Sari la conținut

DIANA 0767.573.997


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumim, Zerrcore, pentru ca ne-ai dat noul ei numar de telefon si pentru recenzie!

 

Eu uitasem de ea, de cand am asteptat o ora la Nerva Traian intersectie cu bd. Unirii si nu mi-a mai raspuns la telefon. Dar zic "hai sa-i mai dau o sansa", poate s-a mai schimbat intre timp.

 

Eu am reusit sa o prind cand lucra la Muncii. Ce sa va zic... o intalnire pe care as mai repeta-o cu o fata suava, bine proportionata si cu bun simt asa cum este ea. Nu-mi plac detaliile amanuntite despre ce s-a intamplat la orizontala dar in mare as spune ca lucreaza bine la oral si vaginal, scoate gemete, se implica si e rabdatoare. Tatele sunt de exceptie, cu sfarc mare si proeminent, igiena ireprosabila, fata este comunicativa si bine educata. Maine am liber, o sa incerc sa dau de ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Dragii mei scumpii mei , dupa nebunia iscata am vrut sa dau de aceasta faptura draguta si simpatica de ne umple foarte bine inima de fericire si mai mult ,dar surpriza tel inchis ,banuiesc ca a plecat iarasi in SPAIN ? stie cineva ceva ? cu drag daca aveti ceva informatii si scuze de off topic dar ma gandesc ca poate stie cineva vroiam sa imbogatesc pagina cu inca  o recenzie dar revin cu o alta !!!

 

:pepsi "Realisation is not possible unless moderation and balance are restored"        :pepsi         :pepsi 

Ceea ce nu traim la timp numai traim  niciodata !!!

"everything will be ok in the end

if it's not ok,

it's not the end"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Dragii mei scumpii mei , dupa nebunia iscata am vrut sa dau de aceasta faptura draguta si simpatica de ne umple foarte bine inima de fericire si mai mult ,dar surpriza tel inchis ,banuiesc ca a plecat iarasi in SPAIN ? stie cineva ceva ? cu drag daca aveti ceva informatii si scuze de off topic dar ma gandesc ca poate stie cineva vroiam sa imbogatesc pagina cu inca  o recenzie dar revin cu o alta !!!

 

:pepsi "Realisation is not possible unless moderation and balance are restored"        :pepsi         :pepsi 

Ceea ce nu traim la timp numai traim  niciodata !!!

"everything will be ok in the end

if it's not ok,

it's not the end"

Frate Zerrcore....sa știi ca trimit ANAF-ul după tine.....chiar asa sa-mi copiezi semnătura? :slap2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Stie cineva daca a revenit in bransa...tel sunt inchise

 

Sunat domnisoara , acum ceva saptamani si am discutat telefonic, probabil ca era in tara sau inca plecata telefonul a sunat mai greu ca atunci cand esti plecat in afara tarii, a spus ca sa retras , probabil ca e gravida sau ceva de genul caci a evitat raspunsul la aceasta intrebare sau am pierdut-o si pe ea de pe meleagurile romanesti ,daca aflu detalii le voi detalia sa stiti si voi de ea, sau daca e cineva care o fi avut norocul sa o viziteze sa ne spuna unde ce si cum sau cand mai exact cu stima si va pup dragii mei confrati , drumuri bune sa aveti ca in bavaria land !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am sunat-o eu acum câteva zile zicea ca revine in bransa din octombrie ,ca momentan nu are unde sa stea

Ai mai luat legatura cu ea ? si daca da pe ce numar caci acesta din topic nu mi arata ca ar merge de ce nu stiu probabil ca inca e plecata ? si daca da unde ? stii ceva ar fi bine daca am avea un set de poze noi sa vedem cum arata ''dupe''atatea strainataturi !!! 

@tezevis cu mare drag daca stii ceva dane si noua o stire mai exacta cand revine si daca da in ce zona va avea biroul ? ms 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...