Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pffffff, ce fund ai  :hooray

 

Servicii, preturi ne spui si noua?!? Mi-e cam rusne sa te sun, nu am mai apelat pana acum la serviciile unui gigolo insa ma arde sa fac o asemenea aroganta :P

 

Ce culoare au ochii tai? Ce zodie esti?

 

P.S. Arati super, sper ca pozele sa fie reala si sa iti apartina ;)

 

Aoleu, acum vad. Esti din Galati....i am co(u)ming baby, i am on my way...cred ca am gasit cadoul pe care il voi face iubitei mele, Tina, de ziua ei. :D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

eu as fi preferat o poza cu penisul, nu cu curul..

Nu vad logica cu poza la cur..arata-mi pectoralii, penisul..parti care sa imi prezinte interesul...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu as fi preferat o poza cu penisul, nu cu curul..

Nu vad logica cu poza la cur..arata-mi pectoralii, penisul..parti care sa imi prezinte interesul...

 

Mie-mi place si fundul :D. Pe vremea cand mergeam in Flamingo, imi placea tare mult sa frig cate o palmuta :blushing2  peste cururile alea frumoase ce se tot perindau pe langa noi =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eh, depinde la ce dimensiuni a ajuns acum....stii tu, "mica", "mare" sunt notiuni relative  :laugh2

 

Oricum, posesorul topicului nu vrea sa se bage in seama cu mine, Sorina e trista :(, are chef sa plateasca un barbat frumos, sa dea cu ea de toti peretii si el.....s-a dus sa astepte viitura :( 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu cred ca ai fi in stare sa-l platesti o ora numai ca sa razi de el! :pope

 

Nope  :no2 Am facut asta, in urma cu cateva luni si a fost un fiasco total...mi-am promis sa nu mai fac asa ceva. Vorbesc la modul cel mai serios.

 

Deci l-as plati DOAR ca sa vad cum se fut barbatii pe bani. evident ca vreau sa ma simt bine...atitudine, FK, BFE...chestii, alea-alea :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...