Sari la conținut

Ade si Deea 0743678511


Postări Recomandate

De ceva vreme au aparut doua gazele in piata online Ade si Deea. Ofera masaj la 100 ron si ceva mai mult decat masaj la  150 ron ora,totul este protejat nu accepta FK,detalii aflate in urma unei discutii telefonice. Le-am scanat id-ul si mi-a gasit o tipa interesanta de aceea imi permit sa intreb daca a avut cineva initiativa sa le treaca pragul. Atasez si cateva poze cu gazelele poate vi se va face "foame"

post-30974-0-82646000-1399216308_thumb.jpg

post-30974-0-54918500-1399216309_thumb.jpg

post-30974-0-15096300-1399216310_thumb.jpg

post-30974-0-97651400-1399216310_thumb.jpg

post-30974-0-45688400-1399216311_thumb.jpg

post-30974-0-95698300-1399216311_thumb.jpg

post-30974-0-51567000-1399216312_thumb.jpg

post-30974-0-89378800-1399216312_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vrut sa fac fetelor o recenzie inainte de sarbatori, dar au plecat din Cluj inainte sa o pot face si nu stiam sigur daca se intorc, apoi am uitat de ele.

 

Asa ca o sa fac o recenzie 2 in 1 pentru ca experientele au fost relativ similare in ambele cazuri.

 

Locatia: Capat Nasaud, locatie deja bine cunoscuta. Nota 9. (-1 pt ca deja devine monotona locatia)

Aspect: Ambele fete m-au primit de fiecare data frumos aranjate si machiate, cu imbracaminte sexy. Au fost politicoase si per ansamblu OK. Ca si fizic, nu sunt modele slim, dar nu pot sa zic ca sunt grase, poate putina burtica sau celulita, dar o prezenta agreabila: Nota 8

Prestatie: Ambele prestatii au fost relativ similare, nu se accepta FK si totul se face protejat. Fetele sunt din sud,dar nu au atitudine de pitzi sau mahalageoaica. Aproape sigur au lucrat in saloane de masaj pt ca sunt foarte comode cu calarirea organului la inceputul actiunii fara a il introduce in zona ce necesita protectie. Stiu sa se cuibareasca in bratele tale intre numere si sa te faca sa te simti in largul tau in timpul actiunii(ce putin asa a fost cu mine). Oral 7(protectie, fara mana, dar nimic spectaculos). Normal 8-9

GFE: 7-8(-1 oral protejat,-2 lipsa FK, esential pt mine la capitolul asta)

 

Concluzie: Din punctul meu de vedere prestatia si raportul calitate/pret al fetelor se situeaza undeva in zona serviciilor Salonului Mehedinti, exceptand-o pe Roberta cand nu e obosita/plictisita(din pacate tot mai greu de prins intr-o zi buna)

  • Like 12
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata,am fost si eu pe la aceeste domnisoare,sunt doua fete cu o prezenta si atitudine foarte faina.Am fost primit in living,unde am fost servit cu ceva suc si am stat de vorba la o tigara.Intradevar fete sunt din sud dar sunt destul de finute si nu vorbesc aiurea.Amstabilit detaliile nu aceepta FK, si totul este protejat eu nu am negociat si am intrat cu una dintre ele nu mai stiu cred ca deea.A avut o atitudine destul de calda si cred ca-i place ceea ce face.Am primit prosop curat am fost insotit la baie dar nu am facut dusul impreuna.Eu am ales varianta cu o singura finalizare dar nu am simtit nici un moment ca feta ar fi grabita dupa finalizare am mai ramas in camera de l;ucru cateva minute cu ea in brate si dupa am fost invitat daca doresc sa mai raman la o tigara unde ne-am intretinut si cu colega ei.Mie personal mi-a placut si cu siguranta voi incerca si pe colega ei.

 

Aspect : 9

 

Atitudine 9,5

 

Prestatie: 9

 

L0catie :8,5

 

Eu am platit 150 de ron si amstat peste o ora cu fetele.Da eu pot sa recomand cu toata increderea .

 

Toate cele bune la toti.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740290751
  • Oras:Alba Iuiua
  • Telefon: 0740290751
  • Oras:Alba Iuiua

EvilEye, la numarul de telefon din titlul topicului! :P

Ma refeream la un anunt pe net, etc. Pana sa sun e nevoie de niste informatii, nu doar cateva poze ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ma refeream la un anunt pe net, etc. Pana sa sun e nevoie de niste informatii, nu doar cateva poze ;)

Dar sunt doua recenzii deja cu suficiente informatii :)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

EvilEye, sa stii ca am sunat azi de cateva ori si, din pacate, au avut telefonul inchis. :( Stai linistit, o sa-ncerc sa dau de ele si cand o sa aflu ceva o sa te anunt, doar pe tine, :gossip intr-un PM ca poate pana atunci o sa devii Serious Contributor. Ce zici de oferta mea, te tenteaza? ;)

Ciucurel esti invidios si rau; de ce nu-l ajuti pe consateanul tau? :sado

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Fetele mi-au zis ca pleaca marti 12 august si revin la inceputul lunii viitoare.

 

Uite si a treia:

 

Locatia e aceeasi in care a prestat blonda miniona siliconata Alexxa. Ade e mai scunda decat Deea si mai corpolenta, dar o bunaciune. Deea are carnea molcuta si niste sani foarte frumosi, destul de mari cu sfarcuri erectile. Ambele sunt frumusele foc. Eu am intrat cu Deea, 150 masaj, OP, NP. Mi-a facut un masaj de relaxare usor, e finuta, timp in care am discutat diverse - mi s-a parut o fata foarte simtita, vorbeste doar "destul", relaxata. I-am intors placerea cu un cunni la care a reactionat foarte frumos, e placuta, foarte curata. Am terminat povestea cu un doggy la care a participat iarasi frumos. M-am simtit foarte bine datorita felului ei de-a fi, o sa mai trec pe la ele, vreau si cu colega ei. M-am simtit cel putin la fel de bine ca la unele din top, pacat ca sunt prezente ocazionale in Cluj. Am stat o ora si nici vorba de vreo presiune, nu ar caracteriza-o nicicum.

 

Aspect 9.

GFE 9.

OP 7/8 ca e P, dar altfel a muncit bine si cu placere si interes, nu doar ca sa bifeze.

NP 9.

 

Clar recomand, eu nu ma asteptam la asa nivel, dupa niste experiente cel mult medii sau chiar ciudate cu vizitatoare din sud.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna domnilor ,

 

Primul meu post. Voi face o scurta recapitulare a 2 vizite efectuate la locatia celor 2 domnisoare.

 

Prima in iulie . Modalitate de contact sunat la nr de telefon din PIATA A-Z fixat o intalnire in 30 minute. Dat pe google nr de telefon fapt care m-a condus la acest forum plin cu informatii folositoare.

 

Am zis intr-un final sa vin si eu cu umila mea contributie si sa fac recenzii la domnisoarele vizitate.

 

Ajuns in locatie am facut cunostinta cu cele 2 fete. ADE simpatica dar destul de dolofana si Deea la fel simpatica si cu un corp foarte frumos.

 

Ales pe Deea . M -a condus spre camera unde urma sa copulam m-a intrebat de dus . Am zis ca ma duc sa fac. Dupa ce m-am intors de la dus a zis ca este randul ei sa faca. 

 

Dupa ce a revenit domnisoara de la dus intr-un prosop a renuntat rapid la el si si-a dezvaluit corpul foarte frumos care se putea observa si cand era imbracata in tinuta sexi in care m-a primit.

 

Cur frumos constatat apoi ca fiind din pacate moale,  sani foarte frumosi , la fata am precizat mai sus ca este simpatica singurul minus fiind dantura. 

 

A inceput cu un masaj nimic spectaculos . Dupa ce mi-a spus ca ma pot intoarce m-am ridicat si primul impuls a fost acela de a o saruta, fiind refuzat. Asta este nu vrea fata nu ai cum sa o obligi.

 

M-am bucurat putin de sanii sai frumosi si m-am jucat cu pizda ei. M-a intrebat daca vrea sa imi faca oral am zis ok .Din pacate doar oral protejat se poate sincer fiind prima mea experienta de oral protejat 

 

in cazul in care se poate numi asa ceva ORAL .

 

Dupa 2 minute am zis ca este ok si am trecut la normal .Schimbat 3 pozitii la normal dupa care am terminat in prezervativ. Pizda stramta , super umeda la fel ca si la a doua vizita de altfel, unele gemete care mi s-au parut false.

 

Dupa finalizare am mai stat 3-4 minute de vorba dupa care am zis ca plec. Mi-a cerut 100 lei , platit si plecat.

 

A doua vizita s-a petrecut la inceputul lui octombrie fiind similara cu prima .Tot pe Deea am ales-o  .Am zis de data asta sa sarim peste masaj am trecut direct la treaba. De data asta am stat 2 numere .Platit la final 150 lei.

 

OP - nu prea imi place sa dau note dar pot sa zic ca oralul protejat pt mine echivalent cu 0.

NP - bun , cum am zis pizda stramta, a acceptat pozitiile propuse se implica .Usoare gemete false.

GFE - chiar daca are anumite reguli care nu le incalca, nu saruta, e undeva mediu nu poti sa zici ca futi o bucata de mobila.

 

Eu recomand, posibil sa mai revin.Raport bun pret/ calitate.

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

AM FOST LA DOMNISOARE PUTIN DIFERITE DE POZE

-una mai plinuta ca in poza si cealalta mai slabuta

actiunea mediocra

locatie 9

aspect  8

baia -9

actiune oral 6 protejat

normal 6 ceva gemete dar nu contre  ceva banal

pasa stampta

curatenie 9

gfe 9

fk 8

masaj 7

cotizatie 150  ora 2  finalizari raport calitate pret bun

de revenit in lipsa de alceva

de recomandat  DA

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Nu știu daca mai are mare importantă Recenzie mea dar: in week-end mai exact vineri am fost la Ade. Zice ca mai da câte o fuga la Cluj in câte un week-end. O sunasem marți si mi-a zis ca vineri e in cluj. Deci vineri am fost la ea in Gheorghieni in spate la Cantemir, un Ap cu 2 cam ok. Tipa este undeva la 1.70 cm si vreo 65kg, solida as putea zice. Draguta la fata, sâni medii si tari, i-as da un 7-8 pe total. Socializare puțin, dus eu apoi ea si mers in dormitor. Face totul protejat deci oral nu-l punctez căci mie nu imi place. La astea care nu fac neprotejat nici eu nu ma ocup mai serios de ele, oralul meu fiind lipsa totdeauna. Oricum igiena i-as da 10, gaurica strâmtă pentru câta e, eu nefiind super dotat. Sta cum o pui, geme fals(la cât m-am ocupat de ea nici nu putea geme prea real). Am dat clasic, capra si lateral, golit outele, dusat si la lucru. Pret 100 de lei zic eu ok. Nu o sa mai revin dar cred ca merita o vizita. Înainte de concediu o vizitasem si pe Deea care arată mult mai bine(i-as da un 9-9.5) la același pret. Si ea făcea totul protejat Ii dădusem 2 numere in 1ora si a fost 150 de lei. As mai fi revenit-imi adusese aminte de Roberta cu care semăna la corp. Ade zicea ca ea lucrează in București si Deea in Constanta acum. Spor la ciocanit!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...