Sari la conținut

miniona skinny sex total 0734864007


Postări Recomandate

  • Oras:Pussy Heaven
  • Oras:Pussy Heaven

hai ca nu te-a tinut nici pe tine prea mult :slap2 .......de retragere zic acum :)

 

sunt putine cele pe care le tine  :blushing2

 

Acum sincer,in ce domeniu sa lucrezi sau ce afacere sa iti deschizi sa castigi sumele pe care le castiga unele doamne/domnisoare de pe acest forum ? 

 

Unele poate ajung sa stranga destui bani pana la varsta de 35-40 de ani incat sa numai fie nevoite sa practice dar acelea sunt putine. 

 

Majoritatea sparg banii lafel de repede precum ii produc :) 

 

 

 

Oricum,bine ai revenit pitico

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum sincer,in ce domeniu sa lucrezi sau ce afacere sa iti deschizi sa castigi sumele pe care le castiga unele doamne/domnisoare de pe acest forum ? 

 

Unele poate ajung sa stranga destui bani pana la varsta de 35-40 de ani incat sa numai fie nevoite sa practice dar acelea sunt putine. 

 

Majoritatea sparg banii lafel de repede precum ii produc :)

 

 

 

Oricum,bine ai revenit pitico

sparg banii cele care au peste 

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Unele poate ajung sa stranga destui bani pana la varsta de 35-40 de ani incat sa numai fie nevoite sa practice dar acelea sunt putine. 

 

care reuseste sa stranga are deja altceva in pioneze , creierul  :no2

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Heaven
  • Oras:Pussy Heaven

care reuseste sa stranga are deja altceva in pioneze , creierul  :no2

 

Sunt putine cele care au realizat ceva, eu stiu doua care si-au cumparat apartament dar sa zicem ca ar mai fi vreo 3-4 in rest sunt praf

toate

 

Si partea cu,creierul este foarte adevarata. Multe ajung prost in partea aceea daca nu erau chiar de la bun inceput asa :)

 

Stiu cateva fete care au si altceva in cap in afara de haine,bijuterii,iubitu' si mai stiu eu ce si nu vor sa faca treaba asta pana numai pot.

 

Adica fac treaba asta pentru ca produc multi bani pentru ele intr-un timp relativ scurt si cu acei bani isi cumpara 2-3 apartamente de inchiriat,deschid o afacere,etc.

 

Dar vorba lui Liviu,le numeri pe degetele de la o mana :)

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

 

Stiu cateva fete care au si altceva in cap in afara de haine,bijuterii,iubitu' si mai stiu eu ce si nu vor sa faca treaba asta pana numai pot.

 

 

Asa spun multe  ca au ceva in cap , de fapt nu au prea multe , decat un gol imens :)

Trebuie sa ai o calificare destul de solita la baza si o meserie astfel incat sa eviti aceasta bransa si sa ai un tel in viata pe care sa-l urmezi : un plan de viitor , o expansiune intr-o  meserie...etc .

Atunci , da , poti spune ca ai ceva in cap . Altfel ...esti....

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hallo!!! Si Bine v-am regasit :wub:

 

Oficial am intrat in primul meu concediu :girly

La insistentele Ginei Felea aka Monica Ciresica mi-a propus sa fac si eu niste banuti :laugh2 :laugh2 :laugh2 ..

 

  • Concediu + Dor de voi si vremurile bune = <<<<< Party :ylsuper Time >>>>>
  • Am revenit pentru o perioada scurta, mai exact doar in perioada sarbatorilor
  • Disponibila: pana sambata 24-12-2016 :X
attachicon.gifPOZA BUN 3.png

 

 

 

 

0729.046.931

 

 

Disponibila In Bucuresti

 

Drumul taberei- pta. Valea Ialomitei

 

Program: Pe perioada sarbatorilor

:xmas_tongue: :xmas_tongue: :xmas_tongue: :inlovee :xmas_tongue: :xmas_tongue: :xmas_tongue:

:rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1

:inlovee

Pune-i Doamne geam la burtă ... Să vezi foamea cum se luptă ...
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Alta care s-a retras DEFINITIV. :slap2

Aste nu înțeleg ca sunt mult prea proaste sa câștige bani altfel decât sugând pula :pope

:dodgy: vezi tu, nu toti oameni au avut norocul tau de a se naste intr-o lume cu atatea posibilitati.

Nu toti oameni au avut sansa la educatie ca si tine.

Ne-am nascut pur si simplu, intr-o lume mult prea egoista, plina de ura si interese ascunse la tot pasul.

Deci.,trebuie sa ne descurcam cumva. daca chiar asa tare te deranjeaza existenta mea, ai pe undeva pe aici  un buton de ignore apasa... este gratis. :gun2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

:dodgy: vezi tu, nu toti oameni au avut norocul tau de a se naste intr-o lume cu atatea posibilitati.

Nu toti oameni au avut sansa la educatie ca si tine.

Ne-am nascut pur si simplu, intr-o lume mult prea egoista, plina de ura si interese ascunse la tot pasul.

Deci.,trebuie sa ne descurcam cumva. daca chiar asa tare te deranjeaza existenta mea, ai pe undeva pe aici  un buton de ignore apasa... este gratis. :gun2

In Evanghelia dupa Pipilica se spune ca norocul si-l face fiecare cu mana lui.

In Romanica asta săracă,suptul pulii si limbile in cur pe bani nu este singura opțiune.Accesul la educație este gratuit,nu cred ca te-a oprit cineva sa mergi la scoală si sa înveți o meserie.

Toate prostituatele dați vina pe sărăcie,ca v-ați născut într-o țara săracă,dar habar nu aveți ca 80% din populația planetei au un nivel de trai mult sub cel al Romanilor.De unde PLM sa știi tu care trăiești in bezna inculturii si ai creierul îmbibat cu sperma?

In anumite circumstanțe,înțeleg ca unele femei nu au alternative si ajung prostituate,dar le inteleg pe cele care stau in meseria asta 5-6 luni pana se pun pe picioare.Prostituate ca tine vor suge pula si la 60 de ani,pentru ca in realitate sunteti niște putori.

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

In Evanghelia dupa Pipilica se spune ca norocul si-l face fiecare cu mana lui.

In Romanica asta săracă,suptul pulii si limbile in cur pe bani nu este singura opțiune.

Adica ce vrei sa spui  , ca nu le mai place casierite la market  sau vanzatoare  si e mai usor si confortabil sa stai cu cracii deschisi ,   motivand si gasind o scuza in permanenta , ca nu ai avut noroc in viata  ?

 

Ce "lume mult prea egoista, plina de ura si interese ascunse" !  :no2

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adica ce vrei sa spui  , ca nu le mai place casierite la market  sau vanzatoare  si e mai usor si confortabil sa stai cu cracii deschisi ,   motivand si gasind o scuza in permanenta , ca nu ai avut noroc in viata  ?

 

Ce "lume mult prea egoista, plina de ura si interese ascunse" !  :no2

Tu nu vezi ca este facuta pentru pla ? 

Link spre comentariu

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Adica ce vrei sa spui  , ca nu le mai place casierite la market  sau vanzatoare  si e mai usor si confortabil sa stai cu cracii deschisi ,   motivand si gasind o scuza in permanenta , ca nu ai avut noroc in viata  ?

 

Ce "lume mult prea egoista, plina de ura si interese ascunse" !  :no2

Sunt niște victime ale conspirației mondiale,forte oculte lucrează impotriva lor.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...