Sari la conținut

(0747) 314 587 brazilianca


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Va salut cu respect. Azi , manat de curiozitate am pus mana pe telefon si am sunat-o pe domnisoara. Si desi eram sceptic , surpriza a fost ca mi-a raspuns din prima. Are o voce copilaroasa si am ddus ca e o fata isteata . Mi-a spus ca are locatie, dar nu tot timpul si ca va rezolva acest aspect cat de curand. Tarifele ei, 100 lei un numar de oral, 150 lei numarul de normal, 200 ora combinata. Oralul il face si neprotejat dar igiena partenerului trebuie sa fie impecabila. Am cazut de comun acord sa ne intalnim la ora 14.00, la o locatie pe care mi.a comunicat.o. Locatia e destul de usor de gasit, sunt posibilitati de parcare in apropiere. Am ajuns la 14 fara 5, si am sunat-o. Mi- a zis ca ajunge si ea intr-un minut, asa ca la 14 eram fata in fata. Fata este mai micuta de statura si foarte draguta, cu un chip angelic. Are par lung, ochii mari si buze carnoase. Era imbracata casual, si i-am studiat formele, in special sanii mari si posteriorul bombat. Am ajuns in locatie, m-am facut comod si i-am zis ca doresc o ora de nebunii. I-am dat 200 lei, si am intrat la dus impreuna. Doamne, ce corp frumos are. Am terminat dusul cu o erectie aproape dureroasa, si am continuat in pat cu un oral care m.a facut sa explodez in 2 minute. Oralul foarte bibe executat , deep troath si umed, cu pasiune si ritm. Nu inghite, a mers si a decartat la baie. Apoi am stat putin de vorba, este o fata foarte sociabila, de treaba, si ce e foarte important, este noua in job-ul asta. Nu a trecut mult si voinicul meu vroia actiune. S-a asigurat ca e ferm, cu un usor masaj , i-a pus caciulita si a trecut la un lady on top bine executat, dar lipsa de experienta a obosit-o. Am trecut la doggy, unde privelistea face toti banii. Am terminat in aceasta pozitie. La doggy cel mai mult mi-a placut ca stie sa se plueze pe ritm, la unison cu partenerul. Per total am stat cam o ora in cap. Am mai povestit despre una- alta, ne-am imbratisay si am plecat.
Notele mele: Domnisoara 10.
Igiena 10 - perfect epilata si parfumata.
Locatia 8 - nici nu am apucat sa vad mare lucru...
Gfe 10 - saruta si te strange in brate ca o iubita.
Oral 10 - umed si adanc.
Normal 9.
V-o recomand din inima. Apropo, isi spune Giulia. Cu acordul ei pun o poza. Va doresc toate cele bune!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Buna. Ma numesc Soso. Ieri din pura criozitate am sunat-o pe aceasta domnisoara ,care are spre surprinderea mea o voce foarte dulce si sexy... mi-a facut o programare la ora 18:00,dar nu ma putea primi la ea asa ca ne-am întâlnit la hotel.. .Fata asta e o bunăciune...dupa ce am uracat in camera. ..tot povestind.. .ne-am facut comozi. ..i-am dat fetei 250 lei ptr ca era foarte dulce sa imi ofere in schimb o ora de placeri.. .si nu am gresit deloc...dupa plata am facut dusurile de rigoare.. .si ne-am asezat in pat.. .doamne ce forme bine definite are...pielea catifelata si întinsa.. .sâni frumosi. ..si un fund foarte sexy si excităbil...am început cu sărutări in zona intimă. ..are o păsărica foarte dulce..foarte bine epilata si curata.. si mirosea foarte bine.. .apoi a trecut ea la un bluejob. ..umed si destul de adanc. ..fata stie meserie...se joaca cu ciocanelul de iti vine sa te sui pe pereti....dupa vreo 15 minute am pus căciulita sus si a facut un lady on top bine bine lucrat. .. fata asta nu numai ca are fund de brazilianca il si misca la fel ca una.. .era atat de fierbinte si de strâmta incat am ejaculat in 20 de minute. Ps:saruta la fel ca in Telenovelele spaniole. ..are ochi mari si stralucitori si buze mari si carnoase.. .se ocupa de tine ca de un iubit.. . Dupa ce am terminat am facut dush si ne-am aranjat in timp ce mai povesteam una alta.. .e o domnisoara foarte deschisa,desteapta eleganta curata finuta si mânierata.

Nota oral :10

Nota normal :10

Igiena :10

Locatie nu avea in acel moment din motive personale. O recomand cu mare drag ptr domni ce se respecta cu adevărat. O seara faina.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut!

 

Citind pe forum despre aceasta domnisoara (tanara, forme de brazilianca) am fost manat de curiozitate si ivindu-se ocazia sa ajung prin Bistrita, nu am vrut sa ratez "ocazia" de a o intalni. Am luat legatura cu ea, anuntand-o ca voi ajunge in aproximativ doua ore si daca ma poate primi, explicandu-i ca nu sunt din BN. Am primit raspuns afirmativ. Am revenit cu telefon, am primit indrumarile necesare, explicandu-mi ca nu ma poate primi decat la o prietena. Necunoscand nici ea foarte bine adresa, am fost asteptat in strada. Cand am zarit-o de la distanta, pentru o clipa m-am speriat de look-ul ei. Micuta de inaltime, chip de pustioaica. Primul meu gand, e **spam editat**. Dar mi-am revenit, cand am ajuns langa ea. Un chip angelic, ochi mari, patrunzatori iar buzele, hmmm, numai bune pentru desfranare. Forme bine conturate si foarte bine "expuse" de catre ea.

Am facut cunostinta si am purces catre apartament. A fost imbracata intr-o pereche de pantaloni ,denim, scurti, care lasau la vedere jumatate din funduletul de "brazilianca". Urcand scarile in spatele ei, abia am reusit sa ma abtin sa o infulec, acolo, pe trepte. Ajunsi in locuinta, servit cu cola, fumat o tigara (eu, ea este nefumatoare), discutat despre servicii/tarife, am optat pentru o ora de nebunii (gandindu-ma defapt ce frumos ar fi o noapte intreaga), dupa care m-am cerut la igienizare. La fel si ea (1 pct in plus).

Am fost foarte placut impresionat de frumusetea corpului acestei fapturi. Sanii foarte frumosi, fermi, cu sfarcuri micute, dar foarte intepatoare. Un fund bombat, extraordinara priveliste. Ganduri perverse, ce frumos ar fi un anal cu acel fundulet.

Simteam cum fierbe sangele in mine. O intind pe pat, deh, sa vad si pasarica, care spre bucuria mea era un "fluturas", labiile mici erau precum aripile unui fluturas, eu fiind un fan al acestor pussylici. Si in asemenea cazuri nu ma pot abtine sa nu ma infrupt din ele.

Deci, a urmat o partida de limbute la pussy. De ce partida? Pentru ca ii face placere sa primeasca un astfel de tratament. In timp ce ii dezmierdam pussylica, ma tinea de cap cu ambele maini, iar respiratia ii era tot mai sacadata, moment in care i-am introdus doua degete si cu miscari lente am continuat pana la orgasm. Ea satisfacuta, eu nu. Dar nu imi pare rau. A urmat o partida de sex cum nu am mai avut parte de foarte mult timp.

M-a avertizat: acum e randul meu sa te rasfat!

Si asa a fost. Am avut parte de un oral foarte iubitor. Intens, lent, adanc, umed, jocuri cu limba ... ce mai lungesc vorba, asa sa purtat cu juniorul de parca ar fi fost prima iubire din viata ei.

Cand am simtit ca nu mai rezist, am cerut prezervativul, si am invitat-o la un lady on top. Foarte bucuroasa pentru ca poate sa imi arate de ce isi merita pseudonimul de brazilianca. S-a infipt in el, si-a asezat palmele pe pieptul meu si a inceput miscarile din fund gen "tranquila". Imi venea sa o impachetez si sa o iau acasa.

Dupa vreo zece minute de tratament brazilian, am schimbat pozitia la un misionar-trapez (ea pe spate, picioarele ridicate si larg desfacute) la marginea patului, pana mi-am dat drumul pe acei sani bestiali.

Dupa vreo cinci minute de tras sufletul, ne-am dusat, am mai stat la doua vorbe si dus am fost cu promisiunea ca voi reveni, dar pentru o noapte la hotel.

 

Si acum notele:

Aspect - 8/9 - Este foarte frumoasa, ar fi 10 daca ar avea spre 1.70 (are 1,60)
Igiena - 10 - Pasarica epilata, curata. 
Atitudine - 8/9 - deschisa, nu te grabeste, este naturala si incearca sa se adapteze stilului si placerilor cerute.
GFE - 8/9 - deschisa, pisicuta.
Oral - 9 - ar fi de 10 daca ar accpeta CIM.Demential.
Normal - 9 - lady on top DEMENTIAL.

Anal: nu este in oferta.
Concluzie: Recomand. E de revenit.

Financiar:  door2door 1 ora, 200 RON

Confirm poza.

 

Spor !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Am sunat-o si raspunde la telefon cat si la mess. E comunicativa, 50 kg declarati, saptamana aceasta nu lucreaza. Cei interesati de saptamana viitoare pot s-o contacteze. Spor la futut brazilianca. Ciocane tari.

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

BUNĂ. Azi am sunat o pe Giulia ptr ca am ramas amici,si am aflat un lucru nou care ne ajuta pe toti. De luni pana vineri intre orele 08:30- 15:00 are locatie. Dupa ora 15:00 poate onora servicile doar la hotel. Nu merge la domiciliul clientului. O zi frummoasa

Link spre comentariu
  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Am sunat-o , mi- a dat raspuns prin sms ca nu poate ci doar mai tarziu. Am asteptat, nimic. I- am trimis mesaj la 5-6 h distanta de momentul cand am primit mesajul ei. Pauza. Sa fie pas. Ptr mine e neserioasa. Asa ca soso 15 eu o trec cu -1.

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Sarpex poate domnisoara a fost ocupata. Nu esti doar tu pe lumea asta. In plus e o tipa foarte simtita si poate ai vb mai vulgar cu ea. Daca ai facut asta nu se va mai intalni cu tine. Sau a avut foarte multa treaba. Este o fata foarte cautata. Iti spun din propriile surse. Salut.

Link spre comentariu

  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Soso, eu nu am vorbit, doar i- am trimis mess, cand am sunat-o am spus - ca nu a raspuns. Chiar daca este f ocupata nu asa trebuia sa faca- Ea mi- a scris ca pe mai tarziu. Atunci era ocupata. Am inteles. Dar nu e corect ca toata ziua sa nu mai raspunzi. Aceasta inseamna - zi tu - ce? Eu nu zic ca nu e cautata dar nu asa se procedeaza. Sa zici una si sa faci altceva. Asta ptr mine inseamna neseriozitate. Bine ca nu am stat dupa ea. Sunt si altele prin Transilvania. Serioase. Poate cu tine sau si cu altii sa fie altfel.sper ca sa nu se repete si cu altii. Cu mine a facut- o si mi-ajunge. Ptr mine repet e pas. Salut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...