Sari la conținut

Marina - 0736989260 (Dristor)


Postări Recomandate

Sa-ti fie de bine frate Roamer.Imi pare bine pentru tine.Si eu am fost tot ieri la Marina si cred ca dupa tine am asteptat (cred ca era in jur de 15,45 cind am sunat-o si mi-a spus sa revin in circa 45 de minute ca tocmai urca cineva la ea).Eu sunt client vechi de-al ei si mie imi place foarte mult de ea si de ce face si cum face si de aia a meritat sa o astept. Prestatia e foarte misto, oralul executat cu artificii adica cu lins, supt, mangaiat pe OO si altele iar la normal e spectaculos si se vede ca-i place sa se futa si se implica. GFE de nota 10.Te simti ca si cind te intalnesti cu amanta si nu te-ai mai futut de mult.Pretul l-a marit un pic adica 80 RON pe numar si 150 RON pe ora dar face toti banii.Este un raport foarte bun pret-servicii furnizate.Mai jos anexez niste poze mai noi facute chiar in noua locatie de linga fosta fabrica Miraj (str.Racari).


Alte poze cu Marina aici.Prima data nu am reusit sa atasez toate pozele dar acum sper sa mearga.Pozele sunt misto facute cred de un profesionist.Bafta la toti curvarii!
Inca o poza luati de aici. Si mie mi-a facut ziua mai placuta duduia Marina.Bafta la toti curvarii!

post-1419-133409712041_thumb.jpg

post-1419-133409712042_thumb.jpg

post-1419-133409712043_thumb.jpg

post-1419-133409712044_thumb.jpg

post-1419-133409712045_thumb.jpg

post-1419-133409712046_thumb.jpg

post-1419-133409712047_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 88
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Cum e la fatza ? E draguta ? Tariful mi se pare rezonabil' date=' adica mediu pentru piata actuala.[/quote']La fatza mie mi se pare OK.E dulcica. Oricum nu e o zina din povesti dar arata bine. Oricum la corp arata foarte misto pentru varsta ei adica 36 de ani cit spune ca are si mai ales ca nu face sala, fitness sau altele de genul asta.Oricum prestatia este foarte misto sau cel putin asa mi se pare mie si merg de ceva vreme la ea.Pretul este corect pentru ce face si cum face. Iti recomand sa te duci la ea sa te convingi si sper ca n-o sa fii dezamagit.Daca te duci vino si tu cu o recenzie completa.Bafta la toti curvarii!
Link spre comentariu
unde mai exact are noua locatie..si pana la ce ora lucreaza ?
Noua locatie este la o statie dupa Mc Donalds Dristor' date=' din Mihai Bravu, a doua straduta pe stanga (str.Racari), linga fosta fabrica Miraj (acum este un depozit de mobila). Este primul bloc cum intri pe str.Racari, a doua scara, la etajul XX.Mie-mi place mult de Marina si merg des la ea. Ti-o recomand cu caldura.Sper sa-ti placa.Oricum raportul pret/calitate este foarte bun.Bafta la toti curvarii!Vezi ca noul numar este 0786.235.611.Nu stiu pina la ce ora lucreaza pentru ca eu ma duc sau dimineata sau dupa prinz.Succes!
Link spre comentariu

am fost dimineata la Marina.. am sunaat - o , a zis sa vin in 30 de min .. am facut dus acasa si am ajuns la ea.. locatia fabrica de mobila miraj de pe racari(dristor). Gasesc repede blocul , o sun urc sus.. facem cunostinta.. era imbracata intr o rochita fara sutien si chiloti.. isi da rochita jos si intram la oral.. nota 8 cu lins cu mangaiat..apoi noraml.. am stat la o finalizare 80 lei si am plecatlocatia-8 fata-8prestatie -8 Recomand. arata chiar mai bine ca in poze, mie mi s a parut ca e mai slabutza, e comunicativa ai ce vorbi cu ea !

Link spre comentariu

Domnu' adminu', va roaga JE frumos sa scoateti numarul 0786.235.611 din acest post !Am sunat si era sa ma bata duduia prin telefon si nu sunt obisnuit sa fiu partea de M din SM.Motivul a fost ca acesta este un numar de telefon PERSONAL si ca un client naughty-naughty a facut o gafa si l-a postat aici.Mi-a fost indicat ca numar de contact numarul : 0736.989.260 .( Dar nu azi "...Azi , nu ! Te rog eu NU! Maine poate facem cum zici tu ..." )Am ramas NF si bestelit ...Va multumesc pentru timpul si atentia acordate !

Link spre comentariu
Domnu' adminu'' date=' va roaga JE frumos sa scoateti numarul 0786.235.611 din acest post !Am sunat si era sa ma bata duduia prin telefon si nu sunt obisnuit sa fiu partea de M din SM.Motivul a fost ca acesta este un numar de telefon PERSONAL si ca un client naughty-naughty a facut o gafa si l-a postat aici.Mi-a fost indicat ca numar de contact numarul : 0736.989.260 .( Dar nu azi "...Azi , nu ! Te rog eu NU! Maine poate facem cum zici tu ..." )Am ramas NF si bestelit ...Va multumesc pentru timpul si atentia acordate ![/quote']si mie mi a zis marina ca e nr.personal.. era p aici si vodafone ul ei..doar ca cineva a zis intr un post ca nr.asta il tine acum.. si daca nu te a primit azi.. a avut treaba dupa masa.. eu cred ca am fost singuru client pana spre dupa masa .. si nu te agita..si nu te panica.. merita sa mergi la ea sa incerci.. nu voia sa te bata..:))) ti s a parut.. e comunicativa, f.deschisa..o sa vezi ..du te merita!
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
Domnu' adminu'' date=' va roaga JE frumos sa scoateti numarul 0786.235.611 din acest post !Am sunat si era sa ma bata duduia prin telefon si nu sunt obisnuit sa fiu partea de M din SM.Motivul a fost ca acesta este un numar de telefon PERSONAL si ca un client naughty-naughty a facut o gafa si l-a postat aici.Mi-a fost indicat ca numar de contact numarul : 0736.989.260 .( Dar nu azi "...Azi , nu ! Te rog eu NU! Maine poate facem cum zici tu ..." )Am ramas NF si bestelit ...Va multumesc pentru timpul si atentia acordate ![/quote']Am adaugat si nr. postat de tine in titlul topicului. As dori inca o confirmare de la cineva care e client al Marinei ca sa scot primul numar definitiv din titlu.Merci!
Link spre comentariu

am vizitat si eu domnita...locatie: garsoniera curata,same si baia cu prosopr si gel dus....nu am vazut in multe locuri asadameza:este mai solida decat in poze,dar are carnea foarte tare pe ea,chiar nu am intalnit nici la pustoaice asta densitateprestatie:oral protejat(ales de mine) dar destul de slab,cu exceptia faptului ca a dat atentie la oo;la normal este ok si e de cursa lunga...dai in ea si da in tine.comportament:foarte politicoasa si cu bun simt..mai rar si aspectul acesta in domeniu.cam atat..una peste alta la acest tarif este ok.

Link spre comentariu

Salut frati confutaciosiDraga Iuliane nu stiu precis dar cred ca nu mai "lucreaza" dupa ora 20. Eu de obicei ma duc la ea ori pina in prinz ori imediat dupa prinz.Tu nu poti decit la ore asa de tarzii? Mai incearca mai devreme.Viorel_2374 sa stii ca sanii sunt micuti dar frumosi si ai de ce apuca si au niste mameloane numai bune de supt si de jucat cu ele. Are pasarica strimta si labii destul de mari si frumoase si mai ales este curata. Eu in general nu ma bag la limbute decit la cele pe care le cunosc dar la ea chiar imi place sa-i dau limbute si ei am vazut ca-i place pentru ca se uda tare si geme incetisor mai ales daca te joci si cu tom degetel.Daca e multumita o sa fii si tu multumit si satisfacut deplin de ce o sa-ti faca la organul scuipator si la bijuteriile familiei.Bafta la toti curvarii!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...