Sari la conținut

KARISSA - Salon Masaj Erotic Arad!


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Cu ceva detalii nu ne Ajuti? Sa știm si noi ce sa căutam sau ce ne așteaptă?

Eu am vazut doua fete noi..o tipa blonda sexy simpatica..ce a fost la boul rosu la salon ..I-am facut si o recenzie acolo..si inca o tipa ce a lucrat la tiamo pe eminescu mai demult..inalta corp fain sani maricei...mai multe aflati la fata locului..

Eu v-am dat informatia ca sunt fete noi. .de regula eu merg sa le vad..chiar daca nu raman la masaj..de curios..voi , restul..de ce nu procedati la fel?

Din cate observ..sunt vreo 3-4 care impartasesc pe aici..si sute care doar culeg informatii :)

Ia puneti toti mana si impartasiti..;)

Link spre comentariu
  • Oras:Every teen's pussy
  • Oras:Every teen's pussy

Acum cateva zile am zis sa incerc si eu acest salon destul de nou.Am sunat seara dupa 11 si mi s-a spus ca mai e o singura fata.Ajung in gangul de langa Mc Donald's,intrarea fiind chiar acolo.Ma asteapta o tipa roscata,simpatica,imbracata sumar,cu niste sani f frumosi,care se recomanda a fi Gina,dar am inteles ca de fapt ar chema-o Silvia.Mi-a spus ca preturile sunt 100 ron pt o jumatate de ora sau 150 ron pt 1 ora,ele fiind exact ca si pe Visinului,unde functiona acest salon.Aleg o jumatate de ora si intru in camera,sarind peste dus pe care il facusem acasa.Tipa ramane topless si doar dupa multe insistente de-ale mele accepta sa-si dea jos chiloteii pt o scurta perioada de timp pt a-i admira pasarica...Masajul a fost neutru,nici prea prea,nici foarte foarte...Dupa circa 15 min mi-a zis sa ma intorc cu fata.A inceput sa ma mangaie usor pe picioare si pe piept,dupa care a trecut repede la masturbare.Privelistea fiind foarte incitanta(are niste sani care stau f misto in sus,plus un bronz frumos,corp sexy,chilotei cu gaurele),am simtit ca u mai pot rezista mult si i-am zis sa ma frece mai lent pt ca o sa ma termin,la care ea imi zambeste si zice :"pai asta si vreau"...Atunci am lasat-o sa-si faca linistita treaba,finalizand puternic in palma ei pe care o tinea,nu stiu de ce langa scula mea... :drool

 

Locatie: 8 centrala,usor de ajuns,placut in interior


Aspect fizic: 9 nu e vreun miss,dar mie mi s-a parut f sexy


Masaj: 6.5 neutru,abia asteptam sa ma intorc cu fata si s-o vad:)


Handjob: 7 nu face nimic deosebit,o freaca cand mai repede ,cand mai lent,dar privelistea te face sa te termini rapid


Gfe: 6 nu prea avea chef de discutii,din moment ce nici nu se dezbraca total e clar ca nu vrea mai multe...


Nota: platit 100 de lei pt masaj erotic 30 de minute,ar mai fi varianta cu 150 de lei pt o ora

Concluzie: as reveni

 

+++  arata bine,sexy,sani f frumosi,pret decent

- - -   face masaj doar topless,relativ grabita

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...