Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Dupa o saptamana sadica la munca, cu nopti pierdute citind postarile voastre, azi am profitat de timpul liber si am vizitato pe Alina.

 

Desi am sunat-o foarte din scurt m-a primit. Locatia e cea din anunt (MALL Vitan, tel. din titlu), am ajuns usor ghidat de vocea placuta de la telefon.

 

Urc si... prima surpriza.... placuta. Pozele sunt reale. Alina e cu mult mai sexi si mai draguta decat lasa pozele sa se vada.

 

Plus ca zambeste mult si are o gura frumoasa care te imbie la nebunii.

 

Camera foarte curata, baia la fel. Intrucat iesisem de 15 min din cada personala am sarit peste etapa asta si am trecut la cunoasterea reciproca aprofundata.

 

Sanii potriviti sunt soft dar placut de mangaiat si cu niste sfarcuri obraznice rau si sensibile. Nu-s facuti pentru manevre brutale. Daca te porti frumos cu ei ai ce pupa.

 

Am coborat spre pasarica perfect epilata, curata, stransa intre niste buze delicioase. E mai intunecata, cu un mijloc foarte roz si numai buna de lins. Se umezeste usor si-i place sa fie linsa.

 

Dupa un oral  bun am schimbat , caprita, misionar. Are niste contre si niste miscari de solduri super. Te simte si stie ce trebuie sa faca. Gogu a cazut secerat .

 

Pauza de igienizare si  o tigare pentru ia . Alina e realmente lipicioasa si o partenera de dialog foarte placuta.

 

Intrucat Gogu dadea semne de revigorare am purces la un oral din partea ei , eu  nu m-am putut abtine si am mangaiat  o pasarica e foarte gustoasa si care raspunde foarte bine la "dialog".

 

Dupa minute bune de actiune am trecut la un sex  anal mirific cu contre.M-am simtit  extraordirar .Dupa cateva minute  trebuie sa spun stop intrucat tradatorul a picat de oboseala...Nota 100 la dedicatia fata de client.

 

Am multumit frumos pentru efort si am promis sa revin dupa o perioada de timp.

 

 

Note

 

Locatie: 10 - usor de ajuns, curat, safe

 

Alina: 10 - placuta, calda, se lipeste de tine fara a fi pisicoasa si excesiva

 

Oral: 10 - cu atentie la toate zonele. Alternat exact cat trebuie mangaieri, supt, joaca, etc... Rabdare exemplara cu Gogu cazut de oboseala.

 

Normal: nu pot decat sa-i dau 10. Din pacate nu pot sa-mi dau mie....

 

Anal: 10 cu felicitari la curatenie....

 

Halat: 200/ora.

 

 

 

E primul review asa ca sa nu ma acuzati de reclama din cauza notelor.

 

 

Mi-a placut realmente si o sa o vizitez iar.

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...