Sari la conținut

0748994111 - CEA MAI MARE TEAPA


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu-mi vine sa cred ceea ce tocmai mi s-a intamplat. Aproape ca nu imi vine sa povestesc. Nici nu stiu....mi-e jena, mi-e scarba, sunt mute sentimente care ma incearca.

 

In delegatie in Sibiu, zic sa incerc o ardeleanca. Gasesc pe un site de anunturi anuntul urmator - http://www.detoatepentrutoti.ro/%2A%2A%2A--TE-ASTEPT-%2A%2A%2A-330974.html 

 

Sun si imi spune tariful - 150 lei sex total - finalizarea, 300 sex total ora. Zic ok, ma intereseaza doar un oral. Ok, zice, hai la 100 lei. Esti cea din poze? Daaaaaaa! Siguuuur? Daaaaa! Bine....stii ca daca nu esti cea din poze nu raman! Ok zice.....vino pe Mihai Viteazu la biserica. :) tare asta....eu vreau la curve, ea ma trimite la biserica :)  

 

Ajung la biserica si sun.....zice ok....pe bulevard pe partea cu biserica un bloc verde cu ceva reclama de radio la scara. ok Ajung si sun....sufetu'. Sun iar.....pauza. Dupa cateva minute ma suna un numar privat si isi cere scuze ca lasase tel pe silent. Imi spune sa sun la interfon si sa urc la un etaj superior. 

 

Ajung la usa....ma intampina o garoaica grasa si urata cu ceva cercel in buza de jos. Ma sperii si ma dau un pas inapoi. ea rade....si zice...stai ca nu sunt eu....e colega mea, si deschide usa de  la camera de langa intrare si mi-o arata pe una mica bruneta doar in sutien si chilotei negri. Garoaica rade si ma intreaba de ce nu imi place de ea. Pentru ca esti urata ii zic :) Aia mica in schimb nu arata rau. Dar nu era cea din poze clar. Zic...frate nu esti cea din poze.....intre timp intrasem in apartament. Dar ce arata rau? zice garoaica, si o pune pe aia sa faca o pirueta. Vere, zic, nu e rau, dar nu e aia din poze, si ti-am zis ca nu raman. Cum vrei, zice garoaica, dar o sa iti para rau, ca face si finalizare orala si presteaza bine. Eu zic sa o incerci , dar daca nu vrei nu ramai. Ok zic, hai sa incercam ...mi se cer banii, ii dau garoaicei, si ea se retrage . O intreb daca ea e pestoaica, zice ca nu, ca se arde si ea, si ca o invata pe asta mica ca e mai timida. 

 

Si de aici incep spctacolul....ii cer asteia buletinul pretinzand ca mi-e teama ca e **spam editat**.....garoaica zice ca mi-l arata dar ca are 27, nu 20 cum zisese.... :) Zic, frate nu ma intereeseaza....poate sa aiba si 40...dar sa nu fie **spam editat**. Imi aduce buletinul, fata nascuta in 87. Toate bune....garoaica se retrage definitiv. 

 

Asta mica se dezbraca, ma dezbrac si eu si incepe sa ma suga. In secunda doi o opresc si o intreb. Pisi, ce faci aici? Sug pula, zice ea timida. :) Nu, in nici un caz nu sugi pula...incerci sa-mi faci pula tagliatelle? Ce e aia, zice muista? :) Frate, zic...asta e proasta rau :). Pisi, zic, ia incearca sa sugi pula fara dinti, ca parca esti smirghel :) Asta micu refuza sa se scoale.  Nu stiu daca ati trait vreodata senzatia ca bagati pula in sarma ghimpata. cam asa ma lucra nepoata cu dintii. La un moment dat ma loveste mirosul de gura nespalata..Acum pula mea mirosea groaznic. Cred ca daca nu ma spal trei zile miroase mai putin rau decat ii putzea asteia gura.  Deja regretam banii dati. Asta micu nimic...scarbit de dinti si de duhoarea gurii refuza sa se scoale. La un moment dat zic, hai sa schimbam pozitia, si ma sui in pat in picioare si ea rane in genunchi. Ii fut doua puli peste ochi, i-o bag pe gat, o trag de par. Eram curios cat de multe indura. Muista nu zicea nimic frate. Cand asta micu deja se scula scarbit, ce credeti ca se intampla.....INCEPE MUISTA SA SE BESE ....:))))))  frate, nu o basina scurta....parca era mobra....si in secunda doi se umple camera de miros

 

FUUUUUUUCK.....nu stiti cum am sarit din pat, am luat hainele si am iesit pe hol. Ce-ai facut fata nesimtito, zic? Te-ai basit? Ea facea pe proasta :)))))) Zic - cheama pestoaica. Cheam-o tu, zice ea. Cum  o cheama? Nu stiu, zice ea, Carmen cred . O strig pe aia in timp ce ma imbracam scarbit, vine garoaica. Zic, du-te si adu-mi banii ca s-a basit asta. Aleia nu ii venea sa creada :)))))) Se duce, aduce banii si ma intreaba spasita - nu ne lasi nici maca 50 de lei? Ma bufnestee rasul si o intreb - Pentru ce? Atat costa o basina la voi ?50 de lei?   

Garoaica incearca sa o scuze, ca face si ea anal, si se mai intampla. Bla Bla....zic...hai las-o moarta.....pune mana, invat-o meserie ca e praf, mi-a facut pula aschii si invat-o sa nu se mai bese ca proasta....Si plec.....

 

In timp ce asteptam liftul incepe cearta....CUM AI PUTUT FA SA TE BESI, CA DACA STIAM II FACEAM EU O MUIE? PAAI S DE CE NU I-AI FACUT, ZICE BASINOASA.....

 

liftul vine si nu mai aud nimic.....

 

PISICULEEEEEE, FA TU O RUBRICA SIBIU DE EVITAT SI TRECE-O PE BASINOASA IN FRUNTEA LISTEI  :)))))

 

ACEASTA FATA EFECTIV M-A FLATULAT :))))

 

 

  • Like 43
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

@tzipiripi - daca lucrurile stau asa cum spune colegul extasy_, nu strica sa fii foarte atent in perioada urmatoare la orice gen de simptome dubioase (mai ales ca a fost vorba si de zgarieturi cu dintii). Probabil stii, avem colegi avizati care pot oferi un sfat (de ex. Chris73 sau Rodrigo - daca o mai fi activand, nu l-am mai remarcat prin zona...)

 

Sorry pentru experienta nasoala, bravo pentru modul exceptional de-a relata... si nu in ultimul rand bravo Cassy ca ne-ai adus-o in atentie pe topicul de colectie! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

@tzipiripi - daca lucrurile stau asa cum spune colegul extasy_, nu strica sa fii foarte atent in perioada urmatoare la orice gen de simptome dubioase (mai ales ca a fost vorba si de zgarieturi cu dintii). Probabil stii, avem colegi avizati care pot oferi un sfat (de ex. Chris73 sau Rodrigo - daca o mai fi activand, nu l-am mai remarcat prin zona...)

 

Sorry pentru experienta nasoala, bravo pentru modul exceptional de-a relata... si nu in ultimul rand bravo Cassy ca ne-ai adus-o in atentie pe topicul de colectie! :)

 

sunt cu ochii pe pula ca pe butelie :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Locația e în blocul turn verde, al doilea pe stânga când vii pe bulevardul Mihai Viteazu de la Catedrala, cu Catedrala în stanga. Intrarea e cea de pe partea opusa Catedralei, cu ceva reclama la niște radiouri la intrarea în bloc. Iar etajul este unul superior.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Nu-mi vine sa cred ceea ce tocmai mi s-a intamplat. Aproape ca nu imi vine sa povestesc. Nici nu stiu....mi-e jena, mi-e scarba, sunt mute sentimente care ma incearca.

 

In delegatie in Sibiu, zic sa incerc o ardeleanca. Gasesc pe un site de anunturi anuntul urmator - http://www.detoatepentrutoti.ro/%2A%2A%2A--TE-ASTEPT-%2A%2A%2A-330974.html 

 

Sun si imi spune tariful - 150 lei sex total - finalizarea, 300 sex total ora. Zic ok, ma intereseaza doar un oral. Ok, zice, hai la 100 lei. Esti cea din poze? Daaaaaaa! Siguuuur? Daaaaa! Bine....stii ca daca nu esti cea din poze nu raman! Ok zice.....vino pe Mihai Viteazu la biserica. :) tare asta....eu vreau la curve, ea ma trimite la biserica :)

 

Ajung la biserica si sun.....zice ok....pe bulevard pe partea cu biserica un bloc verde cu ceva reclama de radio la scara. ok Ajung si sun....sufetu'. Sun iar.....pauza. Dupa cateva minute ma suna un numar privat si isi cere scuze ca lasase tel pe silent. Imi spune sa sun la interfon si sa urc la un etaj superior. 

 

Ajung la usa....ma intampina o garoaica grasa si urata cu ceva cercel in buza de jos. Ma sperii si ma dau un pas inapoi. ea rade....si zice...stai ca nu sunt eu....e colega mea, si deschide usa de  la camera de langa intrare si mi-o arata pe una mica bruneta doar in sutien si chilotei negri. Garoaica rade si ma intreaba de ce nu imi place de ea. Pentru ca esti urata ii zic :) Aia mica in schimb nu arata rau. Dar nu era cea din poze clar. Zic...frate nu esti cea din poze.....intre timp intrasem in apartament. Dar ce arata rau? zice garoaica, si o pune pe aia sa faca o pirueta. Vere, zic, nu e rau, dar nu e aia din poze, si ti-am zis ca nu raman. Cum vrei, zice garoaica, dar o sa iti para rau, ca face si finalizare orala si presteaza bine. Eu zic sa o incerci , dar daca nu vrei nu ramai. Ok zic, hai sa incercam ...mi se cer banii, ii dau garoaicei, si ea se retrage . O intreb daca ea e pestoaica, zice ca nu, ca se arde si ea, si ca o invata pe asta mica ca e mai timida. 

 

Si de aici incep spctacolul....ii cer asteia buletinul pretinzand ca mi-e teama ca e **spam editat**.....garoaica zice ca mi-l arata dar ca are 27, nu 20 cum zisese.... :) Zic, frate nu ma intereeseaza....poate sa aiba si 40...dar sa nu fie **spam editat**. Imi aduce buletinul, fata nascuta in 87. Toate bune....garoaica se retrage definitiv. 

 

Asta mica se dezbraca, ma dezbrac si eu si incepe sa ma suga. In secunda doi o opresc si o intreb. Pisi, ce faci aici? Sug pula, zice ea timida. :) Nu, in nici un caz nu sugi pula...incerci sa-mi faci pula tagliatelle? Ce e aia, zice muista? :) Frate, zic...asta e proasta rau :). Pisi, zic, ia incearca sa sugi pula fara dinti, ca parca esti smirghel :) Asta micu refuza sa se scoale.  Nu stiu daca ati trait vreodata senzatia ca bagati pula in sarma ghimpata. cam asa ma lucra nepoata cu dintii. La un moment dat ma loveste mirosul de gura nespalata..Acum pula mea mirosea groaznic. Cred ca daca nu ma spal trei zile miroase mai putin rau decat ii putzea asteia gura.  Deja regretam banii dati. Asta micu nimic...scarbit de dinti si de duhoarea gurii refuza sa se scoale. La un moment dat zic, hai sa schimbam pozitia, si ma sui in pat in picioare si ea rane in genunchi. Ii fut doua puli peste ochi, i-o bag pe gat, o trag de par. Eram curios cat de multe indura. Muista nu zicea nimic frate. Cand asta micu deja se scula scarbit, ce credeti ca se intampla.....INCEPE MUISTA SA SE BESE .... :))))))  frate, nu o basina scurta....parca era mobra....si in secunda doi se umple camera de miros

 

FUUUUUUUCK.....nu stiti cum am sarit din pat, am luat hainele si am iesit pe hol. Ce-ai facut fata nesimtito, zic? Te-ai basit? Ea facea pe proasta :)))))) Zic - cheama pestoaica. Cheam-o tu, zice ea. Cum  o cheama? Nu stiu, zice ea, Carmen cred . O strig pe aia in timp ce ma imbracam scarbit, vine garoaica. Zic, du-te si adu-mi banii ca s-a basit asta. Aleia nu ii venea sa creada :)))))) Se duce, aduce banii si ma intreaba spasita - nu ne lasi nici maca 50 de lei? Ma bufnestee rasul si o intreb - Pentru ce? Atat costa o basina la voi ?50 de lei?   

Garoaica incearca sa o scuze, ca face si ea anal, si se mai intampla. Bla Bla....zic...hai las-o moarta.....pune mana, invat-o meserie ca e praf, mi-a facut pula aschii si invat-o sa nu se mai bese ca proasta....Si plec.....

 

In timp ce asteptam liftul incepe cearta....CUM AI PUTUT FA SA TE BESI, CA DACA STIAM II FACEAM EU O MUIE? PAAI S DE CE NU I-AI FACUT, ZICE BASINOASA.....

 

liftul vine si nu mai aud nimic.....

 

PISICULEEEEEE, FA TU O RUBRICA SIBIU DE EVITAT SI TRECE-O PE BASINOASA IN FRUNTEA LISTEI   :)))))

 

ACEASTA FATA EFECTIV M-A FLATULAT :))))

incredibil:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Cea mai tare recenzie pe care am citit-o. Frate, da tare mai esti. Vai de mama ei. Besinoqsa!!!! N-ai contactat si vreo boala? Ca de besini te- a spray-at bine, de smirghiluit pula ai avut norocul, ai mai avut parte si de alte cele? Bafta dar nu la besinoase.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...