Sari la conținut

Masaj senzual 0749622826


Postări Recomandate

Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Salutare tuturor, am revenit la aceasta doamna minunată după ce vreme , aceași fire caldă și primitoare, întotdeauna cu zâmbetul pe buze pro client

Modalitatea de contact : numărul de de mai sus dacă are telefonul închis înseamnă că este plecată într-o mini vacanta.

Locația: ușor de ajuns și foarte modernă cu tot ce îți trebuie.

Acțiunea:masaj de relaxare super apoi un normal senzual urmat de un normal.

Note 10 pe linie

Lăsat 150 ron pe masă

Link spre comentariu

Am fost si azi la doamna sophia,si am vrut sa mentionez acest lucru!pacat ca mereu sunt pe fuga,sper sa prind si o ocazie sa nu mai tin cont de factorii externi!pina data viitoare tin sa i multumesc pt intelegere,primirea calda si pasiunea in ceea.ce face!Notele sunt de la.sine intelese in acord cu.recenzia anterioara!ps: sper sa ne mai revedem mult timp de acum incolo))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

 

Primul meu post, nu am foarte mare experienta in asa ceva si e prima cu masajul.

 

Sunat a răspuns la al doilea apel si in 30 de min eram acolo.

 

Bun, locatie super, curat, elegant modern.

Baia era impecabila prosop curat si geluri de dus de am întrebat pe care il pot folosi, asa de multe erau.

Doamna foarte ok, arata bine isi ascunde varsta foarte bine, sociabila si foarte dulce.

Masajul terapeutic e ok, facut cu rabdare si căldura.

Cel erotic si mai ok, atingeri suave, sani plimbati si mici sarutri ici colo.

Am trecut pe spate cu săruturi a cobarat la un oral neprotejat executat fara graba, numai ca ala mic facea figuri eram probabil inca emotionat fiind prima experienta de acest gen.

Dupa ceva vreme si-a mai revenit si am incercat un lady on top dar fara succes.

Am hotărât amândoi sa nu o mai chinui desi a insistat sa continue.

Am achitat 150 fara sa o intreb doar pentru experienta per total.

De revenit si promit sa mai trec cand sunt mai in apele mele.

 

Locatie - 10

Doamna e de 10 pentru varsta ei si bate la cur multe copile.

Oral - 9

Np - 8

Gfe - 10

150 halatul

Scuze de greseli sau am omis ceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare stimați futaciosi!

 

Cum soarele de la Marea Neagră mă moleșise am hotărât să purced la un masaj erotic pe meleagurile voastre. Ațâțat de recenziile pozitive am vizitat pe doamna Sophia și "rău" am făcut. Experiența masajului alături de oralul făcut și ambientul creat într-o locație frumoasă cu muzica de relaxare a fost fenomenala pentru mine. M-am felicitat în gând pentru alegerea făcută și sufletul meu s-au bucurat, alături de corp, de cel 50 minute petrecute în compania Sophie. Masajul nu este unul terapeutic ci mai degrabă senzorial , asezonat cu supt degetele de la mâna și plimbat gheruțele pe spatele meu. Cu o voce suavă mi a spus să mă întorc și după mici sărutări pe corp l-am atacat pe juniorul ce era nerăbdător de in dezmierd cu buzele curtezanei. Deși a fost soft , mie îmi place așa, a fost asezonat cu schimbări de ritm ușor mânuțe ,limbi pe accesorii rezultând o finalizare explosiva și eliberatoare de stres de îmi tremurau genunchii. Mie personal îmi pare o investiție pentru suflet raport cu finanțele. Părerea mea: recomand dacă te porți frumos ești primit frumos chiar dacă ești pentru prima dată la ea.

Note 9 Aspect plus vorba dulce și feminitatea afișată

10 locație fiind ap nou in bloc nou

Masaj 8,

Sex oral 8,5 lipsa CIM

Halatul 150 lei

Normal: probleme tehnice nu.

Recomand cu încredere.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Salutare stimați futaciosi!

 

Cum soarele de la Marea Neagră mă moleșise am hotărât să purced la un masaj erotic pe meleagurile voastre. Ațâțat de recenziile pozitive am vizitat pe doamna Sophia și "rău" am făcut. Experiența masajului alături de oralul făcut și ambientul creat într-o locație frumoasă cu muzica de relaxare a fost fenomenala pentru mine. M-am felicitat în gând pentru alegerea făcută și sufletul meu s-au bucurat, alături de corp, de cel 50 minute petrecute în compania Sophie. Masajul nu este unul terapeutic ci mai degrabă senzorial , asezonat cu supt degetele de la mâna și plimbat gheruțele pe spatele meu. Cu o voce suavă mi a spus să mă întorc și după mici sărutări pe corp l-am atacat pe juniorul ce era nerăbdător de in dezmierd cu buzele curtezanei. Deși a fost soft , mie îmi place așa, a fost asezonat cu schimbări de ritm ușor mânuțe ,limbi pe accesorii rezultând o finalizare explosiva și eliberatoare de stres de îmi tremurau genunchii. Mie personal îmi pare o investiție pentru suflet raport cu finanțele. Părerea mea: recomand dacă te porți frumos ești primit frumos chiar dacă ești pentru prima dată la ea.

Note 9 Aspect plus vorba dulce și feminitatea afișată

10 locație fiind ap nou in bloc nou

Masaj 8,

Sex oral 8,5 lipsa CIM

Halatul 150 lei

Normal: probleme tehnice nu.  Why ??? La tine sau la distinsa doamna ?

Recomand cu încredere.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sa facem o recenzie...

Sunat, prins mai greu, programat, ajuns la ora exacta...

Locatia curata, usor de ajuns, locatie noua, dus cu leduri :).

Doamna, cam trecuta pentru astfel de job, aprox 40 ani...

Masajul, prea soft,nici macar nu am intrat in transa, ca la un masaj normal.

Cand a inceput cu karate.le pe spate meu, gen cum faceau bunicii masaj, mi.am dat seama ca am dat buleala cu doamna.

Am pus o mana pe cur...."vrei sa te intorci?"...a venit replica imediat.

M.am intors, un oral np foarte scurt, nici macar n.am apucat sa zic ca vreau protejat...

S.a suit doamna deasupra...dupa fix 1min, zice, nu vrei deasupra?...

M.am prins ca ma grabeste...am terminat cat am putut de repede, dus si am rupt usa.

Ca sa intelegeti, dus la inceput si sfarsit, masaj si dans....25 de min de cand am intrat pe usa si pana am iesit.

 

Oral-5

Masaj-5

Normal-5 (cur rece)

Lasat halatu 150 ron, de revenit...eu niciodata. Prefer o copila fara experienta si fara contact decat asa ceva. Probabil este perfect pentru cei peste 50 ani, care au un trip nasol cu cele de 20 ani, comparandu.le cu nepoatele sau ceva.

Ciocane tari!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...