Sari la conținut

Amelya ,..,,perla" de Constanta


Postări Recomandate

Asadar, dupa anuntarea vizitei Amelyei in urbea noastra  ,mi-am facut si eu o programare din timp in PM .Deci pe data de 11.03 stiam ca trebuie sa ma incadrez si sa-mi fac in asa masura programul ca sa nu fac de rusine seriozitatea ardeleneasca .Eram curios daca o sa am parte de aceeasi seriozitate si din partea Amelyei. Am fost placut surprins sa constat ca aceasta domnisoara poate fi data exemplu, dupa ce am sunat si am primit indicatiile pentru adresa , am purces intr-acolo  , cam cu jumate de ora inainte de ora programata .Ajuns pe strada cu nume de bacnota albastra -comunista  (stiuta de suta ) am suna din nou pentru ca nu erau prea clare indiciile ,mai ales ca nu prea eram nici ,,obicinuit" cu acea zona ,iar frumoasa Amelya avea o si  mai buna scuza ,ea fiind acolo ajunsa doar cu o seara nainte.Am gasit pina la urma si scara si apartamentul ,iar usa imi fuse deschisa de aceasta minunata fiinta .Sincer i vazusem pozele postate , dar cum nu i se vedea chipul ,nu -mi puteam inchipui sa dau peste o asa faptura frumoasa ,aranjata ..iar acei ochelari pe ochi i dadeau o si mai mare eleganta si distinctie.Deci placut surprins ,dupa cateva schimburi de politeturi  m-am cerut la baie rapid, desi aveam timp ptr ca  am mers ptr o ora pregatit inca dinainte .Dupa dusul rapid am intrat in camera de activitati ,unde pot spune ca si patul si tot restul se prezentau ok . Amelya a venit si ea in pat ,lasandu-si chiloteii pe ea ,iar cand amintrebat ca de ce nu scapa si de ei , mi-a raspuns zambind ca mai tarziu.M-a luat in primire cu saruturi de care ai parte doar la cea mai infocata amanta(eu asa m-am simtit) a inceput de sus cu saruturi pe gura si coborand pe tot corpul ,o reala placere ,fata stie ce face ,e clar.A avut grija si de OO ,iar pe ,,,GIGI" l-a scos din minti cu un oral umezit din abundenta. Eu nu stateam sa ma uit doar , asa ca sarutam pe unde apucam..,pentru ca trebuie sa stiti ,fata asta cata e (1.80) ,e dulce toata.Aveam grija cu o mana de parul ei ca sa nu o incomodeze , il tineam inr-o parte ,ca ea sa poata sa-si faca treaba la intensitate maxima.Am pus-o apoi pe ea pe spate ca sa i intorc si eu oralul ,nu de alta, dar nu era frumos sa raman dator la o astfel de lucrare bine facuta.Am ,,copiat" de la ea modul de a ajunge intre picioare , astfel ca dupa gura ,sani ..am coborat incet dar cand am ajuns in dreptul piersicutei nu m-am infipt la ea direct ,ci am coborat si pe picioare  cu revenire de la un picior spre piersica ,am sarit peste ea la celalt picior  si abia apoi am revenit acolo cu poposire .Dupa asta , am rugat-o sa puna capisonul si sa vina intr-un ,,lady on top" unde am avut sa constat ca desi inalta  se misca demential.Ca sa diversificam pe urma, am intrabt-o ce pozitie prefera, iar ea mi-a zis ca nu are neaparat una preferata, iar cand am vrut sa-i zic ce preferinta am eu , am fost din nou surprins placut . mi-a zis ca stie .Aveam sa constat ca la fel cum Cristian Topescu isi lua notite despre  echipa sau sportivii care erau comentati de el ,tot asa si Amelya citise despre mine pe forum , stiind multe deja despre mine, adica se documentase temeinic.Si mi-a zis ca stie ca prefer pozitia capra ,pozitie pe care am si folosit-o si unde am si finalizat .M-am tolanit linga ea pe perna , s-a intins dupa servetele umede si a facut o igienizare ,intai mie ,apoi si ei , pe urma am stat de vorba de una de alta, am observat ca ai cu cine si povesti ,iar la un moment dat am mers la baie pentru o igienizare scurta si revenit la runda II-a .Aici nu  o sa mai insist , o sa mentionez doar ca daca la prima am facut oral pe rand , acum am bagat si un 69 . Pentru mine totul a fost la superlativ, pot sa zic ca dau fara retinere 10 pe linie .Pentru documentare dau chiar un 10* . Halatul a fost de 200 pentru o ora, dar sincer numai o ora nu a fost ,pentru ca a fost undeva la 1.30   ,am inteles de fapt ca aceasta frumoasa domnisoara si-a facut programarile cu o ora pauza intre ele, de felicitat si pentru asta.

   Eu ma simt norocos ca am avut parte de o astfel de intalnire , multumesc frumos Amelya.

PS (rog un moderator sa mai puna un 'T" la Constanta

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Si tu te astepti ca cineva sa iti puncteze si postarea asta si recenzia de la Constanta...care chiar nu avea ce cauta acolo. Puteai sa o scrii aici iar Amelia la intoarcerea la Constanta punea link catre acest topic si recenziile care se vor aduna...cite vor fi, sa fie primite :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Chiar nu reusesc sa te inteleg si nu pot nici macar sa ma supar pe tine. Daca acel link crezi ca e menit sa adune puncte in paralel cu postarea de pe topicul ei, te inseli. Totusi foarte interesanta interventia ta, semn ca mai mult te preocupa punctele si nu recenzia + mesajul acesteia, platinum cica.

 

Eu am mai spus-o dar am sa o repet: nu punctele de reputatie m-au adus si ma tin printre acesti oameni ce au o pasiune comuna cu a mea, ci persoanele cu caracter si placerea de a-mi impartasii experientele cu dragii mei colegi. Comparativ cu altii incerc sa ajut pe partea de recenzii si informare, chatul ma intereseaza prea putin.

 

By the way, postarile de mai sus nu te ajuta cu nimic avand in vedere ca momentan nu exista ceva mai presus de platinum, deci macar aici scuteste-ne de balariile de genul acesta doar de dragul de a aduna un numar de postari.

 

O zi frumoasa tuturor si hai sa fim mai buni,l. Adica daca putem, sa ne ajutam , nu sa ne incurcam.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mai vitejilor, cind a fost vorba ca Amelia sa va faca o vizita, care mai de care ati sarit sa ii salutati decizia si sa ii promiteti ca abia astepti sa o intilniti...nu la o bauta...cel putin 10 doritori si-au exprimat entuziasmul pe topicul deschis de Amy...si cind colo, DOAR doua recenzii, dintre care una m-a lasat cu un gust amar...mai Bombonelule, acum pe bune, tu ce crezi ca zice lumea, si Amy in special dupa ce citeste comparatia asta picioarele ei sexy ca o menghina... fii mai atent la exprimari, asta am dorit sa iti transmit printre rinduri, daca nu ai priceput...si rabdare cred am avut suficient de mult...daca nu mai apare nicio recenzie, in urmatoarele zile, propun sa fie trecut la inactive...ptr ca NU cred ca se va intoarce...asta ptr ca desi domnisoara a facut un efort deosebit de obositor - a strabatut aproape toata tara - multi v-ati dat ocupati, osteniti ori plecati...si pina la urma, mai in gluma, tot agenda ei a fost de vina...

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Eu unul nu am mai avut loc pe agenda ei (m-am dezmeticit tarziu si nu mai era alt loc). Cat despre recenzii aia e alta treaba, oricum la cate sute de recenzii are nu cred ca mai erau noutati de spus (daca reuseam sa o vizitez eu as fi scris una). Si oricum va fi mutata la inactive.

PS a scris ca "picioarele ei sexy" l-au "strans " "ca o menghina". A uitat omul o virgula.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Junior, nu te supara pe mine dar, de unde stii tu cat de incarcata a fost agenda Ameliei? Ti-a dat cumva raportul? Ma indoiesc! Respect pentru munca ta pe acest forum :hihat dar, cred ca acum vorbesti doar ca sa te afli in treaba. Daca ai probleme cu Ami iti recomand sa le rezolvi printr-un PM; poti incepe prin ati cere scuze. Nu toti avem talent la a scrie recenzii pompoase si trebuie sa-i apreciem mai mult pe cei care incearca si nu uita de specificul forumului desi, mai nou forumul nu mai e unul dedicat recenziilor :( ci unul de socializare. Sa stii ca, Bombonelu' e unul dintre membrii importanti din orasul nostru si-i ajuta foarte mult pe colegii oradeni.

Nu in ultimul rand, pe sectiunea Oradea eu sunt modelatorul sef. :wink2 =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Deci nenea ... e lumea care are de lucru .... eu am fost primul la ea sa o vad si am zis ca vin sambata ... se stie de mine ca nu sunt in oras de obicei marti / miercuri ma duc in treaba mea da nu tre sa vina 

JUNIORMORAIS

si sa`mi spuna mie ce sa fac si cum sa imi atraga atentia de la o dameza .... e dragutza dar a picat prost ... sa se programeze inainte cu 2 2  3 saptamani sa aibe lumea timp . punct si de la capat .... indiferent ce membru esti ... eu unul nu`ti permit sa dai cu tifla aci la mine ca un peste ce o impresariezi pe dameza .... pur si simplu ... 

 

Hai norok si pita unsa :) 

Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

fata a venit pt ca ii plac banii, nu a obligat o nimeni sa strabata toata tara. Dar sunt alti bani la Cluj, Timisoara, poate ar trebui sa se reorienteze. 

Juniormorais - care crezi ca era scopul invitatiei cu bauta?  oare erau sanse sa se imbete si sa mearga pe gratis? eu asa cred...

e criza fratelo peste tot...

Am sunat o si eu luni si mi a zis ca e ocupata pana joi si nu m a mai interesat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...