Sari la conținut

ERIKA 0749655919


Postări Recomandate

nu am fost, dar dupa cum spun baietii si faptul ca nu are poza, nu m-a tentat sa merg si nici nu voi merge, e clar daca nu ai poze ai ceva de ascuns, la fel si bianca, singura care a meritat si nu avea poze, dupa parerea mea arata si destul de ok si tinerica si gfe era crys , dar s-a retras

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

SALUTARE  iam facut o vizita ERIKAI si ca de obicei ma lasa terminat nu vreau sa o lunngesc prea mult nu intru in detali deoarece imi pun lumea de pe forum in cap .Aceasi femeie simpatica si credeti/ma nu are nimic de ascuns chiar daca nu are fotografi cu ea ,nu o descriu pentru ca se va intelege cu totul altceva pot spune ca este o femeie matura fff simpatica ,eu unul o vizitez de ceva timp si de fiecare data sant multumit de servicile ei ,face un oral demential stie sa te faca sa te simti bine la fel ca o iubita ,fara fite si chiar mai am de specificat ca este extrem de discreta,curata .

Trebuie sa dau si notele dar ma abtin stiti deja parerea mea

O recomand pentru barbati care sant interesati de femei mature

De revenit sigur o voi face de cate ori voi putea

BAFTA TUTUROR

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

deci asa cum mam si gandit pe acest forum nu se poate face o recenzie pentru ca erika nu are :350x :shrk si este o femeie matura eu nu vad sensul oricum nu am de gand sa ma las de mers la ea dar este o vorba veche scuze daca jignesc pe cineva .........IN ORICE TE POTI CACA DAR IN GUSTURILE OMULUI NU 

bafta tuturor :)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pai citeste putin threadul. A fost purcelas si acuma este branchus (si sunt convins ca vorbim despre aceeasi persoana). Din 27 de postari pe site aproape 20 sunt aici si daca ce face baiatul asta nu este reclama agresiva...nu stiu ce mai este. In plus, el tot spune ca nu mai posteaza...eu ii tot spun doar sa se tina de cuvant pentru ca ceva util sigur nu aduce comunitatii...recenzia lui de aici exista, cine vrea o ia in seama.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...