Sari la conținut

Bianca roscata hot


Postări Recomandate

e scris cu o pagina înainte..

: Buna dragul meu eu fac deplasari si nu stau in oras vin din alta parta si e 250 d lei deplasarea plus taxiu adica 300 d lei si pentru serviciile care le prestez nu cred ca e mult. Plus de asta nu oblig pe nimeni sa ma cheme mai sunt fete cine doreste sa ma contacteze bine cine nu sa apeleze la alcineva
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

: Pai si ce vrei draga sa zic..? Daca altora li se pare ca cer prea mult.. Toate sau scumpit te duci la mgz cu 100 d lei si vii cu mana goala.. Eu nu oblig pe nimeni sa ma cheme

La 150/fin ti se cam umple mana este?:)))))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

: am repetat d en ori .!

Am repetat de n ori.

Omul ala a zis-o la gluma dar n-o prinde oricine. Dar lasa ca o sa te chme 2peu ca e pe val

Oare s-o oftica acum ca nu poata da cu minus?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

Am repetat de n ori.

Omul ala a zis-o la gluma dar n-o prinde oricine. Dar lasa ca o sa te chme 2peu ca e pe val

Oare s-o oftica acum ca nu poata da cu minus?

Oare nu poți sa nu îmi mai atârni de stopul tău de ați lipi fruntea de buricul meu

  • Like 6
Link spre comentariu

Cei care tot com atata gluma are si ea o limita si plus de asta fiecare e cu parerea lui. Fete sunt multe si la ce preturi doreste fiecare asa că eu nu voi mai da nici o explicație ca nu are rost si nici nu voi mai lucra. Din clienții mei care ma cunosc si doresc sa ma contacteze ptr deplasare ok... :*:*

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

 

 

 

Oare nu poți sa nu îmi mai atârni de stopul tău de ați lipi fruntea de buricul meu

 

Aici m-ai pierdut complet. Chiar nu inteleg nimic din ce ai vrut sa zici. Deseneaza-ti tie,prinde-te ce ai vrut sa spui apoi exprima-te mai clar te rog. Sa-ti atarn de stopul meu ce? Pai daca vede asta fanul tau @django2019 o sa se supere. Remediaza te rog eroarea.

Si vis-a-vis de fruntea in buric imi pare sincer rau dar nu mananc si nici nu suport macar mirosul de carne de vita/bou. Dar expresia mi-a amintit de vremurile cand eram clasa a 5a,incepuse sa ne dea flocii pe la oua si abuzam chiar de expresia asta.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...