Sari la conținut

ANA&ROXANA 0755362594


Postări Recomandate

buna tuturor.   revenit din nou la fete. chiar daca e a 5 oara cand le vizitez in 4 ani nici de data asta nu m- au recunoscut.  de data asta ana a cerut banii inainte, in intalnirile anterioare plateam la sfarsit, de apreciat  avand intentii bune m-am simtit putin……  intalnirea s-a petrecut intr-o atmosfera placuta. amandoua sant dulci am gasit un app. curat, 2 fete jucause. dupa ce am iesit din dus au intrat ele impreuna.ramas sg. in  camera,sugerez sa mai ia o colega sa tina companie 10 min.pana ies fetele de la dus. pasarici epilate ,fizic placut, oral np cu amandoua,schimbat diverse pozitii,facut si eu un oral,  ma atrage ca un magnet e mai presus de mine,note pe total intre 9 si 10.   o sa mai revin.le sugerez fetelor dupa finalizare sa mai ramana cu clientul cateva minute ptr. dezmierdari ,  asa pot creea dependenta. totul 30-40 minute.platit  ,salutat si plecat cu zambetul pe buze.  va pup  A&R

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Pe sâmbăta după masa ajung in Bacau si după recenzii cred ca m-as orienta spre Ana si Roxana. Sper sa am bafta sa va prind la telefon. As fi profund recunoscător sa petrec puțin timp cu doua domnișoare drăguțe! Dacă nu cer prea mult va rog sa-mi răspundeți dacă ne putem sau nu vedea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna. Va informez ca este prima mea renzie si i-mi cer scuze anticipat pentru eventualele greseli si lipsuri.

La sfarsitul saptamanii am avut drum prin Bacău si încurajat de recenzii i-mi incerc norocul si sun, i-mi răspunde o voce plăcută si amabila, solicit o programare peste o ora si sunt informat ca ma poate primi peste o ora si jumatate daca vreau. Ok. Sunt informat de preturi si ce am posibilitatea de a fi împreună cu amândouă. Ajung la locație pe str. Banca Nationala. Urc si ma întâmpină doua fete drăguțe îmbrăcate casual. Le inmanez o cutie de bomboane de ciocolata. Ana (bruneta) mai vorbareata Roxana mai preocupată de alceva. Am avut impresia ca Roxana este cea bruneta. Aleg Ana pt ca mi-a părut mai dispusa(am aflat dupa aia ca Roxana acea ceva probleme personale). Sunt invitat la dus dupa care a urmat si Ana. Rămân cu Roxana cu care socializez un pic. Ana ma invita in camera si i-mi solicita suma cu posibilitatea de a -mi fi returnata o parte din ea daca nu stau decat o finalizare. (250 h/ 150 1/2 h). In camera o mobila de sufragerie o canapea si o saltea mare pe jos. Curat si aranjat. Începe cu un oral cu deep N. Poate din cauza emoțiilor soldatul nu recepționează mesajul. Fiind începător. Ii propun un 69 daca Ii place. Ok fara rezultat. Ea se străduieste dar nimic. I-mi propune sa ne facem pe rand oral. Ok. Dupa putin timp mimează un orgasm cred (nu a vibrat si nu s-a umezit)

Trece ea la acțiune dar nimic. Punem un prezervativ si trec deasupra. Urmează finalizarea. Ea mimează un orgasm o data cu mine. Dus mai socializam un pic si ne despărțim dupa o ora si 10 minute.

Locatia: 9 cu detoate baia ok camera ok.

Fata:9 drăguță un pic de burtica. Ea zice ca ia rămas de la sarcina. Pe mine nu ma deranjat. Brațe puternice

Stie sa te faca sa te simti important.

ON: 8 pentru ca nu am finalizat. Nu foloseste mâna dar nici nu atinge zonele adiacente (poate din cauza ca nu eram proaspăt epilat. SCUZE!).

NP: 9 se misca, te sărută te strânge in brate etc.

De revenit cu siguranta.

 

PS Multumesc Ana si i-mi cer scuze pt incidentul acela. De abia astept sa va revăd.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am vizitat fetele de curand si pot spune ca sunt in continuare la standarde inalte dpdv al serviciilor. Fiind cam pe fuga am stat doar 1/2 h si am ales-o pe Ana ..nu ca n-ar fi fost o alegere buna si Roxana ! ...(odata Ana... odata Roxana...odata ambele... - alternam ca-s bune amandoua).Ana, parca a mai slabit un pic si chiar arata bine.Am socializat putin cu fetele :inainte dar si  dupa si chiar sunt placute si foarte naturale. Am intrat cu Ana in cunoscuta camera cu saltea pe jos si a inceput sa-mi faca un oral N de toata frumusetea ...O suge..o suge si iar o suge ..senzational de bine.Trecut la normal P unde Ana iar se pricepe foarte bine "te fute de-ti sar capacele"..miscari,contre,gemete...etc... si finalizat in caciulita .Am mers la baie si m-am igienizat un pic dupa care am mai stat cu fetele un pic la vorba si am plecat multumit. Fetele merita la top !

note:

-aspect 8,5

-igiena 10

-oral 10

-normal 10

-gfe 10

-150 pt 1/2 h.

Merita sa mergi tot timpul

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat fetele de curand si pot spune ca sunt in continuare la standarde inalte dpdv al serviciilor. Fiind cam pe fuga am stat doar 1/2 h si am ales-o pe Ana ..nu ca n-ar fi fost o alegere buna si Roxana ! ...(odata Ana... odata Roxana...odata ambele... - alternam ca-s bune amandoua).Ana, parca a mai slabit un pic si chiar arata bine.Am socializat putin cu fetele :inainte dar si  dupa si chiar sunt placute si foarte naturale. Am intrat cu Ana in cunoscuta camera cu saltea pe jos si a inceput sa-mi faca un oral N de toata frumusetea ...O suge..o suge si iar o suge ..senzational de bine.Trecut la normal P unde Ana iar se pricepe foarte bine "te fute de-ti sar capacele"..miscari,contre,gemete...etc... si finalizat in caciulita .Am mers la baie si m-am igienizat un pic dupa care am mai stat cu fetele un pic la vorba si am plecat multumit. Fetele merita la top !

note:

-aspect 8,5

-igiena 10

-oral 10

-normal 10

-gfe 10

-150 pt 1/2 h.

Merita sa mergi tot timpul

Perfect de acord cu tine. Am fost si eu la ele, Mai rar asa fete. Cand o sa mai trec prin Bacau sper sa le gasesc disponibile. Merita

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...