Sari la conținut

roxana90 ...telefon 0747643863


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am înțeles tot.roxana 90 e o târfă ieftină care ataca concurenta si pe deasupra mai are si peste cu care amenință.cei care vor sa o viziteze le urez distracție plăcuta,eu unul am sa ma abțin chiar daca aveam de gând sa vizitez făptura.ce atitudine.......

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am înțeles tot.roxana 90 e o târfă ieftină care ataca concurenta si pe deasupra mai are si peste cu care amenință.cei care vor sa o viziteze le urez distracție plăcuta,eu unul am sa ma abțin chiar daca aveam de gând sa vizitez făptura.ce atitudine.......

 

Te astept puiut 

 

telefon 0747643862   :atm
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare tuturor. Le-am vizitat si eu pe fete acum 3 zile, eram nerabdator sa le vad. Ajuns la locatie, dupa o mica discutie si despre ce urma sa se intample,am hotarat sa raman cu amandoua.  am fost invitat la un dus unde baia era ok curata, prosop curat, dupa care au mers si ele la dusul de rigoare (apropo sunt foarte atente la igiena, un mare plus). Apoi a inceput actiunea in camera,pe o saltea care era direct pe parchet. La inceput mi-au facut un ON super, dupa care a urmat un show lesbi din partea lor, s-au lins una pe cealalta, in timp ce eu o lingeam pe una dintrwe ele. A urmat apoi un NP cu fiecare vdintre ele in diverse pozitii pana cand am finalizat prima data. Apoi o pauza de tigara si de dus pentru fiecare, intai eu si apoi ele,dupa care al doilea numar de aceasta data numai ON insa nu am mai putut eu finaliza. M-am simtit foarte bine. Totul a durat aprox. o ora.


Ca note:


- locatie 9


- ON - 10


- NP - 10


- showul lor - 8


Daca recomand - da recomand pentru cine nu le cunoaste si pentru cine cunoaste sa revina.


Cost total achitat 400 Ron


 


Va pupici fetelor!!!


  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna fetelor, abia astept sa ajung pe la voi saptamana viitoare, vad ca sunteti la mare cautare...ma intereseaza un threesome, va pup

 

O vorba inteleapta din popor spune :

'' La '' pomul laudat '' sa nu te duci cu '' sacul ''  ''  . :laugh2   :laugh2   :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...