Sari la conținut

Bianca roscata hot


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara. Curios din fire si incitat de posteriorul prezent la inceputul acestui topic am hotarat sa ii fac o vizita Biancai. Locatie este cea a Andreei, langa o bijuterie de pe Lapusneanu din zona City Mall.

Am ajuns in apartament si mi-a raspuns Bianca. O fata cam la 1.60, draguta la fata si cu corp frumos. Zambetul ei este cel care m-a dat putin peste cap. Un zambet foarte frumos si sincer, ivit din cand in cand pe fata ei fara nici un pic de falsitate. Mi-a fost prezentata oferta (70 lei o finalizare oral si normal, oralul putandu-se si neprotejat si daca se doreste si cu finalizare orala). Mentionez ca era si Andreea in acea sufragerie dar si-a vazut discret de treaba ei. Actiunea a decurs bine, Bianca incepand cu un oral bun, cu atentie la zonele de langa p**a si fara nici un pic de graba. Am continuat cu un normal in doua-trei pozitii unde chiar se misca binisor si pare ca ii place si ei intr-o oarecare masura. Am avut parte si de FK insa nu foarte bine intretinut.

Ca impresie generala, domnisoara este o fata in regula, cu o timiditate de pustoaica (ea avand 20 de ani), cu un zambet frumos si chiar nu pare genul de fata care sa practice aceasta meserie. Vorbeste foarte frumos dar are un usor accent pe care nu am putut sa il identific. In plus are un farmec aparte care deriva oarecum din bun-simt combinat cu o usoara timorare foarte simpatica pe care a avut-o in prezenta mea. Din pacate avea niste dureri foarte mari in partea dreapta a corpului care din ce mi-a povestit ea se extindeau atat spre picior, cat si spre mana dreapta. Am sfatuit-o sa vada un doctor cat mai repede.

Note:

locatie - 8 curat, aerisit si spatios apartamentul celor doua domnisoare. La plecare am sesizat vocea unui barbat in bucatarie dar e posibil sa fi fost vreun client in asteptare.

aspect - 7.5 o fata draguta dar nu o bomba sexi. Ca sa folosesc un cliseu, genul "girl next door".

oral - 8 bun, cu incercari de deep si atentie la zonele adiacente

normal - 7 fata nu stramba din nas la nicio propunere insa nici nu are foarte multa initiativa

GFE -  7 se poate discuta cu ea, o poti saruta insa nu stiu daca va raspunde foarte intens la acest lucru

pret - 70 lei pentru o finalizare oral si normal

 

O seara buna va doresc si salut cu entuziasm diversificarea "market-ului" Constanta. Daca o tinem asa in scurt timp vom putea sa ne mandrim ca suntem pe locul 2 in tara dupa Bucuresti din punctul asta de vedere.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Seara buna . Confirm cele relatate mai sus . Nu prea sunt pe povestit in seara asta asa ca o sa trec direct la note

locatie - 8.5 in afara de prosop care parea deja folosit(era umed) totul a fost ok

aspect - 8.5 roscata cu niste ochi belea verzi :innocent

oral - 9.5 (finalizare orala) destul de bine executat cu atentie si la partile adiacente

normal - 6 acuza dureri in partea dreapta ... imi cer scuze pt nota... poate data viitoare va fi mai mare.. dar acum nota asta releva adevarul

GFE -  9 tinand cont ca am luat o ora am avut timp sa si interactionam un pic :)

halatul 150h

 

Sper la o imbunatatire la vizita viitoare :hug1

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: roscata_ bianca yahoo.com
  • Oras:CONSTANTA
  • Telefon: roscata_ bianca yahoo.com
  • Oras:CONSTANTA

Sunt roscata,slabuta, sani nr 3,fund bombat.

 servici: normal,oral(np cu finalizare),si alte fantezii

70 lei o finalizare

150 o ora

fac si deplasari doar la hotel (200 lei o finalizare, 250 lei o ora+taxi)

nr tel:0763517055

Link spre comentariu

Sunt roscata,slabuta, sani nr 3,fund bombat.

 servici: normal,oral(np cu finalizare),si alte fantezii

70 lei o finalizare

150 o ora

fac si deplasari doar la hotel (200 lei o finalizare, 250 lei o ora+taxi)

nr tel:0763517055

 

   Multumim de prezentare .

 

  P.S. Pisicuts pe langa inrosirea domnisoarei, te rog sa adaugi si numarul de telefon in titlu. 

Link spre comentariu

       Accepta numai scris. :D 

 

        Adevarat! 

 

     P.S. Adevaratule, astea sint chestii pe care le poti afla prin telefon. Poate accepta de la toata lumea sau poate nu. Ar avea rost sa posteze asa ceva pe topic ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

       Accepta numai scris. :D

 

        Adevarat! 

 

     P.S. Adevaratule, astea sint chestii pe care le poti afla prin telefon. Poate accepta de la toata lumea sau poate nu. Ar avea rost sa posteze asa ceva pe topic ?

accepta dar am inteles ca se pastreaza pentru mine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...