Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Mâine ași fi în Bacău între 17:30 și 21:00 , am tot încercat azi să vă contactez la telefon ! Se poate o întîlnire fierbinte cu amândouă ? Cînd să revin cu un telefon pt o confirmare ? Mulțumesc !

Multumim ca ai ales sa vi la noi. Am arecia daca ai scrie si o recenzie. Multumim. :**

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Multumim ca ai ales sa vi la noi. Am arecia daca ai scrie si o recenzie. Multumim. :**

invata sa ii respecti pe cei care iti citesc postarile , invata sa scrii corect , foloseste corect limba romana 

 

si invata sa iti pui corect o poza , in avatar  ... cei care vor sa vada ceva ... nu trebuie sa fie nevoiti sa isi  '' rupa gatul '' 

 

esti ... 

 

ps: cred ca e cazul sa nu '' inghitim '' chiar tot ce '' n- i se pune in  fata ''

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Vinerea trecuta fiind in trecere prin Bacau am zis sa fac o vizita Roxanei . Trimis sms in jurul orei 10 la care am primit un raspuns foarte prompt cu programare . Revenit cu telefon pentru confirmare  si pentru a afla adresa . Ajuns la locatie eram asteptat atat de ANA cat si de ROXANA . Mi-au zis ca nu e problema daca am sunat e nr Roxanei ca pot merge si cu ANA . Sincer amandoua arata bine ( cele din poze ) , eu unu mi-am mentinut alegerea cu toate ca imi suradea un duo .

Am fost invitat la dus , apoi dus si Roxana .. intre timp eu m-am facut comod  si Roxana si-a facut aparitia si a inceput un oral destul de bun  urmat de un 69 si finalizare .. stat la povesti ( Roxana e o fire foarte vorbareata ) .. am mers la  dus si am revenit .. si a urmat inca o “desfasurare a actiunii “  schimbat pozitii si finalizat .. nu mai detaliez .. 
 

Ca si note:

locatia : 8 

Fetele : 8- 9  oricum tine de gusturi.

Igiena : 10

ON : 9 ( sunt sigur ca se poate si 10 daca devii fidel :)  )

NP: 9

Halat:250 

 

P.S. Ceea ce mi-a placut a fost faptul ca ABSOLUT DELOC nu am simtit senzatia de graba .. timpul total petrecut fiind de aprox o ora jumate .

 

Voi reveni sigur cu ANA si apoi cu amandoua :D daca ma mai primesc :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Iti multumesc pt. recenzie si ma bucur ca ai ales sa iti petreci timpul cu mine si ca ti-a placut. Ma voi stradui sa iti fac si un oral de 10, dar voi avea nevoie de putin ajutor din partea ta (sa imi spui cum iti place, caci preferintele difera). Deasemenea te asteptam si pt. un threesome care iti va placea cu siguranta. kisses Ana si Roxana. :**

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumim ca ai ales sa vi la noi. Am arecia daca ai scrie si o recenzie. Multumim. :**

Am ales să petrec două ore fierbinți cu cele 2 domnișoare ! Din lilsă de timp nu voi face acum o recenzie completă ci doar voi aprecia întîlnirea ca fiind de 9+ ! Mulțumesc mult , domnișoarelor ! Vă pup dulce !

Motivele și recenzia completă intr-un post ulterior !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Daca e e dat un exemplu de "asa da" Roxana e ...si Ana la fel. Am fost si sunt cam cele mai ok fete din orasul asta. Super igiena, dupa parerea mea, ceea ce conteaza in primul rand. Frumusele amandoua, dar diferite ca si constitutie,pot fi cred pe gustul oricui.Foarte cooperante si cu initiative surprinzatoare uneori!!!Bravo lor.

Am fost cu fiecare dar si cu amandoua. nu am ce sa comentez. Nu dau note doar calificativ: FOARTE BINE!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Daca e e dat un exemplu de "asa da" Roxana e ...si Ana la fel. Am fost si sunt cam cele mai ok fete din orasul asta. Super igiena, dupa parerea mea, ceea ce conteaza in primul rand. Frumusele amandoua, dar diferite ca si constitutie,pot fi cred pe gustul oricui.Foarte cooperante si cu initiative surprinzatoare uneori!!!Bravo lor.

Am fost cu fiecare dar si cu amandoua. nu am ce sa comentez. Nu dau note doar calificativ: FOARTE BINE!!!

 

Multumim:*:* si te mai asteptam cu drag la noi! pupici:*:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna ziua.Vin si eu cu o recenzie ce-i drept cam intarziata .Am sunat fetele nu erau in locatie dar dupa cateva minute au ajuns si cum eram in mare criza de timp am optat ptr varianta scurta. Mers la dush apoi in camera le-am spus fetelor ca nu am preferinte si sa aleaga ele care vine cu prestarea. A venit ANA care a prestat un oral bine facut.Cred ca se putea si mai bine ,dar vinovatul am fost eu care eram cu graba in sange, Pe scurt fetele sant super ok si in mod sigur o sa mai trec pe acolo.  Nota mea per total ar fi 9.5. Restul de 0.5 pana la 10 il tin in maneca pentru tura urmatoare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna ziua.Vin si eu cu o recenzie ce-i drept cam intarziata .Am sunat fetele nu erau in locatie dar dupa cateva minute au ajuns si cum eram in mare criza de timp am optat ptr varianta scurta. Mers la dush apoi in camera le-am spus fetelor ca nu am preferinte si sa aleaga ele care vine cu prestarea. A venit ANA care a prestat un oral bine facut.Cred ca se putea si mai bine ,dar vinovatul am fost eu care eram cu graba in sange, Pe scurt fetele sant super ok si in mod sigur o sa mai trec pe acolo.  Nota mea per total ar fi 9.5. Restul de 0.5 pana la 10 il tin in maneca pentru tura urmatoare.

Ma bucur mult ca ti-a placut compania mea.Te asteptam cu drag si alta data.:**

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...