Sari la conținut

Doamna matura roscata http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/doamna-matura/7b0d6176716c6257.html


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a aparut un anunt relativ nou ( eu acuma l-am descoperit) curios ca doamna vrea si prietenie nu doar sex :) preturile sunt acceptabile 50 lei finalizarea si la telefon pare putin retinuta sau incepatoare desi dupa glas i-as da undeva la 50 de ani desi se jura ca nu are decat 40. As fi interesat sa stiu daca a vizitat-o cineva:)

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Doamna roscata aspect fizic placut comunicativa discreta si foarte curata doresc sa intalnesc domni seriosi curati discreti generosi pentru prietenie si sex . Accept si cupluri. Detalii la tel 0757489230

 

post-35672-0-49531200-1395929380_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acum vre-o cateva zile am intrat in Timisoara si citind forumul vad ca doamna are locatia in drumul meu. Sun, raspunde cam greu, parea adormita, si o intreb detalii. Imi raspunde ca arata bine, ca 50 halatul, ONP, NP, nu face anal. Bun, ii zic ca ajung in 15 de minute, ea imi spune ca hai in 30 de minute. Ajung aproape de locatie, sun, si sun, si sun, dupa vre-o 15 minute raspunde. Imi indica unde sa ajung, destul de usor. Ajung relativ repede. Urc la etaj 3 intr-un bloc de garsoniere, Intru inauntru, o tanti pe la 50+++ de ani sigur, imbracata dragut, pe tocuri, holul saracacios dar cu lucrurile bine ordonate, cam mult intuneric. Intru in camera, patul curatel, mobila veche. O intreb inca o data tarifele si serviciile, confirmat discutia de la telefon, cerut halatul, decatat un numar 50  si imi spune unde e baia. Imediat ce am deschis usa incepe partea horor. Deci baie JEGOASA, nu am litere mai mari. Ii explic la cucoana ca eu acolo nu calc si ca sunt fresh. Ma dezbrac, isi da si madama jos fusta si ramane intr-un top. Trece la un ONP nimic spectaculos. Ii zic sa isi dea topul jos. Cea mai mare greseala. Deci HORROR! Trebuia sa ii zic sa il puna inapoi. Pffff, inchid ochii si zic lasa ca e bine asa. Mai presteaza madama 5 minute, ma intreaba daca nu ma termin, zic ma termin cand e cazul, nu la comanda, incearca cu mana, ii explic repede ca daca vroiam cu mana nu dadeam 50, era gratis. Mai se chinuie tanti 5 minute, o iau de cap si ii dau rapid si cand a simtit momentul, s-a ferit. Deci finalizare orala nu, desi era da ...

  Ma ridic, ma imbrac, o dau dracului cu minciunile ei si plec.

  Note ?  2 pe linie la tot mai putin normal....

  De evitat clar, indiferent ce fantezii cu grany ai !

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...