Sari la conținut

Gina ...Telefon 0741973741


Postări Recomandate

Masaj Erotic Si Companie Intima

 

Daca va doriti o evadare,va invitam sa va rasfatati si sa va traiti fanteziile cele mai indraznete alaturi de doua domnisoare dragute.Va asteptam.Pupici.Delia si Andrada.numar de contact:0741973741

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un coleg a vorbit cu Delia , astazi 

 

se pare ca noua colega a Deliei ,Andrada ,  e incepatoare 

si presteaza doar masaj erotic  fara servicii sexuale ( normal , oral , anal ) .

 

poate pe viitor , dupa ce se '' specializeaza '' , va oferi si ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Doresc a specifica ca Andrada e incepatoare si face doar masaj erotic.Multumim pentru intelegere.

Masaj Erotic Si Companie Intima

 

Daca va doriti o evadare,va invitam sa va rasfatati si sa va traiti fanteziile cele mai indraznete alaturi de doua domnisoare dragute.Va asteptam.Pupici.Delia si Andrada.numar de contact:0741973741

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Doresc a specifica ca Andrada e incepatoare si face doar masaj erotic.Multumim pentru intelegere.

Masaj Erotic Si Companie Intima

 

Daca va doriti o evadare,va invitam sa va rasfatati si sa va traiti fanteziile cele mai indraznete alaturi de doua domnisoare dragute.Va asteptam.Pupici.Delia si Andrada.numar de contact:0741973741

 

Delia 

transmite i noii tale  colege , 

ca are '' mararul '' cam mare pe brate ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Delia ,

daca imi dai voie 

sa iti fac o sugestie :

 

eu inteleg , ca nu puteti raspunde la telefon , tot timpul 

dar 

inca un numar de telefon pentru colega ta ( trebuie si ea sa invete ... sa comunice cu

potentialii doritori )

 

sau o adresa de email  pentru cei care nu au rabdare sa sune de n ori pana va prind la telefon 

 

probabil ar rezolva  problema primului contact intre voi si doritor .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Hmm....abia astept sa ajung la ea. Tipa e superbuna si merita toata atentia!! Delia, accepti si CIM sau COF? Ms!

 

Din cate stiu eu , Delia nu accepta finalizare in gura sau pe fata , doar pe corp ...sani ( cel putin asa era in vara cand am fost eu la ea  ) .

Poate intra ea , mai des , pe aici si va face precizarile necesare sau daca esti nerabdator sa afli , sun o .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Parerea mea ,

 

sa incercati pe viitor , fiecare din voi si tu , Delia si tu ,Andrada25 , sa postati de pe contul personal si fiecare pe topicul personal ...

ne  '' ametiti '' si voi sunteti cele care aveti de pierdut  ...

succes .

  • Like 2
Link spre comentariu

Parerea mea ,

 

sa incercati pe viitor , fiecare din voi si tu , Delia si tu ,Andrada25 , sa postati de pe contul personal si fiecare pe topicul personal ...

ne  '' ametiti '' si voi sunteti cele care aveti de pierdut  ...

succes .

Multumesc! O sa tin cont.Va doresc o zi frumoasa tuturor!pupici

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata!

Buna ziua la toata lumea!vreau sa mentionez,cei care ma mai contacteaza sa nu mai sune cu nr privat;si inca ceva:eu ce-am avut sa ii explic ce are de facut colegei mele,Andrada,i-am explicat;asta nu inseamna ca sunt sefa ei.fiecare e pe cont propriu.multumesc pentru intelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Buna ziua la toata lumea!vreau sa mentionez,cei care ma mai contacteaza sa nu mai sune cu nr privat;si inca ceva:eu ce-am avut sa ii explic ce are de facut colegei mele,Andrada,i-am explicat;asta nu inseamna ca sunt sefa ei.fiecare e pe cont propriu.multumesc pentru intelegere.

 

este foarte util pentru toti , ca ai facut precizarile acestea .

dar stii cum e ,  '' gura lumii e sloboda '' ...  :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...