Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

mai bine iami-l la pupu 

Salut !

 

Nu vreau sa ma transform in avocatul Nicoletei. Ca si alte fete din acest oras era si este printre cele mai bune, alaturi de Silvia si Ramonika, ambele s0au retras din domeniu. Nico este o fata deosebita, cu caracter, cu seriozitate. Nu cred ca esti in masura sa o judeci si sa o injuri. In primul rand gandeste-te ca mai presus de toate este si ea femeie si pana la urma devine sictirita de tot felul de labari.

 

Are dreptul sa decida ceea ce vrea. fara a cere parerea cuiva. Daca ramanem fara Nico, nicio problema, cautam in alta parte, daca nu gasim, mergem la capitala sau ne lasam de treaba.

Apropo, corect se scrie „ia-mi-l”.  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

esti anal+fabet =analfabet daca tu crezi ca se scrie ia-mi-l ahahhaha mai documenteaza-te

:) prietene, e si asta o strategie. Sa sustii cu tarie o prostie. "Ia-mi-l" - chiar asa se scrie corect. De ce vrei sa pari doct, te deranjeaza postura de semianalfabet? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti

Dragii mei, de ce irositi secunde pretioase din viata incercand sa convingeti "o persoana" de faptul ca este intr-un fel in care sare in ochi (si nu la modul bun) ?

Va asigur ca un punct minuscul de pe tavan e mult mai interesant de privit decat a incerca sa-l convingeti ca ce am spus eu mai sus ca are in cap chiar e adevarat ;).

Cainii latra, ursul trece ;)

Va pup de nu va vedeti :-*

Link spre comentariu

  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti

Buna seara,

Stiu ca lasasem o mica portita cu "poate voi mai lucra", dar am decis sa nu mai lucrez deloc.

Imi cer scuze fata de cei care mai aveau o speranta de intalnire cu mine.

Le multumesc celor care m-au facut sa ma simt bine si nu ca o "unealta', celor care m-au sfatuit sa ma las de acest job pentru ca nu e pentru mine (meritam altceva) si tuturor care au fost in compania mea, indiferent daca a fost o intalnire reusita sau nu.

De la toti am avut ce invata.

Sper sa nu ofenseze pe nimeni mesajul meu.

Toate cele bune!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...