Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost la stapana Amada vineri dupa amiaza. Locatia undeva pe bulevardul Cantemir.

Stapana Amada e o tipa voluptoasa, sanii mari si plini.

Apartamentul curat, cu o camera dedicata BDSM-ului.

Am intrat, am discutat un pic despre ce intelege fiecare prin dominare, spunandu-i ca pe mine ma intereseaza dominarea psihica cel mai mult, a fumat o tigara, am facut un dus si am trecut la actiune.

Dupa cum imi spunea Stapana Amada si-ar fi dorit sa fie barbat si adora sa domine barbatii. Am fost pus in genunchi, legat cu doua lanturi de extremitatile canapelei. A incercat o penetrare anala, nu stiu cat a reusit pentru ca nu cred ca a intrat prea mult strap-on-ul si e vina mea pt ca eram prea incordat.

M-a pus sa sug straponul si vedeam ca o excita imaginea respectiva, dupa care am trecut la cunni unde am reusit sa-i provoc un orgasm delicios. M-a si intrebat: cine te-a invatat sa dai limbi asa :))

Am ejaculat prin masturbare executata perfect de Stapana, cu gura pe sanii ei mari.

Note:

Locatia 9, locuri de parcare, camera dedicata BDSM

Aspect fizic: 9, voluptoasa, sanii mari

Sedinta BDSM: 9, e loc de mai bine, dar ne vom cunoaste mai bine si vom stii ce si cum vrea fiecare.

Tribut 200 RON, lasati la sfarsit

De revenit? Eu da.

Scuze daca ceva nu e OK, e prima mea recenzie

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mda, eram sigur ca trebuie sa apara si marlanetii pe aici. BDSM-ul nu e pentru oricine. Exista in unii dintre noi, culmea, in astia cu functii de conducere si cu sute de angajati, o dorinta de eliberare si de predare totala a responsabilitatii si de abandon total. Ma rog, fiecare cu ale lui. Scuze de off topic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Mda, eram sigur ca trebuie sa apara si marlanetii pe aici. BDSM-ul nu e pentru oricine. Exista in unii dintre noi, culmea, in astia cu functii de conducere si cu sute de angajati, o dorinta de eliberare si de predare totala a responsabilitatii si de abandon total. Ma rog, fiecare cu ale lui. Scuze de off topic.

 

Submisivii adevarati sunt persoane rationale, inteligente, cercetatori in viata care vor sa exploreze tot ce se poate...

Daca cu mine esti sclavul meu, putini inteleg ca in rest ceilalti sunt cersetori pe langa tine...

Sclavul meu inseamna ceva, ce nu intelege "pulimea", inseamna ca-mi apartii, nu as accepta sa-mi apartina un jeg...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu tot respectul dar faceti o mare confuzie eram ( si sunt ) un sclav f. ascultator chiar imi propusesem sa devin sclavul DUMNEAVOASTRA favorit, executam ordinele fara sa spun un cuvant. Eu sunt cel care veneam in Buc. la cursuri( auditor). Dar nu mai conteaza, acum am o STAPANA si binenteles cu acordul STAPANEI mele am scris aceste randuri. Important este ca VA pastrez o amintire frumoasa! Va sarut picioarele!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Cu tot respectul dar faceti o mare confuzie eram ( si sunt ) un sclav f. ascultator chiar imi propusesem sa devin sclavul DUMNEAVOASTRA favorit, executam ordinele fara sa spun un cuvant. Eu sunt cel care veneam in Buc. la cursuri( auditor). Dar nu mai conteaza, acum am o STAPANA si binenteles cu acordul STAPANEI mele am scris aceste randuri. Important este ca VA pastrez o amintire frumoasa! Va sarut picioarele!

 

Deja era mai bine daca erai cel cu care te-am confundat... :)

M-ai sunat de "n" ori ultima data ca vii, apoi ca vrei sa vii mai devreme, apoi mai tarziu, apoi nu am putut sa-ti raspund pentru ca eram cu cineva in sedinta si ai disparut in ceata...

Ce am facut in sedinte a fost chiar ok, ce ai facut in ziua respectiva e sub orice critica.

Sa-i spui Stapanei tale ca meriti pedepsit pe deplin din partea mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Exista eventualitatea sa faceti o vizita si in Sibiu? Macar pentru un weekend. Pe o raza de sute de km nu exista nicio ProDomina. :(

Da,ar fi minunat daca ati binevoi sa veniti si in Sibiu.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

dece nu calatoresti Amada baietii te asteapta nerabdatori!

:)

scuze de off topic.

 

Sa vezi ce-ti zapacesc ciucurelul daca ajung prin Cluj! :D

Ai grija ce-ti doresti... :)

 

Nu mai raspunde aici, ai mess-ul...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deja era mai bine daca erai cel cu care te-am confundat... :)

M-ai sunat de "n" ori ultima data ca vii, apoi ca vrei sa vii mai devreme, apoi mai tarziu, apoi nu am putut sa-ti raspund pentru ca eram cu cineva in sedinta si ai disparut in ceata...

Ce am facut in sedinte a fost chiar ok, ce ai facut in ziua respectiva e sub orice critica.

Sa-i spui Stapanei tale ca meriti pedepsit pe deplin din partea mea.

Cu tot respectul cuvenit unei STAPANE, lucrurile s-au desfasurat in felul urmator : am sunat si am spus ca vin, cu 2-3 ore am sunat si am spus ca nu mai pot ajunge, iar intamplarea a facut sa ajung in Bucuresti mai tarziu, am sunat dar nu mi-ati mai raspuns. Actuala mea STAPANA mi-a poruncit sa VA scriu iar daca DUMNEAVOASTRA doriti sa ma pedepsiti personal pentru ceea ce am facut, actuala mea STAPAMA imi va permite sa vin pentru o sedinta la DUMNEAVOASTRA!  Cu respect, umilinta si consideratiune!

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Cu tot respectul cuvenit unei STAPANE, lucrurile s-au desfasurat in felul urmator : am sunat si am spus ca vin, cu 2-3 ore am sunat si am spus ca nu mai pot ajunge, iar intamplarea a facut sa ajung in Bucuresti mai tarziu, am sunat dar nu mi-ati mai raspuns. Actuala mea STAPANA mi-a poruncit sa VA scriu iar daca DUMNEAVOASTRA doriti sa ma pedepsiti personal pentru ceea ce am facut, actuala mea STAPAMA imi va permite sa vin pentru o sedinta la DUMNEAVOASTRA!  Cu respect, umilinta si consideratiune!

: ))))))))))))))))))))))))))))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Cu tot respectul cuvenit unei STAPANE, lucrurile s-au desfasurat in felul urmator : am sunat si am spus ca vin, cu 2-3 ore am sunat si am spus ca nu mai pot ajunge, iar intamplarea a facut sa ajung in Bucuresti mai tarziu, am sunat dar nu mi-ati mai raspuns. Actuala mea STAPANA mi-a poruncit sa VA scriu iar daca DUMNEAVOASTRA doriti sa ma pedepsiti personal pentru ceea ce am facut, actuala mea STAPAMA imi va permite sa vin pentru o sedinta la DUMNEAVOASTRA! Cu respect, umilinta si consideratiune!

 

 

ai di pula mea.

:)

 

scuze amada dar nu m-am putut abtine.

:P

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Cu tot respectul cuvenit unei STAPANE, lucrurile s-au desfasurat in felul urmator : am sunat si am spus ca vin, cu 2-3 ore am sunat si am spus ca nu mai pot ajunge, iar intamplarea a facut sa ajung in Bucuresti mai tarziu, am sunat dar nu mi-ati mai raspuns. Actuala mea STAPANA mi-a poruncit sa VA scriu iar daca DUMNEAVOASTRA doriti sa ma pedepsiti personal pentru ceea ce am facut, actuala mea STAPAMA imi va permite sa vin pentru o sedinta la DUMNEAVOASTRA!  Cu respect, umilinta si consideratiune!

 

Am spus ca meriti sa fii pedepsit din partea mea (de ea), la mine nu ai ce sa mai cauti.

Doar pentru ca Stapana ta iti da voie sa scrii la mine in topic balarii, nu inseamna ca sunt eu de acord.

Nu mai scrie, ai devenit scarbos.

 

Pentru ceilalti, nu sunteti in domeniu, nu va mai dati cu presupusul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Tot ceea ce n-avem de la nastere si de care avem nevoie cand suntem mari, ne este dat prin educatie. 

 

Daca iti vorbesc pe limba ta, ce cauti de fapt, iti fac pe plac gratuit...

M-ai pierdut, mars la asa numita stapana a ta si scuteste-ma de regrete ca nu mai esti scalvul meu.

Ca sa fii al meu trebuie sa meriti.

Pas.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ups...da ce avem noi aici...una bucata curva care pana ieri o sugea pe 80 lei si peste noapte ce sa vezi a devenit autoritara!!! Pai mah pisicuta mica si zbanghie nu o mai sugi? De fapt ce sa vezi am fost mai demult sa dau o muie la ea si pentru faptul ca nu am dorit sa o ling in pizda m a scos afara...chemandu si protectorul..

Pai cand cineva se duce la o curva in speta tu...se duce sa se descarce sa se simta el bine...nu sa te simti tu! Pai cum sa dai frate limbi la un wc public?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...