Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

amada ce stii sa faci in dormitor ??

3 comentarii ai primit la poza aia, de parca eu eram in ea... :laugh2 :slap2 

Vrei sa afli ce stiu in sex? Programeaza-te! :laugh2 :rax2 Te iau mai soft, sa nu te sperii din prima. ;)

 

 

La mail o sa raspund maine dimineata pe indelete. ;)

Noapte placuta tuturor! :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai revenit Amada? As vrea sa te revad.

Inca nu si ma tin sa nu ma razgandesc.

 

 

 

Dragilor, asta spun sa nu va injur, mail-ul l-am dat pentru eventuale intalniri intre Domina si sub, atat.

Nu ma intereseaza cata experienta credeti ca aveti, nu ma priveste dorinta de relatii cu mine sau altcineva, nu ma pasioneaza cafeaua voastra cat ma pregatesc (dimineata ar fi bine sa fii invizibil), nici cat credeti ca stiu sau nu...

Sa va fie clar, [email protected] este pentru cei care vor dominare si trebuie sa mi se adreseze ca atare.

Nu am chef sa va sarut sau sa beau cafele cu voi, ar trebui sa-mi fiti scaunel de picioare (daca metritati) pana imi termin cafeaua.

Cei care cred ca au experienta si m-au vazut vorbind frumos... cu siguranta nu ma cunosc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ca tot bateti campii legat de o poza care nu-mi apartine.

Tipa poate are 37 aproximativ, eu am 41-42 in functie de calapod.

Nu m-am nascut mica si ma bucur, au fost destule ocazii in care nu m-as fi decurcat daca eram o pitica.

Ca tot veni vorba, cine imi poate oferi incaltaminte este binevenit. Pantofi, cizme (gen BDSM), dar si casual.

 

Dar in primul rand pe wish list am o locatie unde nu sunt stresata.

Iti ofer o sedinta pe saptamana in ziua cand nu primesc pe nimeni, una care sa tina cat imi place.

Asta inseamna sa-mi placa de tine, bineinteles.

Nu o sa am trafic, si asa ma gandesc in serios daca merita sa revin, nu dau detalii, dar daca o mai tineti mult in paradox ca vreti autentic, dar ma intrebati de servicii si scenarii... Ori este real, ori cereti teatru si servicii in alta parte. ;)

Locatia o vreau oricum pentru mine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adaug sa nu fiu inteleasa gresit iar.

Eu am putine limite, nu accept scato (nu suport mirosurile neplacute si mi se pare denigrant pentru mine), nu fac medicale (nu-mi asum riscul ca te infectezi si dai vina pe mine, asta as face doar cu unul personal pentru ca urmaresc dupa sedinta), nu fac dominare in public, nu folosesc viermi si alte scarbosenii, nu-mi sta in caracter sa omor animale...

Deci, vorbesc de extreme la care nu m-as duce, dar tortura la mine poate fi destul de dura, ai grija ce-ti doresti.

La polul opus, daca esti incepator, te ascult inainte de toate, stiu cum sa te abordez dupa, dominarea tine mai mult de psihic inainte de toate.

Imi spui ce ai accepta, ce nu, apoi stiu cum sa fac sedinta fara scenarii anticipate.

Un lucru e sigur, nu as face ce mi-ai spus ca nu vrei, nu uit ce-ti place, eu ma simt bine oricum. Cu tine fac unele, cu altul celelalte...

 

Acum vreau liniste intr-o garsoniera/ap cu cineva deschis sa-mi fac de cap, nici macar nu tin neaparat sa-l domin, ar fi un plus diferit de celelalte intalniri...

Mai las cateva zile pana ajung la o concluzie, eu stiu ce vreau, iar reg hotelier cu servicii nu mi se potriveste.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doar ti-am spus ca mi-am propus sa ajung la 300 kile, cum cat mai multa, cu atata oftica pe capul tau.

Nu sunt la klm. Reciteste ce am scris, poate vezi ce vreau de fapt.

Repet, nu raspund la provocari, nu te mai obosi. Daca iti place muia virtuala, sunt sigura ca ai destui dornici sa ti-o dea.

 

Nu ma trag din cocina, ba am avut conditii, mult mai bune decat saraca Romanica.

Tu insista, nu te lasa, cine stie...

Cauta un psihiastru, esti obsedat, sfat amical. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-e shaize egal, scriu sa ma intelegi.

Eu caut unul sa-mi bat joc de el, ai dreptate! Sa-mi bat joc de corpul lui, implicit creierii lui, sa aiba sa se sature, apoi sa mai ceara...

Saracutzu de el care s-ar risca ca am bateriile supraincarcate.

Trolleaza linistit, eu stiu ca nu mi-a luat bunica forum, scriu cat am chef.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deci in concluzie nu a revenit si aparent nu se stie daca o s-o faca vreodata.....plm senzatia e ca vrea sa para ca o face din placere si banii fiind pe plan secund. Super nehotarata Amada..... of of of

 

Nu e aparent, pisicuto cu gheare, merita - revin. Nu mi-au demonstrat ca merita.

Bani i-as cere si unuia care ar merita platit pentru ce face... dar nu bag la idei. ;)

Pupicesc, reao! :laugh2 :hug1

 

 

orice cearta se rezolva cu pula-n pizda

 

Neeea! Sunt grasa acum. La inceput zicea ca-i plac cele impanate, s-au acrit strugurii si ma fugareste pe unde poate...

Nu comentez.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...