit bine, atuu-rile sunt localizarea centrala si cele 2 fete cu nume de scena Aura si Ema..cu celelalte nu am fost ca sa imi dau cu parerea

 

placut impresionat de prima experienta la acest "salon" , am zis sa incerc inca o data sa vedem cum o fi..mai ales ca e destul de la indemana, fiind in centru

m-am programat, de data aceasta fiind 3 fete in locatie, confirm cele spuse de un coleg mai sus...inainte au lucrat in gradiste..nu stiu daca aceleasi fete, insa sigur acelasi patron

fetele au fost foarte ok, prietenoase, amabile...o tipa brunetica, mai slabuta, o tipa mai in varsta, peste 35 ani..asa am vazut-o eu..si alta mai micuta, insa cu forme apetisante

am intrat inauntru, te invita intr-o bucatarie ceva, unde spui cu cine iti doresti, pe urma te invita in una din cele doua camere disponibile pentru masaj

aici am ceva de comentat:

1. apartamentul nu este deoc amenajat pentru masaj erotic..e un apartament cu saltele pe jos pentru desfasurarea masajului ...ca locatie te-ai astepta la ceva mai mult de la un salon...personal cred ca prima data trebuia sa amenajeze apartamentul corespunzator..si pe urma sa dea startul afacerii..dar..fiecare cum considera

2. fetele te asteapta imbracate normal, casual...nu tu aparitei sexy, nu tu costumatie care sa iti ridice sangele in termomentru de cum le vezi...trebuie sa mergi pe ghicite :)

in fine.

merg in camera, ma dezbrac..sunt invitat la baie daca doresc..evident ca doresc...in drum spre baie treci pe langa camera unde stau maseozele..deci sa nu se sperie cineva daca iese vreuna sa il traga de cuc :))))

am facut dusul de rigoare, intors in camera mi s-a comunicat sa nu ma supar daca astept si eu 1 minut ca sa faca dus si maseoza...evident ca un mare plus

tipa, Ema, nume de scena, sau adevarat..nu conteaza...important e ca are un copr super, sani foarte frumosi, tari, fund bestial..zici ca e brazilianca.. :)) tare frumos, bombat, tare

a inceput cu un masaj de relaxare foarte, foarte relaxant...se stie..iti indreapta spatele instant..mai ales la astia care au nevoie , fiind toata ziua cu fundu pe scaun si aplecati peste calculator

ce mi-a placut a fost ca foloseste ulei..mult...da mult...tare senzatia

masajul erotic a fost si el placut...are o tactica...stai pe spate si ea vine peste din cam intr-un 69 asa..dar nu vulgar...se intinte atat cat sa ajunga cu mana la 'cucu gol" sa se joace cu el..iar cu sanii in fata ochilor tai si din cand in cand exact cu sfarcurile pe la tine pe la gura...frumos, excitant, placut

finalizarea se produce prin tehnici ale masajului :D, foarte interesante

aspect : 9 

atitudine 10...fara lauda..dar merita pe deplin...foarte ok tipa

masaj relaxare 9

masaj erotic 9

locatie 5

prezentare generala fete inainte de masaj 6 - nu ar strica un pic de imaginatie acolo...nu e incitant sa fii asteptat in blugi, adidasi.etc

per ansamblu, exceptand locatia...eu mai revin, imi place, m-am simtit bine, atuu-rile sunt localizarea centrala si cele 2 fete cu nume de scena Aura si Ema..cu celelalte nu am fost ca sa imi dau cu parerea

multumesc frumos : EMA

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Avand în vedere ca accentul se pune pe masaj şi pe fete...locaţia nu mai prezintă atât de mare interes...însă totuşi e important ca atmosfera să fie cea a unui salon de masaj..şi nu ca garsoniera bunicii...din păcate aici se pierde mult :)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

Astazi mi-am facut si eu curaj sa ma duc la acest salon de masaj.

Am sunat si am stabilit ca voi ajunge in zona in aproximativ 15 min, locatia langa Mc Donald's in curte.

Tipa cu care am intrat la masaj a fost chiar tipa ce am filat-o intrand in aceeasi curte cu mine, roscata, frumusica, cu siguranta intorci capul dupa ea pe strada ca mi-sa intamplat mie :). Am asteptat pana s-a pregatit si deoarece a durat putin am hotarat sa stau la un masaj pentru 30 min.

Actiunea se petrece intr-o camera cu o saltea pe jos, care nu da a salon de masaj dar am avut noroc de o prezenta placuta. dupa ce mi-a facut un masaj bine realizat pe spate cu ulei de corp m-am intors pe spate unde a inceput sa ii faca un masaj cu sanii la p***s. Pe langa masaj se mai poate discuta si de extra intre 100 si 150 lei depinde ce doresti.

Locatie: 8 se ajunge usor, in curte langa Mc Donald's, putin cam prea in buricul targului :(.

Aspect fizic: 9 Roscata, 1,65m, frumusica, sani medii foarte frumosi si un fund bestial.

Masaj: 9 Relaxant si senzual.
Oral: 8 A fost protejat si nu m-a da pe spate senzatia

Normal: 8 Destul de stramta, nimic iesit din comun
Gfe: 9 Foarte simpatica si comunicativa.
Nota de plata: 100 lei pentru 30 min masaj + 100 lei OP si NP de scurta durata ca eram infierbantat de la masaj :)
Servicii: Oral, normal, masaj
Concluzie: cu siguranta voi reveni la ea

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...