Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:în tine
  • Oras:în tine

Sunt chiar asa de nasoale fetele astea? eu nu am fost niciodata la ele si nici nu ma grabesc sa ma duc.. am preferatele mele.. dar totusi nu inteleg de ce sunt asa contestate daca majoritatea recenziilor sunt pozitive si cei care le critica nu aduc argumente solide.

 

rog acuzatori sa justifice mai in detaliu nemultumirea lor? si fetele poate au si ele o explicatie la contestatii.. ca nu inteleg!?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt chiar asa de nasoale fetele astea? eu nu am fost niciodata la ele si nici nu ma grabesc sa ma duc.. am preferatele mele.. dar totusi nu inteleg de ce sunt asa contestate daca majoritatea recenziilor sunt pozitive si cei care le critica nu aduc argumente solide.

 

rog acuzatori sa justifice mai in detaliu nemultumirea lor? si fetele poate au si ele o explicatie la contestatii.. ca nu inteleg!?!

 

 

e o vorba din popor 

-  la pomul laudat , nu te duce cu '' sacul '' ...

 

se aplica perfect la ele ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Sa revenim cu o recenzie la domnisoarele.

Saptamana trecuta mai precis luni fiind in trecere prin Bacau am zis sa cautam si altceva.

Studiat putin anunturile si sunat la cateva domnisoare,unele nu au raspuns.

Asa ca stand si cautand vad anuntul 

roxana90 ...telefon 0747643863 si sunam.

Raspunde Ana si imi spune ca numai peste o ora sa revin cu un telefon ca acum este ocupata.

Zis si facut.

Conformat si revenit cu telefonul,primit adresa: Banca Nationala.

Ajuns la adresa sunat din nou si ghidat prin telefon la locul faptei.

Intrat la domnisoare la prima vedere fetele frumoase foc.

Asadar Ana ma pofteste in camara de lucru,stam putin de vorba imi spune serviciile si preturile si aleg o ora cu ambele adica Ana si Roxana tarif 400 de franci pe care i-am decartat la inceput.

Primit prosop curat,papuci facut dusul,trecut si fetele la dus dupa care incepe o ora de relaxare totala.

Inceput cu un ON, cand Ana, cand Roxana,cand ambele,FK,NP.

Asadar sa trecem la note:

Locatie: 8

Aspect : 8,5-Ana si 9-Roxana

Igiena: 9 nu am simtit nici un miros suspect.

Atitudine: 9-Ana si 8-Roxana

Oral N: 9-Ana si 9-Roxana

Normal P: 9-Roxana

Halatul:400 Ron, timpul petrecut 1 h

Din nou pe la baie,scurta igienizare, am mai stat un pic la povesti, dupa care pupat fetele si am plecat.

Cu precizarea ca e de revenit.

Le pupam pe fete. :hug1  :hug1  :hug1  :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna, oferta cu dominarea din partea Anei mai este valabila?, pot afla mici detalii, ce implica asta?.. am mai fost la voi si mi-e dor ...va pup.

Parca imi amintesc grig...Detalii nu iti pot da foarte multe deoarece nu am... In aceasta ramura nu am lucrat foarte mult. Am avut doar cateva experiente, in care am stabilit de comun acord ce vrem sa facem. Eu sunt deschisa tuturor experientelor, asa ca suna-ma :-) Ana

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Sunt chiar asa de nasoale fetele astea? eu nu am fost niciodata la ele si nici nu ma grabesc sa ma duc.. am preferatele mele.. dar totusi nu inteleg de ce sunt asa contestate daca majoritatea recenziilor sunt pozitive si cei care le critica nu aduc argumente solide.

 

rog acuzatori sa justifice mai in detaliu nemultumirea lor? si fetele poate au si ele o explicatie la contestatii.. ca nu inteleg!?!

 

Sincer, iti voi raspunde eu la intrebare .

Am fost o data la Roxana, moment in care am facut cunostinta si cu Ana . Nu trebuie sa te astepti la corp de  fotomodele , probabil cei ce le critica se asteapta la mult mai mult din punct de vedere fizic , dar in schimb au o atitudine super ok amandoua .Acum nu trebuie sa intelegi din asta ca arata rau , mie unul imi plac pentru ca sunt mai carnoase ( nu grase ) ..ai pe ce pune mana iar pe langa asta au niste funduri .. Cand am trecut pe la Roxana m-am  simtit foarte bine , sedinta a decurs asa cum am dorit , nu vreau sa intru in detalii. Probabil conteaza si interactiunea dintre persoane .. Per ansamblu eu voi mai trece pe la ele .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...