Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Preturi: 150 numarul (aceasta varianta este pt. cei rapizi) on+np

250 h doua numere( nu mai lungi de o h) on+np

400 h cu amandoua. Show+np+op

Program: L-V de la 9-15, pauza , si de la 19-23

S-D DOAR CU PROGRAMARE FACUTA DIN TIMP.

Acest program este valabil si pt. Ana deoarece lucram impreuna.

Spor la pute dulci si frumoase!!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

buna ziua tuturor. am facut o vizita domnisoarei acum 2 sapt. sa prezentat Deea, de aceea am scri pe profilul deea dar dupa o verificare a nr .vad ca deea si roxana sant aceleasi personaje. locati langa catedrala zona centrala.ajung la destinazie  roxana ma asteptat in fata blocului.o  fata draguta la prima vedere cu cateva tatuaje pe corp. apartamentul cu 2 camere simplu mobilat perfect ptr ele vazand activitatea lor.putina dezordine pentru 2 fete tinere dar nimic deranjant  baia cu cada pe colt curata cu toate fel. de sapun.colega ei nu era in appartament chiar daca ami doream sa stau cu amandoua roxana stie sa te faca sa stai bine chiar daca esti ptr prima oara cu ea.dupa dusurile de rigoare,eu primul apoi ea am descoperit un corp frumos cu un frumos fundulet apetisant.a inceput cu un masaj scurt   apoi un oral de toata frumusetea.deja ami faceam planuri sa ma intorc si ptr.colega ei in alta zi. dupa circa 15 min  am finalizat( oral) in poz 69. si eu sant un amator de oral , ceea ce se vede ca-i place ,gandindu-ma ca la al 2 nr sa o posedez eu asa cum vreau.dupa pauza de tigara sa intors in camera sa reincepem unde am ramas  , din nou un oral bine facut ,,juniorul sa trezit din nou dar eram asa de relaxat ca nu am mai luat initiativa si am continuat oras dar fara finalizare(vina mea) pauza prea scurta. ma si gandeam sa revin a doua zi si sa le iau pe amandoua.roxana te salut si chiar daca nu am mai ajuns la voi , santeti mereu in mintea mea , cu acel show lesbi propus de tine.daca shimbi tel. lasami un mess.  NOTE vazand forma in care eram eu(lenes) pot da  o nota buna pe ansamblu. 8 spre 9  10 sper sa-l pot da dupa vizita cu amandoua. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

as vrea cateva informatii suplimentare ...  cum putem sa vorbim ?

 

Si care ar fi treaba cu domnisorica?avea un topic al ei candva,inchis desigur pentru mai multe motive ... sunt curios doar ce informatii putem schimba in legatura cu subiectul

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

in legatura cu subiectul ??   sigur prietene ...  hai sa iti dau un PM cu rencezie completa ...  ce zici ?

 

dar de curiozitate ...  tu cam ce ai da la schimb ? ce informatii ?  (inafara de frazele alea egoiste - ca asa spuneai intr-o postare de a ta muuuuuuuuuullt     mai veche) ce ai zice tu sa le scrii inainte ... si apoi sa ceri 

 

 

M-AM SATURAT DE ATITUDINEA DE CACAT A ROMANULUI DE A MANCA DIN TRAISTA ALTUIA SI APOI SA AI NERUSINAREA SA IL INTREBI DACA ARE SI CEVA VIN SA ITI UZI GATUL 

 

 

CAND AM SA VAD RECENZII COMPLETE SAU POATE NISTE INFORMATII PERTINENTE DIN PARTEA TA ....   POATE AM SA DAU SI EU CEVA LA SCHIMB

 

PUNETI MANA SI SCRIETI SI VOI CATEVA RANDURI DACA TOT CULEGETI INFORMATII DE PE ACEST SITE ...  PENTRU CA NU IMPARTIM NICI BANII SI NICI TIMPUL PIERDUT CU CULEGEREA DE INFORMATII SI TRANSCRIEREA LOR 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

in legatura cu subiectul ??   sigur prietene ...  hai sa iti dau un PM cu rencezie completa ...  ce zici ?

 

dar de curiozitate ...  tu cam ce ai da la schimb ? ce informatii ?  (inafara de frazele alea egoiste - ca asa spuneai intr-o postare de a ta muuuuuuuuuullt     mai veche) ce ai zice tu sa le scrii inainte ... si apoi sa ceri 

 

 

M-AM SATURAT DE ATITUDINEA DE CACAT A ROMANULUI DE A MANCA DIN TRAISTA ALTUIA SI APOI SA AI NERUSINAREA SA IL INTREBI DACA ARE SI CEVA VIN SA ITI UZI GATUL 

 

 

CAND AM SA VAD RECENZII COMPLETE SAU POATE NISTE INFORMATII PERTINENTE DIN PARTEA TA ....   POATE AM SA DAU SI EU CEVA LA SCHIMB

 

PUNETI MANA SI SCRIETI SI VOI CATEVA RANDURI DACA TOT CULEGETI INFORMATII DE PE ACEST SITE ...  PENTRU CA NU IMPARTIM NICI BANII SI NICI TIMPUL PIERDUT CU CULEGEREA DE INFORMATII SI TRANSCRIEREA LOR 

 

:)  rautate mica  ...  :)

 

ps : ai perfecta dreptate ... :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

oi fi eu ceva mai nou pe aici ...   insa ma deranjeaza  LA CULME atitudinea de cacat care se regaseste in tot neamul asta de parveniti 

 

 

CAND O SA NE SCHIMBAM SI NOI ODATA SI ODATA ??   stiu ca o sa spuneti ..  de ce sa ma schimb daca altul nu o face ...

 

FA-O TU PRIMUL ...   SI DIN 100 O SA MAI FIE UNUL CARE APRECIAZA SI O SA SE SCHIMBE SI EL ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

Acum 1 saptamana am facut o vizita fetelor in discutie. Cu o programare prealabila o zi inainte, am sunat si dimineata pentru confirmare...fetele sunt paroliste, tin la programari si la orele stabilite. Locatia e centrala, simplu de ajuns, discreta, liniste. Am stat in total 1h cu Roxana si Ana, 400 lei in total, timp in care "am suferit" un masaj de relaxare si 2 ON, ambele cu finalizare.

 

Locatie: 9+, nu stiu cati ochi ma cercetau dupa perdele

Masaj: 8, Ana s.a ocupat de picioare si era nitel obosita

Curatenie: 8, dusul obligatoriu si eu si fetele, lenjeria de pat era folosita

Aspect fete: 9+ fetele au carnea tanara

Ambianta: 10, Roxana delicioasa, Ana placuta, dar mai retinuta

Oral: 10, fetele se pricep rau de tot, lucreaza in tandem si te studiaza inainte, pana sa se hotarasca daca fac ON

Recomand: DA, am sa mai trec si eu pe la ele cand voi fi mai putin puturos sa incercam si altele. Fetele chiar au vrut sa ma simt bine, asta e senzatia mea

Am plecat f relaxat de la ele.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Roxana si Ana

 

 In vizita el fugitivo  pe la Bacau  avind in minte  promisiunea  de data trecuta cind am vizitat-o pe Ana ca am sa fac un threesome cu ele doua  mi-am zis poate se leaga ceva.

Am sunat am stabilit totul a mers ca pe roate, mai ales ca si eu si ele eram cu autoturismele. :)

Am ajuns la locatie, aceeasi de data trecuta nu o mai detaliez, baie curata dotata cu toate cele .

Am facut cunostiinta si cu Roxana , draguta, eleganta dar cred ca era putin suparata, sau cu gindul la altele si nu am facut click . Instinctiv as fi intrat in momentul ala doar cu Ana dar imi doream o experienta cu amindoua. Pe Ana o cunoscusem deja, si am avut o experienta anterioara foarte placuta.

Am efectuat dusurile de rigoare si ne-am intins pe saltea. Fetele au inceput cu sarutari pe corp , au coborit catre gigel .Oral neprotejat amindoua deodata sau alternativ nu foarte deep dar tehnica buna, umed apropiat de manualul de specialitate. In principiu primul numar s-a desfasurat oral , a durat vreo 25 de minute, am finalizat CIM la Roxana  dar fara prea multe artificii. Vina imi apartine partial ma simteam obosit si putin stingher , nu am simtit nici o conexiune cu Roxana  si cred ca s-a simtit asta din pacate altfel este o fata frumoasa  si sexy.

Despre Ana numai de bine , aceeasi fata draguta si careia ii place sa faca amor, dar spre rusinea mea nu am reusit nici la numarul 2 sa o ajut. Actiunea a debutat la fel citeva minute de oral neprotejat , a pus Ana un prezervativ si am inceput lady on top cu ea dar dupa citeva minute am clacat , sa zicem de oboseala dar repet , nu  m-am simtit  confortabil cu Roxana linga mine neexistind  nici un fel atractie,   plus ca am depasit si timpul si le-am simtit putin grabite si nu am vrut sa abuzez. Imi asum vina mai ales ca nu am ascultat de primul instinct.

Roxana nu are nici o vina , dar ii recomand sa incerce si dominarea  cred ca i s-ar potrivi , din pacate eu nu sunt practicant, daca eram  pasionat gaseam niste fete specializate  pe forum. 

Nu a fost un threesome ratat dar nici nu intra in top, am avut parte de experiente cu mult superioare. Hai ca devin circotas, ce mai,  sa o spun pe aia dreapta : eram obosit si si fricos cum sunt  m-am speriat de Roxana. Ii mai trebuia un indicator din textolid si ma simteam ca in clasele primare cind mincam bataie de la directoarea scolii.

 

Roxana  /   Ana

Locatie  -  8

Aspect    + 8  /  + 8

Oral        9  /  9

Normal    ---  /  9  dar  nu am practicat foarte mult din vina mea exclusiv

GFE    5  /  9

Atitudine  8   /  10

Igiena   10  /  10

 

Sincer nu cred ca mai incerc un threesome cu ele 2 dar as reveni pentru Ana  dar cine stie daca ma mai primeste. 

A fost totusi o experienta placuta, o recomand altor doritori, fetele se completeaza foarte bine si imaginea cu ele inghesuindu-l pe  Gigel intre buzele lor face toti banii.

 

Rocker 27

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

in legatura cu subiectul ??   sigur prietene ...  hai sa iti dau un PM cu rencezie completa ...  ce zici ?

 

dar de curiozitate ...  tu cam ce ai da la schimb ? ce informatii ?  (inafara de frazele alea egoiste - ca asa spuneai intr-o postare de a ta muuuuuuuuuullt     mai veche) ce ai zice tu sa le scrii inainte ... si apoi sa ceri 

 

 

M-AM SATURAT DE ATITUDINEA DE CACAT A ROMANULUI DE A MANCA DIN TRAISTA ALTUIA SI APOI SA AI NERUSINAREA SA IL INTREBI DACA ARE SI CEVA VIN SA ITI UZI GATUL 

 

 

CAND AM SA VAD RECENZII COMPLETE SAU POATE NISTE INFORMATII PERTINENTE DIN PARTEA TA ....   POATE AM SA DAU SI EU CEVA LA SCHIMB

 

PUNETI MANA SI SCRIETI SI VOI CATEVA RANDURI DACA TOT CULEGETI INFORMATII DE PE ACEST SITE ...  PENTRU CA NU IMPARTIM NICI BANII SI NICI TIMPUL PIERDUT CU CULEGEREA DE INFORMATII SI TRANSCRIEREA LOR 

 

In primul rand era vorba despre acea Zuza Alice,faptul ca te crezi mare cocos ma lasa rece 

In primul rand nici nu stii ce voiam sa te intreb,oricum ar fi fost bine sa iei legatura cu mine in legatura cu Zuza,adminii care isi amintesc de ea , isi amintesc cu siguranta si de ce i-au inchis topicul...

Oricum mi se pare foarte off-topic ce se scrie aici 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

In primul rand era vorba despre acea Zuza Alice,faptul ca te crezi mare cocos ma lasa rece 

In primul rand nici nu stii ce voiam sa te intreb,oricum ar fi fost bine sa iei legatura cu mine in legatura cu Zuza,adminii care isi amintesc de ea , isi amintesc cu siguranta si de ce i-au inchis topicul...

Oricum mi se pare foarte off-topic ce se scrie aici 

 

prietene ... nu ma dau cocos ... doar atitudinea ta ma deranjeaza ...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Dupa o programare nereusita la Allma,sun la nr din topic.Din cate stiam era al Roxanei...o voce necunoscuta de domnisoara...ma ghideaza la aceiasi locatie de pe Banca Nationala a Roxanei.

Ma invita inauntru o domnisoara bruneta/satena....suprizator seamana destul de bine cu Ana,imi spune ca ea este noua de 2 zile,o cheama Madalina si nu are nici un grad de rudenie cu Ana.Imi cere inainte  150 ron pt 30 minute si ma invita sa fac un dus rapid.

Fac dusul ... ma trantesc in pat,o astept pe ea sa faca un dus , se intoarce si incepem actiunea.

 

Oral 9...neprotejat,nu foloseste mainile,are grija la oute.

Dupa cateva minute de oral incercam si un 69,fara mirosuri suspecte , care mi s-a parut ca o excita foarte bine, dupa care imi pun prezervativul,dar mai poposesc putin sa ii fac ei un oral.O pun in pozitia misionarului si finalizez in caciulita.

Aspect fizic 7... e bruneta,putina burtica care nu deranjeaza tare.

GFE 8  .. e prietenoasa , vorbareata , vrea sa se sarute.

 

Se pare ca e noua Madalina,asa ca dragi futaciosi,spor si ciocane tari

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna Roxana.

 

Sunt nou pe aici si nu am citit tot topicul insa, uitandu-ma printre randuri

trag concluzia ca sunteti foarte dragute si serioase.

Doresc sa aflu o informatie de la tine.

Va deplasati si la locatie (domiciliu)? 

 

Multumesc si va doresc o saptamana placuta. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica
Robert0Inside0

 

 [ Buna Roxana.

 

Sunt nou pe aici si nu am citit tot topicul insa, uitandu-ma printre randuri

trag concluzia ca sunteti foarte dragute si serioase.

Doresc sa aflu o informatie de la tine.

Va deplasati si la locatie (domiciliu)? 

 

Multumesc si va doresc o saptamana placuta.  ]

 

Ai nevoie de  o sursa de ...  orga..e  ? :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...