Sari la conținut

Gina ...Telefon 0741973741


Postări Recomandate

Reputație: 1673
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca ar si răspunde la telefon..

 

id ul de mese mai e valabil pentru programare? Ca la telefon vad ca nu răspunzi

 

trebuie depusa o reclamatie scrisa la serviciul Clienti ...   :)

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

trebuie depusa o reclamatie scrisa la serviciul Clienti ... :)

Da..doua mai mici...pai ori e valabil ori nu? Am zis hai sa sun la interval de jumătate de oră, o oră.poate e ocupată... Dar nimic..

Link spre comentariu
Reputație: 1673
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da..doua mai mici...pai ori e valabil ori nu? Am zis hai sa sun la interval de jumătate de oră, o oră.poate e ocupată... Dar nimic..

 

din proprie experienta , iti spun ca majoritatea fetelor ...lucreaza cand vor muschii lor ... nu respecta nici un program , declarat / scris de ele ... 

unele se mai  si ofuscheaza daca le atragi atentia ca au declarat un anumit program : '' ce , imi faci tu programul meu ? ''  

 

lipsa competitiei in domeniu , inca isi spune cuvantul 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Intr un final răspunde. Cam dupa 80 de minute dupa prima încercare de apel. Si apoi ma ia la rost ca de ce am sunat de mai multe ori? Cand intri in magazin de mai multe ori vânzătorul te ia la rost ca de ce intri? Intru ca vreau sa cumpăr...

 

 

Delia daca nu vrei sa fii deranjata in timp ce prestezi da telefonul pe silent..

pierzi multi clienti daca răspunzi în asa fel clientului

Link spre comentariu

Imi cer scuze domnule dar nu eram in locatie si am si specificat ca programul meu incepe de la ora zece pana la ora 17.eu imi respect programul numai ca nu am avut cum sa anunt deoarece am plecat din motive familiare.sper sa ma intelegi.inca o data scuze pentru cum ti-am raspuns,dar daca o sa ne intalnim o sa-ti explic motivul reactiei mele.adresa de messenger este valabila.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Imi cer scuze domnule dar nu eram in locatie si am si specificat ca programul meu incepe de la ora zece pana la ora 17.eu imi respect programul numai ca nu am avut cum sa anunt deoarece am plecat din motive familiare.sper sa ma intelegi.inca o data scuze pentru cum ti-am raspuns,dar daca o sa ne intalnim o sa-ti explic motivul reactiei mele.adresa de messenger este valabila.

Ok, rămâne să vorbim la un telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutări frati futaciosi. Am fost astăzi la Delia. Am facut o programare, m am rătăcit putin prin zonă, înțelegând altceva la telefon, era sa fac si un accident fiind pe două roti.. ajung la ea intr un final, cu emotii chiar..

Îmi deschide timid usa, fiind intr un neglijee negru. Vorbim putin ce si despre, ea si a cerut scuze pentru faza de ieri, apoi trecem la treabă. A acordat o atentie deosebită zonei campionului, cu precădere la oo.. E bestială tipa, se implică, aici m a lăsat mască. Este una din singurele din bacău care face asta. Încercări de DT. Apoi trecem la normal, lady on top,sălbatic,erotic, ceva ce nu a a mai văzut,finalizand inextremis in balonul rosu, ea foloseste doar culori la baloane, specială tipa. Apoi pauză de tigară , vorbă, o măslina,un pahar de apă, socializeaza, e chiar drăguță tipa. Revenim iar la un oral de zece si apoi lady on top foarte intim, saruturi pasionale pe gat iar ea jucându se cu limba pe pieptul meu, inspectorul meu a scuipat de doua ori, tusind in glorie.

locatie 8

aspect 9, sani micuti,fund exploziv

gfe 9.

Oral 10

normal 9.

De revenit. Recomand tuturorx e printre cele mai bune din zonă.

Ramane sa ne întâlnim si a doua oara pentru ceva extra.

spor la împins vagoane concidatinii mei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

buna Delia

 

vin in Bc joi. se poate o vizita? nu ne-am mai vazut.

pune mana pe telefon si sun o si fa ti o rezervare , cu confirmare telefonica din partea ta  cu 30 -60 de minute inaintea de ora fixata pentru vizita la ea .

 

cam asa se procedeaza ...

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

buna dragii mei!am revenit cu poze noi si schimbari de preturi...oral:80 de lei,oral+normal:130 de lei o finalizare,oral+normal+un mic show:250 de lei o ora.

explică te rog, un mic show însemnând cam ce?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...