Sari la conținut

ANA&ROXANA 0755362594


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna, fetelor!

O sa ajung cu in prieten saptamana viitoare in Bacau.

O sa va sun atunci, dar doream sa va intreb, daca noi suntem doi, cum procedam? Se poate unul cu Ana si celalat cu Roxana in acelasi timp? Sau trebuie fiecare pe rand?

Merci, va pup!

 

Buna cel mai bine e sa vorbim la tel....astept tel tau...o zii faina:*:*

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna, fetelor!

O sa ajung cu in prieten saptamana viitoare in Bacau.

O sa va sun atunci, dar doream sa va intreb, daca noi suntem doi, cum procedam? Se poate unul cu Ana si celalat cu Roxana in acelasi timp? Sau trebuie fiecare pe rand?

Merci, va pup!

De obicei pe rand deoarece am mai facut si impreuna si nu ne-a placut hilizeala. Noi chiar vrem sa ne simtim bine. De glumit si de ras putem si in alte circumstante. Deci ... depinde de voi si daca doriti schimb de parteneri si altele pe care le putem discuta la telefon. O zi frumoasa tuturor. :**
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna!

Trecand prin Bacau, am zis sa fac o oprire placuta la Ana. Programarea facuta prin sms la nr 0747643863. Confirmarea se face telefonic cand ajung in parcarea blocului de pa strada Banca Nationala. Ma intampina fetele ca de obicei vesele. Stam la o tigara, sunt servit cu apa si cafea. Socializez mai mult cu Roxana. Partenera buna de discutii de tot felul, de la treburi de familie pana la detectoare de gaz😎. Observ ca Ana parca s-a implinit un pic fata de anul trecut. Merg la dus, merge si Ana, intre timp stau la palavre cu Roxana, parca mai vorbareata fata de cum am cunoscut-o prima data. Ana ma invita in camera de joaca, Roxana n-e ureaza "spor", Ma intind pe salteaua asezata pe jos. Ana incepe un oral bun cu de toate, lins, atentie la adiacente. Monteaza balonasul si se urca pe mine. Eu ma joc cu sanii ei. Trec pe la spate unde finalizez. Merg la baie. Pauza de apa si tigara. Stam la vorbe. Ana ma invita la partea a doua. Incepe cu oral dar din pacate soldatul meu nu vrea. Oboseala i-si spune cuvantul, am lucrat toata noaptea, asa ca cadem de comun acord sa renuntam.

Note:

Locatia: 9 apartament doua camere, baie cu gel de dus, prosop mare si curat.

Ana: 9 fata, trasaturi frumoase. 8 la corp. Cred ca a pus un pic pe ea.

ON: 9 bun, cu lins outele.

NP:9 se implica, propune pozitii.

Igiena:10 fara mirosuri, parfumata. A facut dus dupa mine.

FK: 9 pupacioasa.

GFE: 10 geme, zambareata tot timpul.

Am apreciat faptul ca, chiar daca trecu-se o ora, mi-a propus sa incepem actul II si s-a straduit sa ma multumeasca.

Tarif: 250 lei/h, achitati de mine inainte fara sa i-i ceara.

Data urmatoare urmeaza Roxana.....sperâ¤

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna!

Trecand prin Bacau, am zis sa fac o oprire placuta la Ana. Programarea facuta prin sms la nr 0747643863. Confirmarea se face telefonic cand ajung in parcarea blocului de pa strada Banca Nationala. Ma intampina fetele ca de obicei vesele. Stam la o tigara, sunt servit cu apa si cafea. Socializez mai mult cu Roxana. Partenera buna de discutii de tot felul, de la treburi de familie pana la detectoare de gaz. Observ ca Ana parca s-a implinit un pic fata de anul trecut. Merg la dus, merge si Ana, intre timp stau la palavre cu Roxana, parca mai vorbareata fata de cum am cunoscut-o prima data. Ana ma invita in camera de joaca, Roxana n-e ureaza "spor", Ma intind pe salteaua asezata pe jos. Ana incepe un oral bun cu de toate, lins, atentie la adiacente. Monteaza balonasul si se urca pe mine. Eu ma joc cu sanii ei. Trec pe la spate unde finalizez. Merg la baie. Pauza de apa si tigara. Stam la vorbe. Ana ma invita la partea a doua. Incepe cu oral dar din pacate soldatul meu nu vrea. Oboseala i-si spune cuvantul, am lucrat toata noaptea, asa ca cadem de comun acord sa renuntam.

Note:

Locatia: 9 apartament doua camere, baie cu gel de dus, prosop mare si curat.

Ana: 9 fata, trasaturi frumoase. 8 la corp. Cred ca a pus un pic pe ea.

ON: 9 bun, cu lins outele.

NP:9 se implica, propune pozitii.

Igiena:10 fara mirosuri, parfumata. A facut dus dupa mine.

FK: 9 pupacioasa.

GFE: 10 geme, zambareata tot timpul.

Am apreciat faptul ca, chiar daca trecu-se o ora, mi-a propus sa incepem actul II si s-a straduit sa ma multumeasca.

Tarif: 250 lei/h, achitati de mine inainte fara sa i-i ceara.

Data urmatoare urmeaza Roxana.....sper❤

:**
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0

Salutare futaciosi!

După experiența threesome alaturi de Ana& Roxana, care m-au facut sa ma simt minunat,mi-am propus sa le vad "la lucru" si pe fiecare in parte asa ca, pus mana pe telefon si sunat. Programare facuta in 30 minute.

Ajuns la locație,le-am gasit pe fete la fel de zâmbitoare si bine dispuse. Sunt invitat in bucatarie unde am stat la povesti si am băut cate o cafea,fetele chiar avand de vorba. M-ai stau de vorba si intru la dus,după care iar in bucatarie.

Intrebat de fete cu care din ele prefer,fiindu-mi greu sa aleg le las pe ele sa decidă, asa ca intra Ana la dus,in timp ce eu mai stau de vorba cu Roxana prin bucătărie. Iese Ana imbracata sexy si trecut in camera de acțiune unde începem usor cu sărutări, Ana coborandu-se usor catre soldat care era deja trecut la apel,începe un oral cu de toate cum îmi place mie. Ne intindem pe saltea, Ana continuând cu oral, iar eu jucandu-ma cu mana pe la păsărică.

Fiind înfierbântat la maxim nu rezist mai mult de zece minute,si finalizez CIM.

Se duce Ana prima la baie pentru igienizare, iar eu după la dus.

Dupa, mai stam un pic in bucatarie, si intrăm din nou pentru runda a doua.

Trecut din nou Ana la oral pana sa întărit junioru ,montat caciulita si o iau pe la spate doggy-style după care schimbat misionar,umeri craci, si pe o parte .

La invitația Anei ne mutăm pe canapea,se pune ea în patru labe si eu din picioare pe la spate. Văzând ca am cam obosit îmi spune sa o mai las si pe ea sa muncească asa ca ma pun pe canapea si vine ea deasupra cu spatele la mine,după care schimbat cu fața la mine eu jucandu-ma cu sânii ei,se misca foarte bine cu opturi si toate alea. Oboseste si Ana asa ca îi spun sa se pune capra în picioare sprijinindu-se de canapea si o iau pe la spate.

Ne mutăm iar pe saltea ,mai schimbam câteva poziții după care ma ridic in picioare,scos prezervativul si trecut la oral. Finalizare din nou CIM la care îi dau nota 10.

Dupa trecut la dus si din nou in bucatarie,unde am mai stat un pic de vorba,luat la revedere si plecat acasa spunandu-i Roxanei ca data viitoare urmează ea.

Ana iti multumesc! M-ai facut sa ma simt foarte bine! Totul a fost la cel mai înalt nivel. Te pup!

Note Ana: toate de 10

DTD: o ora si 45 minute

Halat 250ron

Sigur voi mai reveni!

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare futaciosi!

După experiența threesome alaturi de Ana& Roxana, care m-au facut sa ma simt minunat,mi-am propus sa le vad "la lucru" si pe fiecare in parte asa ca, pus mana pe telefon si sunat. Programare facuta in 30 minute.

Ajuns la locație,le-am gasit pe fete la fel de zâmbitoare si bine dispuse. Sunt invitat in bucatarie unde am stat la povesti si am băut cate o cafea,fetele chiar avand de vorba. M-ai stau de vorba si intru la dus,după care iar in bucatarie.

Intrebat de fete cu care din ele prefer,fiindu-mi greu sa aleg le las pe ele sa decidă, asa ca intra Ana la dus,in timp ce eu mai stau de vorba cu Roxana prin bucătărie. Iese Ana imbracata sexy si trecut in camera de acțiune unde începem usor cu sărutări, Ana coborandu-se usor catre soldat care era deja trecut la apel,începe un oral cu de toate cum îmi place mie. Ne intindem pe saltea, Ana continuând cu oral, iar eu jucandu-ma cu mana pe la păsărică.

Fiind înfierbântat la maxim nu rezist mai mult de zece minute,si finalizez CIM.

Se duce Ana prima la baie pentru igienizare, iar eu după la dus.

Dupa, mai stam un pic in bucatarie, si intrăm din nou pentru runda a doua.

Trecut din nou Ana la oral pana sa întărit junioru ,montat caciulita si o iau pe la spate doggy-style după care schimbat misionar,umeri craci, si pe o parte .

La invitația Anei ne mutăm pe canapea,se pune ea în patru labe si eu din picioare pe la spate. Văzând ca am cam obosit îmi spune sa o mai las si pe ea sa muncească asa ca ma pun pe canapea si vine ea deasupra cu spatele la mine,după care schimbat cu fața la mine eu jucandu-ma cu sânii ei,se misca foarte bine cu opturi si toate alea. Oboseste si Ana asa ca îi spun sa se pune capra în picioare sprijinindu-se de canapea si o iau pe la spate.

Ne mutăm iar pe saltea ,mai schimbam câteva poziții după care ma ridic in picioare,scos prezervativul si trecut la oral. Finalizare din nou CIM la care îi dau nota 10.

Dupa trecut la dus si din nou in bucatarie,unde am mai stat un pic de vorba,luat la revedere si plecat acasa spunandu-i Roxanei ca data viitoare urmează ea.

Ana iti multumesc! M-ai facut sa ma simt foarte bine! Totul a fost la cel mai înalt nivel. Te pup!

Note Ana: toate de 10

DTD: o ora si 45 minute

Halat 250ron

Sigur voi mai reveni!

Nu trebuie sa imi multumesti. M-ai flatat... :**

Ma bucur ca ti-a placut intalnirea noastra. :**

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am tot incercat sa va contactez zilele astea pt o programate dar nici un raspuns la ce nr as putea sa fac o programare ca a lui roxana 90 no fuction

Poate sa ma ajute careva cu un nr de contact la domnisoarele...

Buna ne cerem scuze pentru ca am avut telu inchis, dar nu am lucrat zilele astea! Programul nostru este:

L-V de la oara 09:00-14:00 Sambata - 10:00-19:00.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...