Sari la conținut

Molly and Amma, mature , separat sau show lesby


Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj

Salutare. Vin si eu cu o recenzie (nu ma prea pricep)

Ieri cu treaba pe la Or am sunat-o pe molly m-am programat si plecat spre locație. Parcare aproape e ff ok. Mia deschis USA molly da într-adevăr e plinuță dar f plăcută. Afara era si Marcela într-un halat îmbrăcată ff sexi. Am stat la o Țigara timp in care Marcela a stat la mine in brațe. Tipa e ffffff ok cred ca ne-am plăcut așa din prima. Am mers la un dus rapid cu ambele Marcela a intrat in vana cu mine pe urma in camera unde a început nebunia. Mamaaaaa si ce Nebunie molly îmi făcea un oral iar eu la Marcela pana a zis ca o vrea in ea. Zis si făcut mi-am tras-o doar cu ea molly masturbanduse pe colțar.

Note 10 pe linie. Sper sa nu supăr pe nimeni ca nu scriu ca ceilalți dar sper ca pot fi de folos. Marcela abia aștept sa ne revedem. Molly te pup

Link spre comentariu

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj

Care dintre elé te antereseaza??? Ca sunt 3...acuma pareri poti sa citesti mai sus ca sunt destule... EU atatea pot ajuta ca nu mai sunt doanele ampreuna.

Știi cine e a 3 pers? Eu am tot fost la ele cei drept mai mult la Marcela. Azi vin la Or iar si as face o vizita. Dacă poți sa îmi dai ceva det. Ms
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...