Sari la conținut

Bruneta Billa Dr. Taberei 0733856176


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SEX bruneta, 23 ani, 1.70 m, 53 kg, ofer servicii de sex oral neprotejat si sex normal protejat, in Drumul Taberei, langa Billa, intr-un apartament curat, al meu. Cer seriozitate si ofer discretie totala, 0733.856.176

 

Pozele par reale.

 

post-112568-0-39192900-1399889785_thumb.jpg

post-112568-0-42373700-1399889790_thumb.jpg

post-112568-0-14195100-1399889795_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1.Locatia  -  Este exact ca in anunt, la aprox. 20 m de blocul unde locuieste Rahela, este singura in apartament, curat, fara miros de fum de tigara.

 

2.Modalitatea de contact  -  Am sunat, mi-a raspuns cam a treia oara, foarte vesela si amabila, m-a rugat sa mai astept 20 min.

3.Detalii  -  Am urcat, blocul este in renovare, m-a intampinat cu un *Bine ai venit vere*, ca sa se fereasca de muncitorii care misunau prin bloc, nu este cea din poze si o spune chiar ea la telefon. Fizic seamana cu cea din poza, la fata este diferita dar este simpatica. Este zambareata, prietenoasa m-a facut sa ma simt bine primit. Mi-a explicat serviciile, am fost de acord adica 100 lei fnalizarea (doar asta ma interesa). Pentru ca nu este stilul meu sa o lungesc prea mult la vorba, i-am cerut un prosop si am intrat la dus, prosop curat, gel de dus adica strictul necesar. O fata simpatica isi arata varsta, un corp tanar cu o piele foarte fina, mirosea frumos, m-a sarutat pe corp...sexul oral cu prezervativ, FARA FK si fara cuni (astea sunt regulile ei si ale mele), n-am intrebat de anal, nu ma intereseaza, s-a udat natural, asta mi-a placut foarte mult, per total a fost un futai bun. In timpul actului telefonul l-a dus in cealalta camera.

 

4.Programul de lucru  -  pana la ora 19.00

5.Note

 

Oral   8 (mi-ar fi placut un deep ca al Rahelei dar nu reusea decat pana la jumatate...)

Normal  9 se implica, fara mofturi

GFE 9

 

 

6.Tarifare- 100 lei finalizarea, aproximativ 35 min. Totul a decurs natural fara graba...

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost si eu la ceea ce a prezentat o colegul ca fiind ,, nu stiu cum".Am vazut o...

are burta, e zimbitoare siiiii credeti ma ca stiu la 40 de lei finalizarea mai frumoasa si ,, mai frumos mirositoare decit balenutza.

Apropos ... stiu la 130 de lei ora pe linga biocarpet zane nu...fata asta plina de slana.SPER ca nu era gravida.

Deci pt simplul fapt ca minte si cere ca si cum ar fi dubla (ceea ce este foarte adevarat) trebuie evitata! Am sa va rog sa ma credeti ca m am inregistrat in acesc site special ca sa nu mai piarda si alti confrati timpul si gazul aiurea dupa toate.......Si eu am patit la fel.

Va salut!

Link spre comentariu

  • Oras:b
  • Oras:b

Pozele sunt false, in sensul ca nu-i apartin, dar sunt extrem de asemanatoare cu ce gasesti la fatza locului.

Ca atitudine e foarte ok, oral neprotejat bun, normal peste medie, cu implicare, gfe ridicat, stie sa se faca placuta, lucreaza destul de bine pe fidelizarea clientului.

Ten frumos, piele fina, nimic de reprosat.

pret 100 finalizarea, 150 ora.

 

 

Nu e de evitat sub nici o forma, chiar as zice ca merita incercata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...