Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

buna dragi futaci

 

desi nu sunt adeptul, de ani buni, a unor astfel de locuri, inainte de sarbatori am petrecut la un club de streaptease din frumoasa localitate de sub dealul cetatii

pentru a nu face reclama spunem doar ca el are numele unei reviste pentru femei

aici sunt vreo 4-5 ''dansatoare''-ghilimele provin nu de la faptul ca sunt prestatoare ci de la faptul ca nu au nimic in comun cu meseria

aici am gasit-o pe o veche cunostinta Alina

prestatoare la petromul de la iesire din simeria catre orastie

sincer alina nu are nici o veleitate, este o simpla traseista

 

oral cu prezervativ:5

normal:nu am incercat

anal:nu am intrebat

halat 30

locatie:in masina

tarif 50 combinat

 

am scris recenzia pentru ca am trecut azi prin deva si am vazut'o pe alina imediat dupa benzinaria MOL de pe centura(sensul catre arad)

 

sa futeti bine

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am incercat-o si eu pe Alina. Mie mi-a placut, e de etnie, dar are sani frumosi si corp ok (le da clasa la multe care preseaza in orase cu sanii si corpul ei) la oral are tentative de deep si la normal a fost OK. Prestatia a fost de 50 de Ron, (o+n), locatie masina. Poate fi gasita la Petromul acela de la intersectia drumurilor Hateg/Deva/Orastie. Vine si la hotel, ea cere 100 pe ora (dar vine si cu 70, pentru ca am refuzat-o la incept si a scazut din pret). Eu nu am luat-o.

Mie mi-a lasat alt numar de telefon 0755857521. Si apropos: are un miros ciudat al pielii si hainelor. Si parea curata. Cum a trebuit sa innoptez in Orastie la un hotel, mi-am dat seama ca si camera de hotel are acelasi miros. Ciudat!!!! Cred ca este un miros de fum :laugh2.....

Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...