Sari la conținut

Molly and Amma, mature , separat sau show lesby


Postări Recomandate

Salutare tuturor,revin si eu in scena cu un comment asupra lor,,amma cum spuneti voi la cea parul lung si f prietenoasa nu e noua,a mai activat prin velenta,apoi in rogerius langa telecom, singura,apoi la comanda si cu cealalta (amandoua au nume de scena ) Am fost de cateva ori cu prima pe cand era mai ''selecta;; adica nu lucra doar cu unu sau doi pe zi ,adevarul e ca este meseriasa,stie fantezii,umbla pe la private party cu orgii in grup lesby etc.Eu am avut parte de cateva reprize de vis cu ea,oral nebun,masturbare cu vibrator......iar odata o singura data dupa ce m a trimis la cealalta care nu ma incantat decat prin dorinta si executie modesta ,dar executa orice ti trece prin minte ,am avut parte de amandoua (ele stau acum in centru, separat dar f aproape una de alta) m-au terminat doar prin putin oral si privind la show-ul lor lesby apoi ''gadilandu-ma''  pe la instrument si accesorii,am terminat a doua oara dupa  repriza cu picanterii si tot ce am vrut.Locatia e curata (la cea de dupa colt amma cum spune,ca la cealalta nu e prea ok) nota 9 prestatie 10,aspect avand in vedere varsta 8,atitudine 9 de recomandat carora le trece prin vene fantezii de genu,de revenit cred ca da.Sa va aduca moshu resurse  si forta de lucru.

  • Like 10
Link spre comentariu

Salutare la adam si celorlalti ...de-ai nostri,pt a elimina confuziile as putea da numele lor insa ns daca e corect asa,ev daca ma ''obliga '' vreun moderator,insa cea de care nu am fost f ''multumit'' insa per total nu comentez , are adresa de mess ce incepe cu (amanda....) iar cealalta care este maestra si toate cele are adresa pe care ma conversez si incepe cu (imo.....).Daca voi putea dezvalui mai multe o voi face pt ''comunitate'' cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna---si eu sunt unu din prieteni lui molly greu am ajuns éa ea citind anuntul pe oradeaonline scris multe mesaje pana la urma ajunsem pe mess la dansa.dupa cateva saptamani ajuns si la intalnire,ce sa va zic ? femeia xhiar ca o face din placere cea ce face. se simte in fiecare clipa de la intrare in casa la ea ca e una deosebiza. cum am mai scris si la andrea scriu si acuma, dupe experienta mea va propun vaiatisa organizam un chef cu molly adelina andreea si amma . supa experientele mele ar fi superba . haideti baieri,cei care o stoti pe ele organizati ceva bun

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

075xxxxx e numarul doamnei care face show cu colega...vizitat in urma cu ceva timp o delegatie in oradea aspect 40 45 unguroaice placute ochiului, perverse, adora pula intr-un mod deosebit si m-au taxat cu 300 de lei. Fara limita de timp impusa am petrecut aproximativ o ora doua finalizari. Pt iubitorii de granny ar fi o varianta...

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

nu cred ca ai acordul fetelor sa publici numarul. ai cam abuzat de increderea lor. ar fi indicat sa se stearga nr de tel

ai dreptate colegu . fetele nu dau nr la oricine si nu pot fi sunate oricand , asta stim noi toti cei care cunoastem pe ele . oare ce motiva pe fut_bine ca sa faca acest gest cu publicat nr telefon ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e numarul dat de curve. stiu de forum chiar sunase cineva de pe aici cand eram acolo. Nu sunt asa discrete cum considerati voi si nici nu par deranjate sa le facem popularitate...alea is vrajeli de-ale unora ...sunt totusi niste curve nu demnitari ai statului...desi poate aia is mai curve decat ele. nu voi mai posta nici un nr, cine e curios sa il ia de la altii

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Nu trebuie sa te enervezi, frumos era sa postezi un numar doar daca

1. Exista pe undeva intr-un anunt.

2. Le-ai cerut permisiunea si au fost de acord.

Restul, ca, consideri tu ca e ok sau ca le faci un bine, sunt parerile tale.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 3140
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Deci rezumat....

desi thread ul a inceput cu o cerere de recomandare pentru mature, pana la urma s-a transformat in topicul celor doua Molly si Amma

 

din recenzii, se pare ca Molly e mai meseriasa decat Amma, dar nu ca Amma ar avea servicii nasoale, si amandoua impreauna sunt o combinatie peste medie

 

Link-uril la cele 2

 

http://www.oradea-online.ro/matrimoniale/index.php?afis=profil&pg=27171

 

Fata, 44 ani, din oradea, Bihor, Romania Vreau sa int�lnesc:   Zodia: Leu - vezi horoscop pe ziua de azi Fumator: Fumator Ocazional Statut social: Raspund mai tirziu. Copii: Am copii, nu mai doresc altii. Structura corpului: Un pic in plus Inaltime: 164cm - 168cm Culoarea Parului: Blond Culoarea Ochilor: Gri Educatia: Am mai multe diplome Bautura: Ocazional Locul ideal de a locui: In Oradea Caut: O intilnire Descriere: imi aleg EU cu cine vreau sa ma intalnesc...caut amanti generosi ...un pic relaxare in lumea asta stresata ? meriti sa te simti bine ! matura discreta ;)si cu experienta te astept ... o ora placuta ...egy kellemes ora ?...erezzuk jol magunkat ...puszi (nu dau poze la nimeni )...daca vrei ceva deosebit am prietena ,,,putem in 3 :)sa distram ...contact pe mesenger molly_lady45 ..va pup

 

post-30210-0-80073000-1433588982_thumb.jpg

 

 

 

 

 

http://www.oradea-online.ro/matrimoniale/index.php?afis=profil&pg=30209

 

Fata, 42 ani, din oradea, Bihor, Romania Vreau sa int�lnesc:   Zodia: Gemeni - vezi horoscop pe ziua de azi Fumator: Fumator Ocazional Statut social: Singur(a) Copii: Am copii, nu mai doresc altii. Structura corpului: Un pic in plus Inaltime: 164cm - 168cm Culoarea Parului: Castaniu Culoarea Ochilor: Caprui Educatia: Raspund mai tirziu. Bautura: Raspund mai tirziu. Locul ideal de a locui: In Oradea Caut: O intilnire Descriere: doamna draguta cu forme generoase discreta cu mult bun simt ofer clipe frumoase celor care stiu ce vor,valabil pt persoanele care vor acest tip de femeie,multumesc. ( PENTRU DORITORI DE SENZATII MAI TARI AM SI O COLEGA ....ADICA IN 3 ...CU 2 DOAMNE MATURE SI EXPERIMENTAE )

 

 

post-30210-0-12540800-1433588987_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Molly modalitate de contact: id mess: molly_lady45 sau colegul zicea si varianta imolakajtor

Molly modalitate de contact: doar  de pe site ul de mai sus

 

N-am gasit thread uri cu ele pe aci, poate le am ratat, daca le stiti vreunul puteti sa le adaugati

 

@Mods/Pisic, schimbam titlul cu unul mai relevant?? :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:West Country
  • Oras:West Country

Dupa prima experienta cu o doamna matura , am zis ca neaparat trebuie sa mai incerc si a doua oara , dar acum in alta parte !

Am inceput sa comunic cu Molly pe IM si am primit numarul intr-un final...Sunat si programat.

Locatia este undeva mai centrala (lic.Pedagogic) , ajuns in locatie am fost intampinat de doua domne trecute bine de prima tinerete , in jur de 40-45 ani...Fiind mai comunicativ am intrat in vorba , am inceput sa discutam , si intr-un final au inceput cele 2 doamne sa "traga" pantalonii dupa mine , "tovarasul" vroaia sa respire si el , dar nu a durat mult si cele 2 doamne au inceput sa il sufoce , saracul era speriat si nu stia ce i se intampla :)....am fost poftit in camera de joaca unde din nou am fost asaltat , cele 2 fiind **spam editat** , am reusit sa cedez destul de repede printr-un CIM cu swallow sper bucuria mea !!! Vreau sa spun ca doamna roscata (Amma) se pricepe mai bine la oral decat blonda !

Dupa o scurta pauza am purces spre repriza a doua , unde din nou am fost asaltat , am reusit si sa schimb ceva pozitii (desi a fost mai greu , ele fiind mai plinute) , si din nou am terminat glorios , de aceasta data "goalkeeperul" a fost Molly...

Note : Molly - 7 - nu prea te atrage cu nimic

Amma - 6 - plinuta , stiam inainte , dar putin peste asteptari.

Oral : Molly - 7

Amma - 8.5

Normal : Amma -7

Molly - 7

Halat : 200...ron.

 

Eu nu cred ca am sa mai revin , desi per general nu a fost rau , dar nici ceva care sa ma faca sa revin!

  • Like 12
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna tuturor , revin si eu cu o recenzie ca cel din ianuarie era cam obosit :boob eu mentionez ca sunt un tip matur foarte dschis care vin lunar la oradea . asa sa antamplat ca am gasit minunea voastra matura Molly in ianuarie , nu spun ca in lipsa disponibilitati dansei nu am incercat si alte vedete de al vostru dar tot revin la ea , gusturile nu se discuta dar eu venind lunar am cam descoperit pe Molly al vostru care ori de cate ori vin la ea tot ma surprinde cu ceva ,era cand mia tras un squirt exact cum viseam sau era cand  am incercat si minunata duo al lor unde aveam parte de showul lor si stoarsa de cele doua fete dar adevarata placere totusi era in 2 cu Molly , ea se desfasoara mai bine si te face sa te simti bine , totusi cea ce era sa scriu recenzie era ultima noastra antalnire ieri seara , programat la telefon cu o zi anainte si comfirmat seara cu o jumat de ora anainte , locatia nu are rost sa explic ori cum se schimba in urmatoarele zile , deci eu cunoscund bine talentele ei si fiind eu deschis am acceptat surpriza , intru eu in hol si ma primeste cu o palmita pe fata , vezi baiat rau ai antarziat , imbracata intro camasa alba ciorapi negri lenjerie neagra si o cravata rosie bineanteles tocurile obisnuite (femeie fara tocuri si ciorapi nu e femeie adevarata vorba ei ) o secunda o respiratie adanca si mam decis ca o sa ma simt deosebit , asa si era , intram dupa ea si ma aseaza pe un scaum in milocul camerei , se plimba se anvarta mai pune mana pe mine mai nu stiu ce si eu ma trezesc dezbracata , si cu cravata ei din gat legata pe main , ma pune in genunchi si linge frate , e placut imi place curata si ii place , cand ma simt mai bine si vede ea ca se intareste aia mic hops gata , si vorbeste si mai palmi usoare fara urme zicand ce crezi tu nerusinatul si etc apoi imi facea un oral din acel suer cum stie ea , incet finut si adanc dar eu tot cu maini legate in spate , cand simtea ca sunt pe la terminate brusc opreste , cei care umblat la ea precis cunoasteti zambetul ei cand spune ,,,nu te termini inca :snap si eu tremurand de emotii am rabdat si nu mai gasesc cuvinte cat de deosebit mam simtit , in concluzie nu vreau si nici nu pot sa va plictisesc cu amanunte , cei care aveti fantezii incercati baieti , cei care condamnati acest profil cu dominare va rog nu luati inconsiderare , dar  am vrut sa stiti una senzuala lipicioasa sau cateodat bisexuala jucausa poate sa fie si o leoaica adevarata , doar trebuie prins frecventa , din partea mea note 10 cu ** din toate puncte de vedere , sociabila . plinuta dar  aranjata curata pedanta si cel mai apreciabil talent open mide , nu cu fite figuri , cif cim 69, tot , scuze Molly pt ca stiu ce nu iti plac recenziile dar nu puteam s ma abtin ,

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...