Sari la conținut

Bomba luxoasa 0748613710


lubi

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Tanara apetisanta cu un corp de invidiat te astept pe tine domn simpatic in compania mea sa vezi ce inseamna placerile adevarate detin locatie zona rogerius casa mov nu EZITA TE ASTEPT LANGA MINE anuntul este valabil doar cateva zile!!!CEEA CE VEZI IN POZE VEI GASI...

 

Am sunat dar avea tel inchis....

post-109542-0-53138500-1397742884_thumb.jpg

post-109542-0-47797300-1397742891_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am sunat aceasta fata. Spune ca pozele sunt reale. Cadou: 200 Ron numarul, Oral Protejat +Normal protejat. Auzind aceasta suma am renuntat sa mai trec pe la ea.  Consider ca 200 Ron pentru un numar si acela totul protejat este cam mare, dar suntem in democratie si fiecare fata poate sa-si puna ce pret vrea. Daca va avea insa si clienti la aceste preturi......este o alta discutie. Bafta sa aveti.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut confrati la cat ii de buna Georgia Salpa oricare din noi ar lua`o de nevasta :))))

Buna tuturor nu este fata din poze dar este mai frumoasa decat pozele care le-a pus este colega mea pt cei care doresc sa o viziteze inca o saptamana o mai gasiti la oradea o zi buna!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Buna tuturor nu este fata din poze dar este mai frumoasa decat pozele care le-a pus este colega mea pt cei care doresc sa o viziteze inca o saptamana o mai gasiti la oradea o zi buna!!!

 

Ce fraiera!!!  :ewpu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...