Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De la prima sedinta 2 persoane, fie cuplu barbat & femeie, fie 2 barbati, fie 2 femei, eu nu primesc.

Este o chestiune de principiu.

Daca o persoana care a mai fost la mine, apoi vrea sa vina cu cineva, stabilim atunci in functie de propunere.

Pot organiza o sedinta cu 2 barbati pe care ii cunosc deja bine separat si consider ca s-ar potrivi in functie de fetish-uri.

Am primit o multime de propuneri din partea barbatilor care vroiau sa vina cu o femeie si imi explicau ce vor sa-i fac...

Eu vreau sa stiu ce accepta partea submisiva, fantezia dominatorului care ma contacteaza este irelevanta.

De asemenea, prima sedinta nu o sa incep niciodata din pragul usii, nu-mi doresc surprize neplacute.

Dupa ce ne cunoastem putem face mai multe.

Propunerile de genul "pai atunci vin doar sa vorbim prima data" mi se par deplasate, pana nu pun mana pe tine sa vad cum reactionezi... vorbele sunt doar vorbe.

Revin, fie barbat sau femeie (sunt bisexuala), a doua persoana primesc doar dupa ce o cunosc pe prima.

Amindoi tipi slavi si ne folosesti din punct de vedere sexual cum doresti unul asupra celuilalt

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

sarut mainile..Lucrati si in weekend?..va multumesc

 

Ti-ai facut cont doar ca sa ma intrebi asta? :)

 

Primesc indiferent de zi pana in 18:00 maxim.

Pe blog, in pagina "Chestiunea zilei" specific programul pe ziua in curs sau daca imi iau liber.

Nu programez de pe o zi pe alta, deci ma suni in ziua respectiva si stabilim.

In afara de mine nu raspunde nimeni la telefon, deci daca sunt ocupata si nu iti raspund, cel mai simplu este sa-mi trimiti un sms cu ora la care ai putea sa vii.

Sunt zile cand ma gasesti imediat, mai greu sau deloc.

Citeste blogul si cand ma suni ar trebui sa-mi spui ce accepti si ce nu.

Daca sunt la laptop ma gasesti si pe mess amada.bdsm, dar nu ma face sa-mi pierd timpul aiurea doar cu fantezii, in cazuri de genul pun imediat pe ignore.

De asemenea, pe blog comentariile neadecvate nu vor fi publicate, spam-ul se sterge.

 

De acum nu mai raspund la intrebari aici, sa lasam topicul pentru eventuale recenzii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aveam de ceva timp fantezii legate de bdsm si astazi, dupa vreo 2 incercari esuate de a merge la o domina (una din ele mi-a vorbit la telefon ca si cum aveam bani imprumutati de la ea si intarziasem cu plata), mi-am luat inima-n dinti si am sunat-o pe Amada. Discutia telefonica (putin aroganta din partea mea) a enervat-o dar pana la urma am cazut de comun acord sa ma duc. Locatia este undeva langa Piata Muncii, usor de gasit si oricum te indruma Amada telefonic. Din motive tehnice a trebuit sa decalam putin ora stabilita dar pana la urma am ajuns.

 

 

Cand a deschis usa m-a luat ametelea uitandu-ma in sus la ea. Stiam ca este inalta dar acum era si pe tocuri, eu nefiind inalt, imaginati-va scena respectiva. Era imbracata in tinuta sexy, cu sanii la vedere. Am facut prezentarile, ea Amada, eu logic un nume ales la intamplare si m-a invitat in living. Arata foarte bine, este impozanta, aranjata, corpul foarte bine proportionat, are niste sani superbi, simpatica la fata si dupa parerea mea arata mai bine decat in poze. M-a servit cu ceva de baut si la o tigara am inceput sa discutam vrute si nevrute. I-am spus ca sunt incepator, i-am spus ce fantezii am si ce nu as vrea sa se intample. M-a ascultat foarte atenta, mi-a pus cateva intrebari cheie si apoi am mai stat destul de mult de vorba, pe diferite subiecte. Chiar ai ce sa vorbesti cu ea. Ce am apreciat foarte mult este ca, dandu-si seama ca am emotii fiind prima data, nu s-a grabit deloc sa trecem la fapte, am stat de vorba destul de mult, pana cand a vazut ea ca m-am mai relaxat.

 

Apoi m-a intrebat daca vreau sa fac dus, am refuzat pentru ca tocmai ce veneam de acasa deci facusem cu 20 de min inainte. Ea a intrat la dus si cand s-a intors m-a intrebat de ce sunt inca imbracat. M-am dezechipat instant si au inceput ostilitatile. Aici si-a aratat adevarata ei arta, pentru ca in discutia prealabila eu i-am dat doar cateva detalii despre ce as dori sa fac sau sa mi se faca, plus cateva intrebari de-ale ei dar tot ce a urmat a fost exact ca si cum as fi scris eu scenariul asa cum mi l-as fi dorit. Te citeste dinainte, iti pune cateva intrebari dar la treaba propriu-zisa am ramas suprins la maxim. Mi-a facut si m-a pus sa fac ce, cum, cat si mai ales in ordinea in care as fi vrut, tot ce imi doream sa se intample. Nu imi venea sa cred ca se pricepe asa bine.

 

Mi-a ordonat sa ma asez in genunchi, mi-a legat mainile cu catuse la spate si apoi m-a pus sa-i fac un cunni si un anni de toata frumusetea. Este foarte curata iar pasarica este absolut delicioasa. Dupa ceva timp in care deja eu ma excitasem destul, a schimbat registrul si a inceput sa imi faca anumite lucruri care raman doar in livingul ei. Eram extrem de excitat si la un moment dat i-am spus ca termin. Mi-a spus sa nu cumva sa o fac, m-a lasat cateva secunde apoi a continuat iar sa imi faca diferite lucruri care m-au facut efectiv sa vorbesc singur, la propriu, de excitatie si placere.

 

Dupa ce m-a "torturat" in acest fel destul de mult timp incat sa simt ca nu mai gandesc coerent, s-a intins pe canapea si m-a bagat cu capul intre picioarele ei. Abia asteptam sa ajung iar acolo. Deci treci la lins, nenica. Nu ma mai saturam de pasarica ei dar din pacate nu am putut sa-mi arat talentul pentru ca stateam intr-o pozitie destul de incomoda si aveam si mainile legate la spate. Am facut atat cat am putut. Cred ca se excitase de la ce imi facuse inainte pentru ca pasarica era deja umezita cand m-am apucat de ea. Ii placea ce ii fac si ma tragea de cap si mai mult in ea, lucru care ma lasa uneori fara aer dar ce crezi, faza asta m-a excitat teribil :) Dupa un timp in care incepuse sa geama si sa se miste din bazin, mi-a zis ca a terminat si ca am facut bine ce am facut. Ma rog, cel putin asa zice ea.

 

Apoi m-a pus sa fac si mi-a facut alte lucruri care la fel raman doar intre mine si ea. Simteam in unele momente ca ar vrea sa treaca si la scenariu mai hard cu mine dar s-a abtinut.Nu mai stiam de mine de la atatea senzatii si excitatie. Dar sa vezi nenorocire. Din cauza emotiei sau probabil din cauza ca facusem sex de dimineata cu prietena (nu am reusit sa ma fofilez) ala mic al meu in loc sa iasa si sa se incordeze, el al naibii parca vroia sa intre inauntru si sa scape :)))) Nu imi venea sa cred mai ales ca starea mea de excitatie atinsese cote inimaginabile. Si acum, gandind la rece, nu cred ca a fost din cauza sexului matinal ci fix din cauza emotiei si pentru ca simteam si traiam atatea lucruri noi dintr-o data.

 

Ma rog, ea vazand chestia asta, a trecut la planul B. Sau C. Sau D, ca nici nu mai stiu exact prin cate am trecut. Asa ca mi-a zis sa merg in alta camera unde...ei bine, unde mi-a indeplinit o alta mare fantezie de-a mea, foarte excitanta. Atat de excitanta incat cretinul asta mic a scuipat dupa maxim 2-3 minute de cand a inceput actiunea. Am avut un orgasm de am crezut ca mi-a cazut cerul in cap. Eram extenuat dar super satisfacut.

 

Am facut si eu dus, m-am imbracat iar apoi am stat iar la discutii. Nu se grabea deloc, am vorbit de toate. Este foarte comunicativa si receptiva. Dupa alte discutii interesante, am parasit locatia, super multumit si cu gandul de a reveni cu prima ocazie.

 

 

TELEFON - cel din titlul topicului

 

LOCATIE - 9 ( Usor de gasit. Apreciez ca sta singura iar locatia este curata, totul arata ok, nimic care sa deranjeze, baia curata, prosoape curate, etc etc)

 

ASPECT FIZIC - 9 (Nu dau 10 ca sa nu-mi sariti in cap dar din punctul meu de vedere arata perfect pentru o domina. Foarte inalta, bine proportionata, piele fina, sanii superbi, atenta la detalii, fund bombat iar pasarica ei creeaza dependenta. Desi este inalta si foarte impozanta, emana feminitate prin toti porii)

 

IGIENA PERSONALA - 10 (ireprosabila)

 

ATITUDINE - 10 fara nici un dubiu! Stie clar ce face, te domina sistematic incepand de la privire pana la tonul si intensitatea vocii, apoi prin ce face sau ce te pune sa faci si se joaca cu corpul si cu  mintea ta intr-un mod care te face sa o iei razna. Te citeste, te scaneaza iar apoi iti ofera tot ceea ce ai nevoie dar si cu surprize, lucru care condimenteaza si mai mult toata scena. De asemenea este comunicativa, sociabila, stie sa te asculte si niciodata nu este cu ochii pe ceas. Iar tot ce face, face cu pasiune si fara a vea experienta in domeniu va garantez totusi ca am simtit asta de la inceput pana la sfarsit)

 

 

CADOU - 200 (plus un bonus din partea mea pentru simplul fapt ca asa am vrut eu. Am stat aproape 2 ore si daca nu as fi decis eu sa plec ea ar mai fi stat fara probleme la discutii cu mine)

 

CONCLUZII: Mergeti cu incredere la Amada! Aviz atat incepatorilor cat si celor experimentati. Daca vrei o domina adevarata cu care sa puteti comunica si care va poate oferi exact ceea ce doriti, nu ar trebui sa ezitati. Mie cel putin nu doar ca mi-a oferit ceea ce imi doream dar mi-a oferit si ceea ce nu stiam ca imi doream atat de mult. Eu voi mai merge cu siguranta!!

 

 

P.S. Amada, scuza-ma pentru stii tu ce :) Bine...oricum daca te-ai suparat ma poti pedepsi mai rau data viitoare :))

  • Like 19
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

:clapp  :clapp  :clapp                                                   

200 L ora
STAPANA, domin cu placere soft sau hard. Ce putem face gasesti pe blog. Azi am chef si de dominare erotica cu sex. Zona Muncii. Pana in 18:00. Stapana Amada, 26 Aug 11:06

 

post-115308-0-11281800-1409120219_thumb.jpg

post-115308-0-76662300-1409120231_thumb.jpg

post-115308-0-69432900-1409120244_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Stapina amada pt o ședință care sa includă si procedura caning de vreo trei ore....cit mai hard posibil ce tribut ai si ce ustensile ?..........ca idee am mers pina la 150de nuiele de râtan la fund.....mersi mult

Stapina amada pt o ședință care sa includă si procedura caning de vreo trei ore....cit mai hard posibil ce tribut ai si ce ustensile ?..........ca idee am mers pina la 150de nuiele de râtan la fund.....mersi mult

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Te doare mintea!

Cam ce ustensile poti folosi la caning?

La mine clar poti avea parte de biciuire pana o sa cumpar mai multe "jucarii"...

Care este tributul pe ora afisat de mine?

Nu mai polua topicul cu aberatii.

Incarca cartela si da un telefon ca sa am ce sa pun pe reject...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am recidivat, cu placere!

 

Aceeasi locatie, acelasi nr. de telefon la care prgramarea se face in mod civilizat, aceeasi Stapana din toate pozele atasate mai sus.

O prezenta agreabila, GFE de nota 9, totul fara graba, intrebari despre cum se va desfasura actiunea, despaducherea in baia de nota 9 si trecut la programul solicitat: biciuire cu daruire, CBT din tot sufletul, legat pentru aprofundarea procedurilor fara a fi incomodata de miscari bruste sau inutile....totul timp de aproape o ora, cu daruire, seriozitate, placere nedisimulata din partea ei. Finalizare? daca doresti....

 

Felicitari pentru o prestatie de calitate din partea unei Stapane nou aparute, inca in formare, dar cu calitati certe.

 

De revenit oricand cu placere iar cei ce doresc ceva profi si serios in domeniu sa nu mai stea pe ganduri.

 

200 lei/ora foarte bine investiti!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Poate nu e ok sa-mi afisez placerea fata de o anumita persoana, ceilalti s-ar putea sa se simta marginalizati, dar totusi esti printre putine persoane care traieste durerea asa...

Gemetele tale cand te torturez ma excita, sunt altfel, ma motiveaza, ma provoaca sa-mi doresc mai mult...

Intr-o mare de incepatori care se feresc de o ciupitura, aia a fost o experienta remarcabila. :)

 

Petru ceilalti: Nu va suparati, imi doresc supremul BDSM-ului, dar asta nu pot obtine prin doar niste jocuri care nu lasa semne...

:hug1

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Azi a fost ultima zi la Muncii, maine o sa fiu in zona Budapesta. 

Apartament 2 camere, la fel fara complicatii...

Dormitorul o sa aranjez pt studio, inclusiv crucea din poze... 

Vreau sa ma desfasor asa cum ma simt bine... :)

 

PS. Incercati sa va faceti o idee legat de dominare inainte sa sunati. 

In rest experiente maxime de memorat!  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

In principiu accept cu obedienta cam tot caning. Wiping tortura penisului facesiting uto ace in fipte in fese in special porunci si tot ce doriți dv sa aplicati

In principiu accept cu obedienta cam tot caning. Wiping tortura penisului facesiting uto ace in fipte in fese in special porunci si tot ce doriți dv sa aplicati

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Ca sa fii supus nu trebuie sa ai probleme psihice... dar nu ai ce sa ceri unuia care nu are cu ce sa gandeasca...
Scheisse egal! :)

 

Intraseram de fapt sa spun ca locatia se va schimba iar, lumea nu poate concepe ca in parul meu, pe romaneste, nu este nici o ciunga...

Oricum cine vrea sa vina, vine, indiferent unde stau, tin la curatenie si discretie, in ce priveste dominarea ma perfectionez pe zi ce trece...

Cei care ma inspira primesc mult mai mult decat se asteapta (in sensul bun), cei care se impun ceva pleaca dezamagiti, e simplu.

Cand suni, ca sa nu-ti vorbesc ca unui..., nu-mi mai cere detalii legat de anunt.

Senzatii tari! :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Nu suport sa fac poze, dar am zis macar sa vedeti cum arata locul de joaca, eu sunt cam la fel.

Locatia o mai pastrez pana la urmatoarea abatere a celui de la care am luat-o, apoi o pot schimba oricand.

O sa ma organizez pana la urma sa fac si niste poze de calitate, momentan:

 

post-125434-0-58590100-1411650867_thumb.jpg

post-125434-0-58679100-1411650878_thumb.jpg

post-125434-0-91862800-1411650887_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost sclavul STAPANEI AMADA si pot spune ca a fost nascuta sa devina STAPANA. Este inteligenta,autoritara si extrem de frumoasa. Imi pare rau de ceea ce s-a intamplat dar viata merge inainte. Cu tot respectul pentru STAPANA AMADA!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Am fost sclavul STAPANEI AMADA si pot spune ca a fost nascuta sa devina STAPANA. Este inteligenta,autoritara si extrem de frumoasa. Imi pare rau de ceea ce s-a intamplat dar viata merge inainte. Cu tot respectul pentru STAPANA AMADA!

 

Daca nu confund lucrurile, cred ca m-a deranjat faptul ca vorbeai fara incetare in timpul sedintei.

Dar acum ca stii ce si cum, daca stai cuminte cu calusul in gura, sigur iese ceva frumos pana la capat... :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...