Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe
Salutare colegi futaci

 

Acum o saptamana si un pic 

 

mai exact , miercurea trecuta ,  dupa amiaza pe la ora 17.45  am ajuns la Roxana 

 

singurica in locatie , acelasi ap. in zona Orizont , colega ei , fiind in vacanta ...am inteles ca a revenit in activitate intre timp

 

Roxana , subtirica , m a intampinat cu zambetul pe buze , prietenoasa , dornica sa ofere momente de placere doritorilor 

 

am vorbit un pic .... despre una despre alta 

 

ii spun ca vreau sa raman o ora  ( 1 ora = 200 de lei )

 

am intrat la dus impreuna cu ea , in prealabil am rugat o , dupa ce ne dusam impreuna sa mearga in dormitor si sa ma astepte imbracata in ceva sexi ...

 

la dus , apa calda , papuci , gel barbatesc ... ne am dusat ... a inceput cu un oral ...asa cum stie ea ... e foarte priceputa ... se vede ca ii place ...

 

dupa cateva minute de oral sub dus , am rugat o sa ma astepte in dormitor ...

 

peste cateva minute , m a intampina in dormitor  intr o rochie mulata alba 

 

sarutari ..mangaieri ...pozitii diverse , normal protejat , oral neprotejat ...  multa transpiratie ...de la activitatea sustinuta ... 

 

alternata cu momente de odihna 

 

se implica , ii place ceea ce face , mai ales la oral.... 

 

dupa m ai multe reprize de actiune + pauze de odihna , cerute de mine 

 

o rog sa mergem la dus si acolo sub jetul fierbinte al dusului , incepe un oral , cateva minute bune ...la un moment dat fiind pe culmile placerii oferite de buzele 

 

Roxanei , ejaculez in gura ei , ea atenta nu se retrage , nu se grabeste sa scuipe sperma mea fierbinte , dupa 1 , 2 minute de felatie dupa momentul

 

ejacularii , discret , fiind in cada sub jetul dusului , elimina mostenitorii ..eu fiind inca '' imbatat '' de momentul culminant al eliberarii tensiunii acumulate 

 

dupa jocurile in compania ei 

 

ne dusam , separat dupa momentul acela , ea se spala si pe dinti 

 

dupa dus , ma imbrac , ii achit fetei cadoul ( 200 de lei in jur de ora petrecut la ea , probabil ceva m ai mult de o ora ) si ma retrag din locatie 

 

sa dau totusi si niste note 

 

Atitudine : 9 ... o fata amabila , dornica de a vedea placere pe chipul barbatului de langa ea 

 

Fata : +8.... simpatica , cum a spus si cineva ...aduce un pic cu asiaticele la fizionomie 

 

Oral : +9 ... ii place , face cu daruiere 

 

Normal : 8 ... se implica , e maleabila ....

 

Anal : nu face 

 

Locatie: 9 ... baia un pic cam mica ... locatia curata , discreta 

 

O idee pentru Roxana + colega ei  ... un ceas mare de perete / birou   ar fi util in camera de actiune si diversificarea garderobei lor acolo in locatie ...

 

De revenit :  cu siguranta , voi reveni la papusa Roxana 

 

Sa ne traiesti , Roxana ... ca ne trebuiesti ....  ;)   

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

@roxana90  , ai ramas  '' datoare '' cu un raspuns ..... 

a venit afrodyta si daca vrei o sa ne vedem si o sa descuti fata in fata ea cere pt oral si normal 200 si inxa 150 pt normal adica in total 350
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

a venit afrodyta si daca vrei o sa ne vedem si o sa descuti fata in fata ea cere pt oral si normal 200 si inxa 150 pt normal adica in total 350

 

Ok , multumesc pentru info

 

am inteles 

 

350 de lei  sex total ( sex oral + sex normal + sex anal ) .

 

Va pup  :hug1

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Felicitari , Roxana pentru prestatia / activitatea ta 

 

cand iti '' vad '' aici pasarica ta ?

 

sa stiu vin la tine sau nu vin ?

 

parca e forum de maici , aici ...  :))

 

Tu , esti m ai rusinoasa de felul tau ? 

 

arata pasarica la baieti  daca vrei sa vina la tine . . .   ....  ..   :))   :))

 

hai baga poze , vreau sa iti vad pizda ...sau nu o mai ai ?  ai dat o , toata la  baieti ? mie nu mi ai lasat nici o bucatica ?  :))

 

te pup dulce la pasarica .  .  .  .   ..  daca o mai ai  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:onesti
  • Oras:onesti

buna roxana sant cristian din focsani si am drumuri prin bacau mai mult seara dupa ora 9 mai pot apela la tine dupa ora asta ca as vrea sa ne vd deoarece citesc numai lucruri frumoase despre tine .astept un raspuns .te pup si sper sa ne vedem.

Link spre comentariu

buna roxana sant cristian din focsani si am drumuri prin bacau mai mult seara dupa ora 9 mai pot apela la tine dupa ora asta ca as vrea sa ne vd deoarece citesc numai lucruri frumoase despre tine .astept un raspuns .te pup si sper sa ne vedem.

nu ar fi mult mai simplu daca ai pune tu manuta pe telefon si ai suna-o pe Roxana sa vorbesti astfel de lucruri cu ea la telefon in loc sa faci off-topic pe aici?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna ziua. Am si eu o intrebare pentru domnii care au vizitat fetele. Puteti va rog sa descrieti mai amanuntit camera de actiune? Patul....? Lumini difuze, sau intuneric....?.....etc. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

este o camera normala, cu un pat un dulap cat un perete si un scaun parca. Daca vrei sa alergi in jurul patului nu ai loc in schimb in pat se pot "desfasura" lejer trei persoane. Intuneric probabil daca vrei sa mergi noaptea. Exista o draperie in geam. Oricum fetele sunt frumoase si e pacat sa o faci pe intuneric.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Deci la cat am citit pe aici nici nu mai stiu pe unde sa ma duc :)) oricum din ce vad cred ca trebuie sa fac si eu neaparat o vizita pe la fete...abia astept sa ajung in tara...o sa revin cu o parere si cu detalii cand ajung pe la ele..cu siguranta de nota 10 ..abia astept sa ajung pe la voi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...