Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Fratilor, voi n-aveti PM-uri? Ati ametit topicele baietilor... Vroiau si ei sa faca un ban gramada:)

 

colegu noi ii lasam sa faca bani,dar numai cu patratelele lor,far un pic de burtica,fara un pic de şunculiţă nu fac bani,vezi ca nu se inghesuie fetili pe ei.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

colegu noi ii lasam sa faca bani,dar numai cu patratelele lor,far un pic de burtica,fara un pic de şunculiţă nu fac bani,vezi ca nu se inghesuie fetili pe ei.

:)

esti mama omida sa stii cate fete fute el? sau te arde grija? :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

esti mama omida sa stii cate fete fute el? sau te arde grija? :slap2

 

ai mancat ceva salam stricat colegu ca estinasa acidulat sau ti-e foame si acum vrei sa mananci un c.cat?

ce te fute pe tine grija mea?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

ai mancat ceva salam stricat colegu ca estinasa acidulat sau ti-e foame si acum vrei sa mananci un c.cat?

ce te fute pe tine grija mea?

Pula mea nu te cunosc, deci ti-o spun obiectiv . Esti penibil tovarase , te bagi ca musca in cacat pe toate threadurile gigoloilor. Si mai mult de atat o arzi pe dume de clasa a 7-a , parca esti copil de 14 ani sa moara gigel.

Nu inteleg ce te fute pe tine grija de ce fac baietii astia. Esti frustrat , vrei sa te futi cu cineva in cur si n-ai cu cine? Sau te arde invidia ca astia primesc bani sa dea la pizda?

Oricum eu ti-am zis-o obiectiv, dupa cum am spus nu te cunosc, dar probabil ca multi care te vad p-aici cum te bagi in seama au aceasi parere ca si a mea .

noroc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Pula mea nu te cunosc, deci ti-o spun obiectiv . Esti penibil tovarase , te bagi ca musca in cacat pe toate threadurile gigoloilor. Si mai mult de atat o arzi pe dume de clasa a 7-a , parca esti copil de 14 ani sa moara gigel.

Nu inteleg ce te fute pe tine grija de ce fac baietii astia. Esti frustrat , vrei sa te futi cu cineva in cur si n-ai cu cine? Sau te arde invidia ca astia primesc bani sa dea la pizda?

Oricum eu ti-am zis-o obiectiv, dupa cum am spus nu te cunosc, dar probabil ca multi care te vad p-aici cum te bagi in seama au aceasi parere ca si a mea .

noroc!

 

colegu esti penibil.

haidi pa.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

colegu esti penibil.

haidi pa.

ioi numa nu va trageti intre voi ca fratii?

colegu noi ii lasam sa faca bani,dar numai cu patratelele lor,far un pic de burtica,fara un pic de şunculiţă nu fac bani,vezi ca nu se inghesuie fetili pe ei.

:)

amelio hai la mc lasa-i pe stundentu.si pe raicu aici sa se arda intre ei cu patratelele cu tot.

:)

 

 

 

eu zic sa te duci sa faci o baie rece sa te trezesti . uite cateva exemple de debitari de taran frustrat , date doar in threadul asta, in altele mi-e prea lene sa caut

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

esti mama omida sa stii cate fete fute el? sau te arde grija? :slap2

Mersi de sustinere ... ;) dar vezi tu ... Oricum nu ii baga nimeni in seama pana la urma ii o tara libera , avem dreptul de a ne spune opinea, acum ca unii nu stiu sa mai taca si nu au altcv de lucru ii alta mancare de peste ... Sanatate oricum :D
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si da ai dreptate cand ziici ca nu am dat mai multe detalii dar de obicei se dau in privat ... Si faza cu preludiul, masajul si tot tacamul vine de la sine zic eu ... Acum fiecare negociaza cum vrea si cum considera ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nume : Raicu David

Greutate: 70 kg

Inaltime : 1,72

Culoare parului : Saten

Varsta : 19 ani

 

Prestez servicii la domiciliu clientei sau hotel. Ma deplasez personal

Valabil pentru domnisoare/doamne (17-40)

Servicii : Sex normal, oral, anal.

Pret : 50 lei/ora

Ofer pe deasupra un bun masaj relaxant.

Nr tel 0799417656

 

Prieten cu Angelov :)

Nume : Raicu David

Greutate: 70 kg

Inaltime : 1,72

Culoare parului : Saten

Varsta : 19 ani

 

Prestez servicii la domiciliu clientei sau hotel. Ma deplasez personal

Valabil pentru domnisoare/doamne (17-40)

Servicii : Sex normal, oral, anal.

Pret : 50 lei/ora

 

Prieten cu Angelov :)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

colegu bigmanx mai plateste 5 euro.ca iti expira abonamentul de tocilar,si nu stiu dece te bagi tu.in seama daca am scris pe topicul.domnilor?

ce faceti baietii merge treaba merge?

aveti grija sa nu iasa fum de la atita frecare.

Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

ciucurele eu vroiam sa fac o fapta buna , daca nu vrei sa asculti atunci e treaba ta . te las sa te faci de ras in continuare , ca amuzant iti pot spune sigur ca nu esti.

fapte bune face popa la biserica colegu nu tu aici pe un site de curvari.

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...