Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:ct
  • Oras:ct
La 17.08.2021 la 12:51, fytgl1 a spus:

Nu ma intereseaza aberatiile lor si faptul ca la toate deviatiile sexuale, care fie vorba intre noi, au ca punct de plecare o afectiune la mansarda sau un abuz comis in copilarie, vor sa le gaseasca o explicatie pseudostiintifica…interesul este altul…se mediatizeaza atat chestia asta cu bulanii, ca sa mai scada populatia pe acest pamant blestemat sau cel putin sa ii puna frana 😉 

Nu ii inteleg, daca din iapa ai devenit armasar…acum te intorci 9 luni la iapa ca sa feti, cum ar fi spus un clasic in viata, dracu sa ii pieptene 😂

Hahahahaha

 

La 25.08.2021 la 19:25, real86deal a spus:

Mai bine o futeai, apoi ii spuneai direct nevestei ca nu sti ce sa mai faci, ca te hartuieste curva cu propuneri indecente!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 8/6/2021 at 4:24 AM, wilfhelm said:

Citeam zilele trecute ca primul cuplu de transexuali din lume au născut un copil. El a devenit ea, ea a devenit el. Ea care a devenit el, a născut un copil, rămânând însărcinată cu o femeie fosta bărbat.

Păreri? 

Salut, desi multa vreme am privit din umbra, m-am decis sa ies si eu la lumina tocmai ca sa dau un raspuns la mesajul de mai sus... "de aia nu mai ploua maica".

Eu tot nu pricep cum vine asta. Cum a devenit ea un el? De unde a luat un soldatel?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rm Vâlcea Valcea
  • Oras:Rm Vâlcea Valcea

Bună seara ,am și eu nevoie de un sfat...cineva sa ma ajute un bun samaritean nu știu cum as putea pune niște poze noi pe un topic deschis de mine în Sibiu..Cu toate ca   nu mai sunt acolo dar pe viitor am sa revin ,nu ma pricep ce și cum la fișiere media îmi da doar fișier existent !!cineva,mulțumesc!!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 20 ore, 00flori a spus:

Bună seara ,am și eu nevoie de un sfat...cineva sa ma ajute un bun samaritean nu știu cum as putea pune niște poze noi pe un topic deschis de mine în Sibiu..Cu toate ca   nu mai sunt acolo dar pe viitor am sa revin ,nu ma pricep ce și cum la fișiere media îmi da doar fișier existent !!cineva,mulțumesc!!

 

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...