Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut Ana si Roxana!

Care e  donatia pentru perioade mai lungi petrecute impreuna? (2-3 ore)

Buna astea o sa discutam la tel,sau ne faci o vizita si discutam toti trei despre aceasta propunere sa fie bn si pentru tine si pentru noi:*:* o zii frumoasa

Link spre comentariu

Super fete.După lungi încercări am reușit sa ajung la fete. Am am ales sa merg cu Roxana și pot spune că merită toți bani. Notele nu pot fi decât maxime, 10+++ pentru atitudine Ana și Roxana,pentru Roxana 10-implicare,10-ON,10-NP și 10-pentru igienă. Cu siguranță voi reveni și pentru Ana și pentru un dublu. 😎

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0

Salutare colegi futaciosi!

Am reusit sa vizitez si eu ieri aceste frumoase domnișoare ,după mai multe încercări si sincer ma felicit ca am insistat.

Sunat,îmi răspunde Roxana cu o voce placuta, căzând de acord sa ne întâlnim intr-o oră jumate.

LOCAȚIA; pe Banca Națională foarte ok,nu esti expus sa te vadă cineva cunoscut; prietena, soția. Sunt ghidat telefonic de Roxana si ajung in locație. Ma întâmpină amândouă foarte zâmbitoare si sociabile invitandu-ma in bucătărie unde facem cunostinta si sunt servit cu un pahar de apa. Amândouă arata foarte bine.

Mai stam un pic de vorba si sunt invitat la dus. In baie totul ok prosop curat , gen de sus,si slapi.Desi initial venisem pentru o ora cu Roxana când le-am vazut mi-am zis ca le vreau pe amândouă odată, având aceasta fantezie de mult timp deja nu îmi mai puteam scoate aceasta idee din cap. Spunandu-mi Ana ca exista varianta cu amândouă un nr 300 ron, nu am mai stat pe gânduri. Intrat si ele la dus , eu asteptându-le nerăbdător.

A venit prima data Roxana, Ana mai întârziind putin la dus. Inceput actiunea cu Roxy, fk ,sărutări pe corp, ma întinde pe spate si începe un oral încet , frumos, cu sărutări pe coaie si limbi pe pula...

Văzând cat de bine sa pricepe, o trag spre mine sarutandu-ne, timp in care apare si Ana consumată la fel de sexy.

Incep amândouă sa-mi faca un oral de nu-mi venea sa cred, cum vezi în filmele xxx când una o suge, cealalta se ocupă e oute si invers chiar se si "cearta" pentru junior.

Am încercat si sex între sânii Anei, timp in care dădea cu limba pe capu pulii , in timp ce o sarutam pe Roxy si "chinuind-o" cu mana pe la pasarica.

Intrebat de Ana daca vreau normal , raspuns afirmativ. Montat caciulita si trecut in pozitia misionar cu Ana cu implicare din partea ei-sărută foarte bine.

După câteva minute o aud pe Roxy -Vreau si eu! punandu-se doggy-style. Neputând sa o refuz, o las pe Ana, si incep impinsul vagoanelor la Roxana care se implica la fel de bine , in timpul asta Ana stand întinsă se masturba si gemea uitandu-se la mine...

După câteva minute o vad pe Ana ca se asează i patru labe spunandu-mi ca si ea vrea pe la spate,asa ca ma conformez întocmai; lăsat pe Roxana si trecut din nou la Ana dandu-i cu sete vre-o 5 minute.

Scos prezervativul si trecut din nou la oral din partea fetelorcu finalizare in gura Roxanei.

Trecut din nou la dus,după care am mai stat un pic de vorba in bucatarie fetele fumand cate o țigară Roxana dandu-mi un pahar cu apa de care chiar aveam nevoie avand in vedere cele petrecute.

Cam asta a fost intalnirea mea cu Ana&Roxana o intalnire memorabila pentru mine. Sincer chiar nu stiu de ce fetele astea nu sunt trecute la TOP.

Multumesc fetelor ati fost de vis!

Vreau neaparat sa va vad la lucru si pe fiecare in parte. Va pup! Sunteți minunate!

DTD-50 minute

Halat-300 ron

NOTE:

Locatie-9

Gfe 10

Oral 10

Normal 10

Igiena 10

Fk Roxana10-Ana10+

De recomandat si

DE REVENIT

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare colegi futaciosi! Imi cer scuze fata de voi, pentru ca e prima recenzie.
Am reusit sa vizitez si eu astazi aceste frumoase domnișoare.
Sun pe la 15:45, imi raspunde o fata cu o voce draguta, eu  o intreb ce face, ea bine,  am intrebat-o daca putem sa ne intalnim pe la 17:45 si mi-a raspuns afirmativ. 
Locatia pe Banca Nationala, ajung acolo pe la 17:40, sunt ghidat prin telefon si ajung la locatie. Ma întâmpină doua fete zambitoare si sociabile, invitandu-ma in bucatarie unde facem cunostinta si sunt servit cu un pahar de apa. Ma intreba cu cine vreau sa ma duc si am ales-o pe Roxana.

Mai stam un pic de vorba si sunt invitat la dus, eu le-am spus ca am facut dus acasa inainte sa vin la ele, dar m-am mai dus inca o data sa-l spal din nou pe junior. In baie totul ok.

Dupa ce am iesit din baie, a intrat si Roxana la dus, eu intre timp am mai stat de vorba cu Ana, care mi sa parut  o fata sociabila si open mind.

Iese Roxana de la dus, nu mai stam mult si intram amandoi in camera. Incepe actiunea, Roxana a vrut sa inceapa cu un oral, dar am refuzat-o, ca sa nu ma termine prea repede. Pun caciulita si prima data pe la spate pe canepa, avea o pasarica calda si strampta, chiar daca juniorul meu nu e de dimensiuni mari. Urmeaza ea peste mine, nu dureaza mult si finalizez in caciulita.

Ma duc la un dus. Dupa ce ies eu, intra si ea la dus. Am mai stam de vorba un pic cu Ana si Roxana, iar dupa a inceput actiunea de la al doilea numar.
Aici am inceput cu oral destul de reusit, dupa pe la spate, pe canepa cateva minute, tot la fel i-am simtit pasirica fierbinte, am trecut la pozitia misionaru cu saraturi, am schimbat pozita cu ea deasupra, se misca destul de bine, dupa un oral scurt, pentru ca am vrut sa schimbam pe 69, pus alta caciulita si trecut din nou la pozitia doggystyle pe saltea, dupa pe la spate cu ea pe burta, am inceput sa obosesc un pic, schimbat cu pozitia in picioare cu ea in fata mea, a inceput sa oboseasca si ea putin, trecut din nou la misionaru, ea deasupra cu spatele la mine, din nou pe la spate pe saltea, am trecut din nou la un oral scurt, pentru ca am vrut sa trec din nou la 69, i-am spus ca ma excita mai tare pozitia asta si chiar vroiam sa finalizez, ca sa nu o mai chinui. Am terminat in pozita 69, am fost o experienta foarte frumoasa, imi cer scuze fata de Roxana daca am chinuito prea mult cu schimbatul pozitilor. 
Cam asta a fost intalnirea mea cu Ana&Roxana, o intalnire destul de placuta pentru mine, care ma relaxat foarte mult.  Sincer chiar nu stiu de ce fetele astea nu sunt trecute la TOP, eu zic ca chiar merita. 
DTD -  Nu stiu exact pentru ca nu m-am uitat la ceas, dar cu aproximatie a fost in jur de o ora si ceva

Halat - 250 ron
NOTE:
Locatie-9
Gfe 10
Oral 10
Normal 10
Igiena 10
Fk Roxana10-Ana10+
De recomandat si
DE REVENIT

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare colegi futaciosi! Imi cer scuze fata de voi, pentru ca e prima recenzie.

Am reusit sa vizitez si eu astazi aceste frumoase domnișoare.

Sun pe la 15:45, imi raspunde o fata cu o voce draguta, eu  o intreb ce face, ea bine,  am intrebat-o daca putem sa ne intalnim pe la 17:45 si mi-a raspuns afirmativ. 

Locatia pe Banca Nationala, ajung acolo pe la 17:40, sunt ghidat prin telefon si ajung la locatie. Ma întâmpină doua fete zambitoare si sociabile, invitandu-ma in bucatarie unde facem cunostinta si sunt servit cu un pahar de apa. Ma intreba cu cine vreau sa ma duc si am ales-o pe Roxana.

Mai stam un pic de vorba si sunt invitat la dus, eu le-am spus ca am facut dus acasa inainte sa vin la ele, dar m-am mai dus inca o data sa-l spal din nou pe junior. In baie totul ok.

Dupa ce am iesit din baie, a intrat si Roxana la dus, eu intre timp am mai stat de vorba cu Ana, care mi sa parut  o fata sociabila si open mind.

Iese Roxana de la dus, nu mai stam mult si intram amandoi in camera. Incepe actiunea, Roxana a vrut sa inceapa cu un oral, dar am refuzat-o, ca sa nu ma termine prea repede. Pun caciulita si prima data pe la spate pe canepa, avea o pasarica calda si strampta, chiar daca juniorul meu nu e de dimensiuni mari. Urmeaza ea peste mine, nu dureaza mult si finalizez in caciulita.

Ma duc la un dus. Dupa ce ies eu, intra si ea la dus. Am mai stam de vorba un pic cu Ana si Roxana, iar dupa a inceput actiunea de la al doilea numar.

Aici am inceput cu oral destul de reusit, dupa pe la spate, pe canepa cateva minute, tot la fel i-am simtit pasirica fierbinte, am trecut la pozitia misionaru cu saraturi, am schimbat pozita cu ea deasupra, se misca destul de bine, dupa un oral scurt, pentru ca am vrut sa schimbam pe 69, pus alta caciulita si trecut din nou la pozitia doggystyle pe saltea, dupa pe la spate cu ea pe burta, am inceput sa obosesc un pic, schimbat cu pozitia in picioare cu ea in fata mea, a inceput sa oboseasca si ea putin, trecut din nou la misionaru, ea deasupra cu spatele la mine, din nou pe la spate pe saltea, am trecut din nou la un oral scurt, pentru ca am vrut sa trec din nou la 69, i-am spus ca ma excita mai tare pozitia asta si chiar vroiam sa finalizez, ca sa nu o mai chinui. Am terminat in pozita 69, am fost o experienta foarte frumoasa, imi cer scuze fata de Roxana daca am chinuito prea mult cu schimbatul pozitilor. 

Cam asta a fost intalnirea mea cu Ana&Roxana, o intalnire destul de placuta pentru mine, care ma relaxat foarte mult.  Sincer chiar nu stiu de ce fetele astea nu sunt trecute la TOP, eu zic ca chiar merita. 

DTD -  Nu stiu exact pentru ca nu m-am uitat la ceas, dar cu aproximatie a fost in jur de o ora si ceva

Halat - 250 ron

NOTE:

Locatie-9

Gfe 10

Oral 10

Normal 10

Igiena 10

Fk Roxana10-Ana10+

De recomandat si

DE REVENIT

 

 

Iti multumesc pentru recenzie!

Ai fost un dragut si nu mai chinuit.

Te mai asteptam pe la noi:*:*

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0

Salutare stimați colegi futaciosi!

Dupa experienta foarte frumoasa petrecută alaturi de Ana, nu am putut sa astept prea mult momentul întâlnirii si cu Roxana,asa ca am sunat-o numaidecât in vederea stabilirii unei intalniri.

Programare facuta in aceeasi zi. Pregătit si plecat spre locație unde Roxana ma astepta, de aceasta data singura. Stam un pic de vorba si trecut la dus. Am ales bineinteles sa stau o ora. Merge si Roxana la dus in timp ce eu o asteptam nerăbdător, mai ales junioru care era pe pozitie. Apare si Roxana foarte sexy aranjată, pantofi cu toc, dresuri si un fel de bluzita foarte interesanta , care ma excitat la maxim asa ca începem actiunea cu un oral de excepție facut de Roxana după care pus prezervativul, Roxana punandu-se capra sprijinandu-se pe canapea am luat-o pe la spate.

Văzând ce vine arata pe la spate, deja simteam ca ma trec fiorii si dezertez inca reusesc cumva si aman momentul.

Mai dau câteva minute si schimbam pozitia,Roxana punandu-si un picior pe canapea am luat-o din picioare prin fata.

Mi-a placut foarte mult asa ca nu m-am mai putut opune destinului si finalizez.

Trecut la dus,urmat de Roxana. M-ai stam un pic de vorba in bucatarie,Roxana fumand o țigară iar eu vand un pahar cu apa după care inapoi in ring. Aici junioru a cam dat semne de oboseala,fiind cam abuzat in ultima vreme, insa Roxana reusind cumva sa-l resusciteze cu un oral bine executat.

Trecut la saltea montat caciulita si trecut la misionar,umeri craci si pe la spate, după iar sărutări pe sani , pe buric, coborând mai jos, nu am m-ai rezistat tentatiei gustandu-i pasarica dulce si zemoasa. Dupa trecut iar la canapea pe la spate si iar inapoi urmat de un 69. Ridicat in picioare Roxana continuând cu oral finalizare CIM.

Trecut iar la dus,un pic prin bucătărie,luat rămas bun si plecat acasa.

A fost o experienta foarte frumoasa petrecută alaturi de Roxana la fel ca si cea alături de Ana, doua fete minunate ,la care voi reveni cu drag de fiecare data când voi avea ocazia.

Note; bineînțeles 10 la toate capitolele.

DTD apox o oră.

Halat 250

De recomandat si revenit!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...