Sari la conținut

Amalia26/0747859285


Vizitator fullspeed

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna confratilor am vorbit eu cu domnita halatul este 150 si 300 ora locuieste in rogerius mi-a confirmat ca pozele sunt autentice asta ramane de vazut mai spre seara la fata locului ,serviciile se pot oferii doar dupa ora 19 pana seara tarziu nu mi-a spus o ora exacta oricum la 19 eu iam spus ca voi fii prezent.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

pozele sunt autentice, tatuajul acelasi, frumoasa domnisoara, nu fac recenzie pt ca nu am ramas.

 

Frumoasa domnisoara, nu faci recenzie pentru ca nu ai ramas......,hmmmm, intrebarile  ar fi:

1. pentru ce ai mers pana acolo ?

2. de ce nu ai ramas daca e frumoasa din punctul tau de vedere ?

3. mi se pare mie sau ii faci reclama domnisoarei ?

4. ......mai bine nu intreb, but something smelss like.....you know what i mean.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

ma intereseaza la fel de mult ce spune unul sau altul cum ma intereseaza daca ploua acum la cj sau nu. Sunt devastat sufleteste ce pot sa spun....

Nu am ramas pt ca nu ne am inteles la tarif dar nu cred ca trebuie sa dau explicatii pt ca nu suntem procurori. Daca ramaneam faceam recenzie cum am facut mereu.Apropo fata e de la bucuresti, iar ca locatie blocul nou de langa Casa Mov rogerius. 

 

Am inceput de mult sa beau sa fut, sa fur, sa trag
Imi pare rau nu am nimic de regretat
A trecut atata timo da' imi aduc aminte bine
De vremea cand stateam la coltu' strazii si cu cine
Cu cine am umblat, cu cine am baut, 
Cu cine am fumat, cu cine ne'am batut 
Tot ce'am facut si pe unde am fost
La concerte pa multi bani 
Pa la procese cativa ani
N'am sa uit niciodata ca am dat la puscarie
La baietii care stiu mai bine ce'nseamna timp
[sa stie] sunt tot aici de la'nceput la fel
Si inainte sa zici iar s'a terminat, fii atent:
Daca murim noi trei, daca murim noi trei
O sa'nviem de fiecare data cand apesi Play! 
Da' pan' atunci iti mai zic ceva:
Sunt UZZI bagamï'as pula'n ma'ta! 
Am fost peste tot... In anii ce'au trecut
Am facut ce'am vrut... In anii ce'au trecut
Am ramas la fel... In anii ce'au trecut
Tot aici, niciodata n'am plecat, niciodata... 

Imi place mult melodia.....

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu v-ati inteles la tarif ? :slap2 Eu la orice fata la care am sunat pana acum, indiferent ca este din Oradea sau alt coltisor al tarii mi-a comunicat tariful inca de la telefon. Daca imi convenea mergeam, daca nu imi convenea nu mergeam, este foarte simplu. Ceea ce spui tu denota doua lucruri: ori esti din acei baieti carora le place sa se targuiasca ca in piata cu fata desi stii tariful ei, ori totul este doar o inventive de-a ta.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

altii fac inventii nu eu, ma confunzi fratelo. Si da imi place sa negociez, orice ar fi. Si mi a comunicat la fata locului tarifele pt ca atunci cand am sunat o eu era la cumparaturi si si a cerut scuze pt asta. Dar poti sa mergi la ea si sa o intrebi sau iti platesc eu vizita ca ma simt bine acum ca vin sarbatorile si ne faci o recenzie asa cum trebuie.

Link spre comentariu

  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Am recitit ultimele replici și deși pot spune că n-o cunosc pe fată, faza lui lubi cum negociază el la sânge nomatter what m-a amuzat teribil. Cred că e genul ăla de "cumpărător" din aceia care se plimbă sâmbăta în piața auto din Cluj și-ntreabă încoace-încolo "Domnu'.. cât lași din jumate?" :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...