Sari la conținut

miniona skinny sex total 0734864007


Postări Recomandate

  • Oras:.....
  • Oras:.....

Pot face doar o presupunere analizele vor fi bune ,cred ca pestiulica lucreaza la asta ,hai sa fim seriosi in curand irina asta cu tatuaje o sa spuna ca nici nu o cunoaste pe cur misto luiza sau care o mai fi denumirea bombei, deja spune ca doar 3 zile au lucrat impreuna ,pe bune? mai gandestete poate doar a fost o intalnire ocazionala de maxim 10 minute.

Chestia cu grija fata de clientii este o vrajeala ieftina substratul este altul.

Am o intrebare de ce luiza sau cum si-o spune nu mai intra sa ne lamureasca ,era asa activa pe aici iar de cand sa iscat scandalul a disparut sau asa cum era obiceiul de pe contul ocrotitelor scria tot matroana?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

picon, on 15 Apr 2015 - 12:10, said:

Muschetare, daca stii ceva concret, spune ce stii.

Photoshop de mantuiala,a folosit un font aiurea la "valoarea obtinuta". Am eu rezultate mai vechi de la Gral,fontul de la "valoarea obtinuta" e identic cu cel "valori biologice de referinta". Nu sta nici un programator sa foloseasca mai multe fonturi intr-o pagina. Randunica n-a gasit fontul identic asa ca a folosit ceva similar dar nu suficient de asemanator.

 

Adica Photoshop de mantuiala. Lamurit?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Spune-i baiatului care a falsificat poza aia ca e caz penal ce face el. ;)

 

 

Si putin talent la Photoshopat au unii......

 

 

Photoshop de mantuiala,a folosit un font aiurea la "valoarea obtinuta". Am eu rezultate mai vechi de la Gral,fontul de la "valoarea obtinuta" e identic cu cel "valori biologice de referinta". Nu sta nici un programator sa foloseasca mai multe fonturi intr-o pagina. Randunica n-a gasit fontul identic asa ca a folosit ceva similar dar nu suficient de asemanator.

 

Adica Photoshop de mantuiala. Lamurit?

 

esti prost de pute locul sub tine sarmanule.

 

daca se dovedeste ca manaci cacat ce facem, o punem pe ma-ta sa-i dea limbi sofiei?

 

de fapt cred ca e imuna, avand in vedere ca tu ai iesit cu sifilis congenital, probabil ca stie baba cu ce se consuma.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

M-am lamurit. Esti varza.

Varza-i mata,eu sunt carnea din ea.

 

 

esti prost de pute locul sub tine sarmanule.

 

daca se dovedeste ca manaci cacat ce facem, o punem pe ma-ta sa-i dea limbi sofiei?

 

de fapt cred ca e imuna, avand in vedere ca tu ai iesit cu sifilis congenital, probabil ca stie baba cu ce se consuma.

Bai proxenet de centuriste,din fotograf cu telefonul te-ai transformat in medic peste noapte? Fa un threesome cu irina pitika si cu mata daca te tine,ca sa ne dovedesti ca esti suficient de cretin.

 

Plin de pesti si pestoaice forumul asta..........

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

de ce, nu mi-o recomanzi pe ma-ta din cauza sifilisului ei stravechi?

fi pe pace amaratule, n-as fute-o pe baba nici cu o pula de cal mort de 3 saptamani.

ce-ar fi insa, folosind aceeasi pula de cal mort de 3 saptmani sa-ti iau la intrebari restul familiei, de la maimutza (adica de la tac-tu mare) incoace?

ne bagam?

 

ia zi, Kalule?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Aha,deci esti si fotograf de centuriste fi falsificator de analize medicale.

Stiam ca esti in limba dupa pocitania aia mica dar nu intelegeam de unde atata enervare pe tine.

A iesit falsul la suprafata,pitik ramane cu incasarile la pamant,tu ramai disperat si nemancat.

Aproape ca mi-e mila de tine. De fapt mi-e mila de tine,esti un biet vierme care vrea sa linga unde altii se slobozesc. :blowjob
 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Varza-i mata,eu sunt carnea din ea.

 

 

Bai proxenet de centuriste,din fotograf cu telefonul te-ai transformat in medic peste noapte? Fa un threesome cu irina pitika si cu mata daca te tine,ca sa ne dovedesti ca esti suficient de cretin.

 

Plin de pesti si pestoaice forumul asta..........

 Bai idiotule, de ce ma injuri mah, de mama? Dupa ce ca esti prost de dai in gropi si nesimtit, mai esti si semianalfabet.  Sa te fereasca al de sus sa ne intalnim, ca pentru chestia asta, te calc in picioare, ordinarule! 

  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asa reactionez eu cand sunt injurat de mama. Te-am confundat. Ia injuraturile si muta-le asupra lu tactu. Fericit acum?

 Bai idiotule, eu nu te-am injurat nici de mama, nici de altceva. Am spus doar ca esti varza. Spre stiinta ta, amandoi parintii mei sunt morti, asa ca si "gluma" cu tata e la fel de ordinara, intelegi nesimtitule? Daca te injura cineva, injura-l pe ala, nu amesteca lucrurile. In loc sa-ti ceri scuze, ca un om cat de cat civilizat, tu faci ... glume. 

  • Like 9
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...