Sari la conținut

ANA&ROXANA 0755362594


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau
Acum 7 ore, xirr04 a spus:

Am scris de pe contul ăsta nou că la cel vechi nu mai merge parola.Inca nu a reusit nimeni până acum să te" detroneze"

Dragut. Multumesc. Deja imi fac tot felul de idei ce ma incita. Abea astept... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 15 ore, maya&deea92 a spus:

Nu inca. Poate pe la finele lunii, dar este doar la nivel de idee. Tare greu imi este sa fiu cuminte cand imi reamintesc tot felul de imagini si senzatii care imi dau fiori in tot corpul. Cu greu rezist...gandul ca ma apropii de zona si ca am oportunitatea sa ma dezlantui, sa dau curs firii mele salbatice sa iasa la suprafata dupa o lunga perioada de abstinenta in care am fost o "femeie cuminte", nu imi da pace. Am noaptea vise fierbinti care se lasa cu final umed dimineata. Cam asta e cu mine. E greu tare... in rest voi ce mai faceti? 😄

La Piatra Neamț mai ajungeți vreodată,în viața asta ?! ,

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Doresc sa postez niste poze, dar sa vad cum procedez, cum ma organizez, caci imi vine greu sa gasesc timpul si locul oportun. De venit in Piatra nu cred ca o sa reusesc prea curand, dar poate veniti voi la Bacau la sfarsitul lunii, inceputul lunii august.  Pana atunci, va pup cu dor si inflacarare. :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
La 13.07.2021 la 18:25, maya&deea92 a spus:

Doresc sa postez niste poze, dar sa vad cum procedez, cum ma organizez, caci imi vine greu sa gasesc timpul si locul oportun. De venit in Piatra nu cred ca o sa reusesc prea curand, dar poate veniti voi la Bacau la sfarsitul lunii, inceputul lunii august.  Pana atunci, va pup cu dor si inflacarare. :))

Va-ti hotărât când veniți în Bacău. 

Sunt tare nerăbdător în a va cunoaste

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...