Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Tocmai m-am intors de la dansa ... o subtirica pe nume Amalia ...

 

Descriere fizica: blonda vopsit, nu prea frumoasa la fatza, intaltime 1.60 cam 50kg - foarte fragila deloc genul meu insa cu o atitudine client oriented si fara fum de tigara in casa(cred ca nu e fumatoare)

 

Locatia: Drumul taberei intersectie cu Valea Argesului - printre blocuri undeva la un parter de bloc

doar ea si o colega mai in varsta(care nu m-a atras deloc) in casa

 

Un hol ingust care se termina cu o camera ... intre camera si bucatarie cred ca era un geam care lipseste(de la jumate pana la tavan e liber :) )

 

Camera foarte curata, pat curat, fara mobila, un prosop pe pat si cateva lumanari si un casetofon pe jos ca la masaj.

 

Actiunea: totul protejat - inca din start mi-a zis ... fata se vede ca stie ce face si este client oriented, mi-a facut un bodymassage si apoi un oral protejat destul de adanc ... am avut vreo 2 orgasme asa ... 

apoi un normal misionar - am mai avut inca vreo 5 orgasme si aici ea priveste actiunea se uita la fata locului si se excita, incepe sa geama si sa ma traga mai tare spre ea la un moment dat - destul de tare :)  ... apoi am continuat cu o caprita sprintena si dupa vreo alte 3 orgasme de-ale mele ... mi-a zis sa ne oprim ... ca a trecut timpul.

 

50 Ron - 20 de minute zice ea din care 2 discutie, 5 igienizarea ei, si vreo 12-13 actiune propriu-zisa ... deci door to door 20 de minute ... in timpul asta nu te grabeste, nu e agitata sau plictisita ... totusi nici nu prea am facut click ...

 

Note:

Fata: Fatza: 7 - blonduta(vopsit) cam ascutita la fata - poze cu ea am tot vazut e oarecum cunoscuta ... voi posta daca le gasesc

Corp: 6 (sanisori tari acesta e punctul forte - in rest slaba tare, curisor mic inexistent cum zic eu :) piele nu chiar alba totusi fara cosuri sau celulita la cei 29 de ani declarati - posibil sa fie mai putini parerea mea)

Locatie: 8 - curat in camera, discret, semiintuneric, liniste si fara fum de tigara.

Actiune: Oral: 7(dau 10 numai daca fata face fara preze si are orgasm in timp ce iti face oralul - adica o face u ytoata fiinta ei)

Normal: 7 - gemetele naturale si se simte ca ii place ...

GFE: 6 fara FK(am pupat-o doar pe capsor pe spate si pe funduletz cand s-a aplecat sa ia preze de pe acel pervaz(unde lipsea geamul), fara acces la pussy totusi fata vrea sa te faca sa te simti bine si nu comenteaza la nimic daca respecti conditiile ei

 

Overall: nota 7

 

La 50 de Ron o recomand pt cateva orgasme rapide si pe criza de bani ...

 

PS: mi-a spus ca ea nu e mereu si daca vreau sa o intalnesc pe ea sa cer cu Amalia.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

...

Actiunea: totul protejat - inca din start mi-a zis ... fata se vede ca stie ce face si este client oriented, mi-a facut un bodymassage si apoi un oral protejat destul de adanc ... am avut vreo 2 orgasme asa ... 

apoi un normal misionar - am mai avut inca vreo 5 orgasme si aici ea priveste actiunea se uita la fata locului si se excita, incepe sa geama si sa ma traga mai tare spre ea la un moment dat - destul de tare :)  ... apoi am continuat cu o caprita sprintena si dupa vreo alte 3 orgasme de-ale mele ... mi-a zis sa ne oprim ... ca a trecut timpul.

...

 

Deci hai sa punem in balanta intalnirea dpdv economic. Ai "cumparat" una bucata finalizare si ai avut parte de 2+5+3=10 orgasme :o

Nu stiu daca-i ok sa postezi asa ceva. Nu e echitabil deloc. Fata stie ca ai pacalit-o? Daca citeste si te pune la "gazeta de perete" a fetelor? =))

Link spre comentariu
Reputație: -414
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu e fata din pozele acestea dar e o fata foarte cunoscuta ... i-am vazut pozele de multe ori ... mai baieti v-am spus cum vad eu lucrurile(cum se vede de aici) ... acum daca nu va place nu am ce sa va fac :) ... daca va induce in eroare luati si voi cat puteti procesa, cat puteti folosi :)

Link spre comentariu
Reputație: -551
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Tocmai m-am intors de la dansa ... o subtirica pe nume Amalia ...

 

. am avut vreo 2 orgasme asa ... 

Doua la primarie ....

 

apoi un normal misionar - am mai avut inca vreo 5 orgasme

 

5 la carciuma, ca este lume mai multa .....

 

 alte 3 orgasme de-ale mele ...

 

3 in piata de legume 

 

IN TOTAL ....10 ?  Poate mai multe ca la carciuma au fost "vreo" 5, deci se poate sa fi avut 7-8 dar le-a pierdut numarul :))

 

 

Acum sa va spun o povestire ca mi-am adus aminte :)))

 

Stati putin ca rad ...nu prea pot sa scriu :))))

Asa, mi-am revenit putin.

Deci, stateam noi la un pahar de suc, odata, mai multi baieti :)))

Offf, tot imi vine sa rad..uitasem :)))

Asa, cum stateam noi asa, era unul care tocmai se insurase de curand.

Si tot vorbind noi despre femei...unul zice: 

Ba, sa moara soacra-mea, aseara i-am dat lu' nevasta-mea vreo 6 numere..am futut toata noaptea la ea :)))

Noi stiind ca minte il tot tachinam....Hai ma  ca nu se poate..ca bla bla...

La un moment dat, asta insurat nou zice :

ba se poate ma, ca eu i-am dat lu'nevastamea aseara 44 de numere ! 

Noi...perplexi...Cum pula mea ma...44 de numere? In cat timp, in doua luni ?

El zice :  Nu ma, doar aseara :))  

Am inceput toti sa radem...hai ma ca razi de noi ...

El nu si  nu ca 44 i-a dat! Pai ia zi ma cum ai facut ?

El se ridica in picioare, isi pune mainile in sold si incepe sa dea din cur : 

1...2...3......10...44 :)))))))))))))))

 

Ma...stati sa pot sa scriu ca rad singur.

El daduse de 44 de ori din cur si credea ca a dat 44 de numere :)))

Poate asa socoteste si ananda :)))

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...