Sari la conținut

Postări Recomandate

:slap2

 

Ba idiotule, de unde stii tu ce imi place imi place mie sau nu? Dispari, vad ca tu continui sa te dai in spectacol. Hai, mars!

 

Alina, scuza-ma de offtopic.

Mars sa-i zici ma-ții,analfabetule.care nu ești în stare sa legi trei cuvinte intr-o propoziție. Când eu fute am la Alina tu n-aveai acces la net.

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Mars sa-i zici ma-ții,analfabetule.care nu ești în stare sa legi trei cuvinte intr-o propoziție. Când eu fute am la Alina tu n-aveai acces la net.

Iesi din plm, retardatule! Zici ca eu sunt analfabet, cand vad ca tu esti.... tradu-mi si mie ce ai scris in cea ce am subliniat, analfabetule. :slap2

 

Stai in banca ta ca te faci de ras, tu singur ai dat dovada ca esti analfabet. Si am incheiat discutia!

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Buna dimineata

in saptamana 02.07.2017-06.07.2017 voi fii la Brasov

o duminica placuta va doresc

Buna.Pentru Ramnicu Valcea nu iti faci timp?Sau macar un popas de o cafea.Ne cunoastem,ne-am mai intalnit.

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna.Pentru Ramnicu Valcea nu iti faci timp?Sau macar un popas de o cafea.Ne cunoastem,ne-am mai intalnit.

buna stiu ca ne cunoastem,daca ma intorceam pe valea oltului ma opream la o cafea asa vin pe valea prahovei si nu am cum

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iesi din plm, retardatule! Zici ca eu sunt analfabet, cand vad ca tu esti.... tradu-mi si mie ce ai scris in cea ce am subliniat, analfabetule. :slap2

 

Stai in banca ta ca te faci de ras, tu singur ai dat dovada ca esti analfabet. Si am incheiat discutia!

 

Adică @johnymnemonic este în pula ta? Da' ce căuta el acolo din capu' locului? Adică ești cam popârțel de felul tău? Ți-ai făcut poftele cu bietul băiat și acum îi zici să iasă afară? Eu când zic că tu ești făcut din căcat... :no2

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Da, progrmarile se fac prin telefon, la nr. cel din titlul. Vorbesti cu ea la telefon si stabiliti impreuna o intalnire. Bafta!

Pfff,nici nu stiu ce sa fac.Ma simt cam aiurea sa fut o femeie care mi-ar putea fi mama.
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Pfff,nici nu stiu ce sa fac.Ma simt cam aiurea sa fut o femeie care mi-ar putea fi mama.

Mergi cu incredere, Alina accepta si mai tineri, fara jena. Sun-o la tel si stabiliti, este o femeie super amabila, o cunosc, stiu ce spun, crede-ma.

 

Este o femeie punctuala si foarte amabila. Iti recomand sa o vizitezi.

 

P.s. Nu  baga in seama cea ce spune poamarosie, este un idiot si toata lumea stie asta. Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Adică @johnymnemonic este în pula ta? Da' ce căuta el acolo din capu' locului? Adică ești cam popârțel de felul tău? Ți-ai făcut poftele cu bietul băiat și acum îi zici să iasă afară? Eu când zic că tu ești făcut din căcat... :no2

mars ma, de aici!

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Mergi cu incredere, Alina accepta si mai tineri, fara jena. Sun-o la tel si stabiliti, este o femeie super amabila, o cunosc, stiu ce spun, crede-ma.

 

Este o femeie punctuala si foarte amabila. Iti recomand sa o vizitezi.

 

P.s. Nu baga in seama cea ce spune poamarosie, este un idiot si toata lumea stie asta. Bafta!

Nu stiu ce sa fac,scrie mai sus ca pana azi 6 iulie este in Brasov.
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Adică @johnymnemonic este în pula ta? Da' ce căuta el acolo din capu' locului? Adică ești cam popârțel de felul tău? Ți-ai făcut poftele cu bietul băiat și acum îi zici să iasă afară? Eu când zic că tu ești făcut din căcat... :no2

 

mars ma, de aici!

ce aveti mey?a dat strechea in voi?cand pisica nu este acasa joaca soarecii pe masa nu?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...