Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare confutaciosi!

 

Greu cu fetele pe la noi!

 

Saptamana trecuta marti cred, vizitat si eu pe domnisoara "Roxana". Am facut o programare prin tel, si m-am prezentat la fete acasa undeva pe Bancii. M-au intampinat gagicile cu niste tinute casual, (de stat in casa mai mult:). In fine, facem prezentarile, si stam putin de vb. Atmosfera putin stinghera, asa ca nu s-a reusit " clikul". Decid sa intru cu Roxana (a trebuit sa aleg intre ele) si merg la dus, apoi s-a dus si ea. Ce pot sa spun despre fete este ca nu au nimic iesit din comun. Actiunea - direct la obiect, a intrat goala in camera. Cuculetul era deja asaltat. Nici un tease - o maslina- o inghetata :)) Poate sunt eu mai pretentios.

 

Ca si note incep cu nota 10 pentru igiena, ca a facut dus inainte, si cu restul fac o medie per total si ajung la 7.

 

Am stat o finalizare. Halatul 150

 

De revenit - nu stiu

 

Cam asta a fost colegii! Spor la pasarici

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Buna fetelor, niste poze imi puteti da pentru ca nu am gasit, daca se poate pe pm sau aici dar sa fie uploadate tinypic de ex, dupa stabilim o intalnire, astept mesaj

N-ai acces la PM colegu. Mai trebuie sa faci 200 de postari ca sa poti trimite mesaje. Bafta.

Link spre comentariu

Salut Încerc sa fiu util comunitații de pe acest forum. Este a 4 sau a 5 oară cand merg la Ana si Roxana. Aceeași locație in zona centrală. Văzând ca fetele sant mereu disponibile si au servicii de calitate nu înțeleg de ce nu sant trecute la top.m-au primit împreuna cu zâmbetul pe buze.am intrat la dus dupa care au intrat si ele. Am ales varianta cu amândouă ,un nr . Acțiunea a fost pe o saltea in sufragerie. Început amândouă cu un oral alternat,cand una cand alta. Au arătat ca le place ce fac si nu se plictisesc. Oral fără protecție. Normal cu amândouă cu protecție alternat. Totul intr-o atmosfera plăcuta. Sau dedicat cu drag sa mi facă pe plac. Nimic de reproșat. Scos prez. Finalizat oral. Un oral facut si de mine atmosfera frelaxanta Totul cu pasiune. Circa30 minute platit 300. Pe curand

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

:D poze noi cu tine? pe cand?

Salut! Daca intri pe topicul ANA&ROXANA au foto postate in iulie. Eu am fost pe la începutul lui noiembrie si seamana foarte mult. Nu cred ca sau schimbat între timp.
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...